NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse | Estonian.lamareschale.org

NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse

NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse

Sacramento Kings fännid saavad kasutada oma Bitcoins maksma kaubandus ja mängu piletid algavad 1. Märtsil NBA meeskond otsustas saada esimene professionaalne spordiorganisatsiooni vastu Internetis cryptocurrency makseid.

The Kings Meeskonna Store on töötlemise ostude BitPay on helpthrough frantsiisi ametlikul kodulehel, maksemenetlejalt teatas neljapäeval (16) kaudu pressiteates.

Liikuda järgmiselt Vivek Ranadivé uskumusi. The Kings "uue meeskonna omanik, kes omandas Kings 2013. Aasta alguses, oli reklaami uuenduslik äri filosoofia keskendub tehnoloogia ja globaliseerumise, samuti kasulikud partnerlussuhted nagu see üks.

"Me maniakaalselt keskendunud luua kõige õmblusteta kogemus meie fännid kõigi tahkude" ütles ettevõtja.

"Mis BitPay, suudame rakendada tehnoloogiat, mis võimaldab meie fännid teha Kings seotud ostud ilma füüsiliselt jõuda oma rahakotis. Suur tõekspidamine NBA 3,0 filosoofia on umbes kasutades tehnoloogia täiustus fänn kogemus, ja see on järjekordne samm selles protsessis ", Ranadivé lisatud.

BitPay tagab, et iga ostu kaudu tehtud meeskonna poe läheb läbi lihtsa ostu protsess. "Me teeme seda lihtne ettevõtetele nagu Sacramento Kings vastu Bitcoin kui makseviisi nii inimese ja online" ütles Tony Gallippi, ettevõtte tegevjuht.

Kuna esimene professionaalne sport meeskond vastu Bitcoin, Sacramento Kings "näitavad jätkuvalt, et nad on ristumiskohas spordi- ja tehnoloogia", Gallippi märgitud.

California-põhine meeskond asutati aastal 1923 ja on osa NBA Pacific Division jooksul Läänekonverents. Enne Kings esimene professionaalne sport meeskond vastu Bitcoin väiksemad organisatsioonid nagu Inglise jalgpalli meeskonnad Chard Ameerika ja Chard Rangers oli juba alanud kogudes cryptocurrency annetusi.NCAA kolledži jalgpallivõistlus on nüüd nimega Bitcoin St. Petersburg BowlTütarettevõte ESPN Sündmused teamed juhtivaid tasumise töötleja BitPay maandumine suur sponsorlus Bitcoin. Partnerlus on vastutav uue pealkirja aastase kolledži jalgpalli Postseason mängu mängitud Peterburis: Bitcoin Peterburi Bowl.

Konkurssi spordi uus nimi tänavuses mängus kavandatud 26. Detsember. Sponsorlus on tagatud vähemalt kolm aastat, kuna BitPay sõlminud kuni 2016.

Tony Gallippi, VIP esimehe BitPay, väidab firma tahab "jätkuvalt liikuda Bitcoin peavoolu ja sponsorluse Peterburi Bowl pakub meile seda võimalust".

College jalgpalli fännid ja Bitcoin kogukonna esindavad sarnast sihtdemograafiale - tech-Savvy mehed vanuses 18 ja 40.

Tänu sellele on maksemenetlejalt kavatseb suurendada huvi digitaalse valuuta kogu Ameerika Ühendriigid, muutes tuhandeid ime, mida on Bitcoin ja kuidas maailma cryptocurrency tegelikult toimib.

"Oleme väga põnevil, et tervitada BitPay kolledžisse jalgpalli ja meie kaussi kodu Peterburis," ütles Brett DULANEY, tegevdirektor Bitcoin Peterburi Bowl. "Ootame pikk ja vastastikku kasulikke kokkuleppe," lisas ta.

Esimene Bitcoin kaussi on beplayed Tropicana Field kohta reede 26 detsember, 2014, kell 08:00 (kohaliku aja järgi). Mäng, mis eetrisse ESPN on oma esimese aasta oma uue konverentsi sidemetele Atlantic Coast konverentsi (ACC) ja American Athletic konverentsil.

Ja muidugi, piletid mängu (nagu ka kaubandus) on saadaval osta koos Bitcoin. Pileteid on Bitcoin Peterburi Bowl läheb müüki käesoleva aasta lõpupoole hinnad algavad $ 40.


Kas vajate hotelli tubasid Kanadas? 42 Sandmani asukohad, mis aktsepteerivad BTC-dSandman Hotel Group on rõõm teatada nende nüüd vastu Bitcoin kehtiv makseviis. Kuna esimene Kanada külalislahkuse ettevõtte vastu Bitcoin külalised saavad nüüd teha broneeringuid üle 40 hotelli kogu Kanada kasutades online valuuta.

"Vancouver võõrustas TED talk tippkohtumisel käesoleva aasta alguses. See sündmus tõi mitmekesine ja tech Savvy rühm reisijaid ja saatejuhid linna. Meie hotellid oli päringute arv maksmise kohta alternatiivsete maksete sealhulgas Bitcoin. Nagu klient keskendunud ettevõte silma peal tehnoloogia, me otsustasime lisada areneva tehnoloogia maksevalikuna, "ütles Salim Kassami asepresident turundusjuht Sandman Hotel Group.

Tundub palju nagu Expediaand teistele, et Sandman saab teisendades Bitcoin üle fiat kohe.

"On palju muret kõikumine väärtused Bitcoin. Seda võib näha teatud määral kõik traditsioonilised valuutas. Bitcoin on näinud suuremat kõikumisest; Kuid me leevendada võttes koheselt vahetada raha ja ümberehitamiseks neil Kanada dollarit. "

"Leiame, et Bitcoin ja cryptocurrencies võib olla siin, et jääda. Me ei ütle teile, ilma kahtlust, et rohkem ja rohkem kliente otsivad maksma selle valuuta ja meie töö hotelliomanikud tuleb majutamiseks muutuvatele vajadustele ja taotlused meie külalistele. "

Sandman teeb koostööd Bitcoin makse töötlejatele Coinbase algatuse.

Et teha broneering kasutades Bitcoin on äärmiselt lihtne. Külalised külastada Sandman on veebisaitija valige Bitcoin kui makseviisi. E-arve saadetakse külaliste ja nad aktsepteerivad ja kanda nende Bitcoin sissemakse Sandman on Bitcoin konto, mis haldab Coinbase. Kui makse on kinnitatud, nii on reservatsiooni.

Sandman Hotel Group on kogumik Kanada ja UK hotellid omanikuks Northland omadused Corporation. Mis peakontor asub Vancouveris, ettevõttel on hetkel 44 omadused kogu Kanada ja UK kaubamärkide all Sandman Inns Sandman Hotel & Suites, ja Sandman Signature Hotels & Resorts.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Jeff Garzik soovib kaitsta Bitcoini ja selle võrku ruumis

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

Siiditranspordist büstidest süüdistatav bökotiinivargus süüdistatav föderaalagent tunnistab

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Mis on Capital One Labs ikkagi? Mida nad Bitcoiniga tahavad?

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Hashi kasum läheb võrguühenduseta

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi