NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat | Estonian.lamareschale.org

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

Üha rohkem ettevõtteid, tech arendajad ja uurijad on pöördunud Bitcoin tehnoloogilise inspiratsiooni. See ei peaks tulema üllatusena antud Bitcoin dramaatilise tõusu ning asjaolu, et see midagi saavutanud, et oleks olnud peaaegu mõeldamatu, vaid kümme aastat tagasi: luuakse täisdigitaalne peer-to-peer valuutas.

Nüüd NASDAQ kauplemise vahetada, mis tegutseb üks maailma suurimaid ja kõige väärtuslikum börsid tahab Bitcoin mõned inspiratsiooni oma. NASDAQ uurib viise, kuidas kasutada Bitcoin on blockchain tehnoloogia töödelda ja jälgida aktsia tehingutes, mis võiks alandada kulusid antud tehingute dramaatiliselt. Ja mitte ainult NASDAQ otsin kasutada Bitcoin tech, kuid vahetamist tahab olla esimene börsil maailmas teha.

Nasdaq tegevjuht Robert Greifeld läks isegi nii kaugele, et väita, et blockchain tehnoloogia "olulise tähtsusega Wall Street." Mis siis nii erilist umbes blockchain? See võimaldab odavat ja detsentraliseeritud koostamine tohutute andmed, see on eriti kasulik jälgida pikki puid tehinguid. Algselt blockchain on lubatud Bitcoin reguleerida ise ja jälgida kõiki tehinguid ja asukoha kõikide Bitcoins ringluses.

Mis on peatumine blockchain tech samaga aktsiaturgudel? Võibolla midagi. Iga päev lugematuid finantstehingute valmivad börsidel üle maailma. Varud ostetakse ja müüakse naeruväärne määr ja NASDAQ ja muud laadi vahetust praegu tugineda kallis tsentraliseeritud töötlemise võimsus ja väike arv eksklusiivne finantsettevõtted töödelda kõiki tehinguid. Kui omand varud on kuidagi kadunud mix kogu elujõulisuse aktsiaturg võiks tule all. Blockchain tech võiks tagada, et võiks kunagi juhtuda, ja see võib teha madala hinnaga.

NASDAQ töötab juba mitmeid ettevõtteid, et uurida kasutamist ja rakendamist blockchain tehnoloogiat. Vahepeal küsitlus rahalise spetsialistid leidsid, et peaaegu 95 protsenti toetas ideed, et blockchain tech võib kasutada traditsioonilisi finantsteenuste sektoris, ja riskikapitali investeeringuid blockchain tech on tõusuteel.

Bitcoin on blockchain tech lubada NASDAQ - samuti New York Stock Exchange, London Stock Exchange ja teistel börsidel üle maailma - detsentraliseerida seda töötlemise ja jälgimist. Kui jah, siis tehnoloogia võib häirida ja murrangulisi asutatud finantssektori ja dramaatiliselt vähendada tehingukulusid.

Lisaks Bitcoin ise on ka aeglaselt saavutanud oma tee traditsioonilise investeeringuid turgudel. Bitcoin Investment Trust loodi varem sel aastal hallskaala Investeeringud ja võimaldab rikkad investorid investeerida otse Bitcoin kaudu usaldust. Investor peab olema teenida vähemalt $ 200,000 aastas või on $ 1 miljon vara ja peab investeerima minimaalne $ 1 miljon dollarit. Trust väärtus on otseselt seotud cryptocurrency.

Samuti Winklevoss kaksikud, kes on kogunud kuulsust pärast Facebook asutaja Mark Zuckerberg väidetavalt varastas oma idee ja saboteeriti jõupingutusi luua Facebook-like platform, otsivad käivitada Bitcoin seotud Exchange kaubeldav fond. Kui heakskiidetud fond oleks seotud otse Bitcoin hindade ja kaubanduse NASDAQ all infotabloo "COIN". Kuigi fond on olnud tööde mitu kuud, siis on veel pooleli.

Kuna üha finantstoodete põhineb Bitcoin on käivitatud ja digitaalse raha tehnoloogia on kohandatud muuks kasutuseks vastuvõtmise ja tuntus online valuuta peaks tõusma. Kuigi Bitcoin on nišš valuuta hiljutise arengu see ei oleks üllatus, et näha Bitcoin saada rohkem veojõu massid. Kindlasti blockchain tech köitnud tähelepanu.

Seotud uudised


Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Kraken on ametlikult avatud ja kaupleb euroga, bitcoiinide ja litecoiinidega (praeguseks)

Post ICO

Kas jaotis 22.1 on ainus põhjus, miks Apple Bitcoini vihkan?

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz

Post ICO

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Kuulates veebisaidi asutaja, kuulas anonüümne ostja ListenToBitcoin.com