Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul | Estonian.lamareschale.org

Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul

Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul

eraettevõtete juhtimises osakutega olnud pikka aega kulukas ja töömahukas protseduur, mis on seotud palju paberimajandust samuti tabeleid, toetajad ja muud korda, esitamise panga võlvid ja kapid. Hoolimata kõigist jõupingutustest, palju asju, mis olid esindatud paberid olid tavaliselt aegunud. See on tingitud töötajate sundpuhkus või neist põhjustatud osta stock, mis on motiveerides nende võimalusi.

Viimastel aastatel on olnud mitmeid ettevõtteid, kes on tulnud, et tutvustada tarkvara, mis on võimeline haldama kapitalisatsiooni tabeli ettevõte. See on lihtsalt rekord ", kes" tegelikult omab ", mida" ettevõtte kaalumisel. See areng on siis järelikult asendatakse paberi varu sertifikaadid samuti tabeleid, paberi konverteeritavatest ja paberi võimalusi toetusi.

Blockchainis mingi ühine jaotatud pearaamatu mis salvestab ja salvestab kõik digitaalse vara. Samuti on mehhanism, mis pooled saavad kasutada üleandmises nende vara. See tehnoloogia on seatud rullitakse veel tänavu Nasdaq Eraturu (NPM). See on tüüpi tehnoloogiat, mis toetab valuuta Bitcoin, mis on digitaalne. Eesmärgiks on luua palju parem mudel juhtimine.

Kett Inc. Hiljuti allkirjastatud peale NPM kui see saab olema esimene kasutada blockchain tehnoloogia haldamisel aktsiaid NASDAQ lõpuks teeb teenuse kättesaadavaks hiljem sel aastal.

Põhjus, miks paljud ettevõtted on huvitatud Bitcoin tehnoloogia on, sest blockchain on parem tarkvara kaugelt. Seda seetõttu, et tarkvara, üks peab tegema palju kulutusi, et teha kindlaks, et pole vigu, sest seal on inimese tegureid, mis on seotud salvestuse, kanda, samuti töö väärtustamist ümber väärtpaberid.

Blockchain, teiselt poolt, lubab iga tehingu toimumist turvalisel viisil ja nii, et see on dokumenteeritud avaliku pearaamatu. Samuti koopiad need toimuvad kõik arvutid kogu maailmas ja nad on sünkroonitud pideva protsessina nii, et iga pearaamatu ei nõustu kõigi teiste ledgers sellistes küsimustes nagu siis, kui vara või raha on üle kantud, kui palju samuti mis pool tegi saates ja kes see on, kes said.

Teine eelis, et blockchain on üle mingit erilist tarkvara on asjaolu, et enamik ettevõtteid eelistab usaldav blockchain võttes kolmanda osapoole hoida oma dokumente. See vaieldamatu avalik pearaamatu eeliseks on, et rekordiliselt säilitades mehhanism võimaldab ühe tagantjärele iga tegevus, samuti tegevus kunagi läbi ettevõtte üle väga pika aja kestus.

Üks põhjusi, miks ettevõtted otsivad paremaid võimalusi haldamise kork tabelid on, sest ettevõtted on valinud jääda erasektori enam isegi siis, kui nende hindamine on juba tõusnud viimase ühe miljardi dollari.

Chain koostöös NASDAQ on alguse trend Wall Street, trend vaatamisväärsusi võimalusi, mida pakutakse nii blockchain ja digitaalse valuutades. Arvukad peamine Wall Street institutsioonide nagu New York Stock Exchange ja Goldman Sachs tehtud teadaanded investeerida või partneriks Bitcoin alustavatel.

Kett tegi teatada koostöös Gyft, mida saavutavad universaalne maksete tehnoloogia ettevõte kindlad andmed, et töötada võimsus kinkekaardid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. See käivitamisel, et mitte ainult tegutseb koos vanemate rahalist organisatsioonid, vaid ka uhke võttes üle kolme tuhande arendajad kasutades oma vahendeid luua apps, on saanud viisteist miljonit dollarit rahastamist SV Angel, RRE Ventures samuti Khosla Ventures.

Kuna nüüd selgelt väljub, paljud ettevõtted on ristamisel oma sõrmed, et kui see Bitcoin tehnoloogia kättesaadavaks tehtud, nad naudivad mugavust ärialase seda kasutada. NASDAQ, omalt poolt üle vaid loota, et see ei lase maha kõik need ettevõtted, mis on investeerinud seda.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

BitPay käivitab uue avatud lähtekoodiga Bitcoini koopia Copay koos mitme allkirjaga

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin

Post ICO

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile

Post ICO

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Post ICO

Teisalduste tegemisel on nüüd saadaval BitPayi Bitcoin Payroll, kuhu kuuluvad Zuman ja Incoin

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat