Uus lähenemisviis: pangaautomaadist kioskini | Estonian.lamareschale.org

Uus lähenemisviis: pangaautomaadist kioskini

Uus lähenemisviis: pangaautomaadist kioskini

Kummalisel twist on Bitcoin ATM mudeli uus mängija XBTeller võtab erinevat lähenemist.

Kõigepealt tegime peer to peer müük, siis masin automatiseeritud müügi ja nüüd on meil masina automatiseeritud müügitehingute inimese sekkumiseta uuesti läbi viis täis kioskid.

XBTeller, Denver põhinev digitaalne valuuta pakkuv ettevõte, teatas täna oma plaanid käivitada võrgustik Bitcoin kioskid asukohtades üle Colorado. Ettevõtte esimese kiosk on nüüd avatud äri. See on majutatud The Big Tomat, kauaaegne hüdropoonika ja orgaanilisi aia keskus Aurora, CO.

Ettevõte on suuresti keskendunud kokkupuute ja haridus. Nende eesmärk on õpetada tarbijaid rohkem digitaalse valuutade nagu Bitcoin ja näidata mitmel moel seda saab kasutada koos pärand finantssüsteemi. XBTeller ütleb, et nad seda teha ehitades interaktiivne sisu võrgu ja personalitöö oma kioskid koos Bitcoin eksperdid, kes abistavad ettevõtjaid, vastata küsimustele ja anda klienditeenindust.

"Enamik inimesi ei ole kuulnud Bitcoin. Kes on, paljud valeinformatsiooni oma eesmärgi ja potentsiaali vaid murdosa tegelikult ise või kasutada seda. Meie eesmärgiks on muuta, et hoone kogemusi mis sihib 99 100 inimese, kes ei ole Bitcoin rahakoti oma telefoni veel, "XBTeller tegevjuht Noah Berger ütleb. "Ma arvan, et kogemus algab kõige paremini vestlus ja võimalus esitada küsimusi. On raske kõndida kuni ATM ja tunnen isiklik seos, seega lisasime inimese tagasi protsessi. "

Berger näeb osales kiosk mudeli oma firma testib üleminekuvahendiks samm tuleb järk-järgult kaotada üldsuse muutub tuttav Bitcoin.

XBTeller kioskid pakkuda ohutu ja mugav koht osta ja müüa Bitcoin dollarit ilma pikaajalise hilinemise või kulukas rahvusvahelise rahaülekandetasudest. Kliendid saavad osta vaid $ 5 väärt Bitcoin alates Bitcoin ATM toodetud Lamassu.

"Colorado on suurepärane olekus Bitcoin ATM palju kasvupotentsiaali," ütleb Zach Harvey tegevjuht Lamassu on Bitcoin ATM tootja. "XBTeller on see õigus oma nägemus. Mõiste Bitcoin võib ähvardada, et näitab kasutajate kuidas lihtne ja kiire see võib olla meie masin on suurepärane võimalus saada neid alustada. "

Ettevõte ütleb oma kiosk saatjate on valmis aitama kogu tehingu protsessi. See hõlmab selgineb ühise väärarvamused ümbritseva Bitcoin ja selgitatakse turvariske; isegi saates mikro tehingu uue kasutaja rahakott näitab lihtsus ja kiirus tehinguid Bitcoin võrgu. Samuti võib vastavalt Berger, "võimaluse saada vahetut tagasisidet uutest või potentsiaalsed kasutajad on hindamatu täpsustamisele meie harimiseks. Me loodame, et jagada seda arusaama teiste ettevõtete Bitcoin ruumi hoone kasutajakeskne platvormid. "

XBTeller asutati 2014. Aasta jaanuaris, mille eesmärk on teha Bitcoin kättesaadavamaks uustulnukatele, tagades siiski kasulik teenus veteran kasutajad. Kõrvaldades paljud ohud ja seonduvad viivitused kasutades välismaal vahetust, XBTeller tahab aidata neid huvitatud cryptocurrency testida vetes mugav tempos. XBTeller loodab, et valmistada inimesi Colorado tuleviku eest, kui nad seda näha. Teenus toimib selle eesmärgi nad kavatsevad installida täiendavaid Bitcoin sularahaautomaati Denver, Boulder, Blackhawks ja Breckenridge enne aasta lõppu.

Ajal vajutage Bitcoin hind vastavalt Winkdexwas $ 599,35 (+ 2,66%)

Seotud uudised


Post ICO

Jeremias Kangas: detsentraliseeritud vahetused võivad Bitcoini levitada palju kiiremini

Post ICO

ANDMED ja BitGive: kaks uut rühma, mis täiendavad Bitcoini ökosüsteemi

Post ICO

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Post ICO

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud

Post ICO

Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Cloud-kaubanduse hiiglaslik Demandware-meeskonnad koos BitPayiga pakuvad Bitcoini võimalust

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

SeeBit CEO ütleb, et täidab NYDFS BitLicense nõuded

Post ICO

Euroopa Liit ütleb, et Bitcoin on käibemaksust vabastatud

Post ICO

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides

Post ICO

Rohkem inimesi ostab uimastite võrgus Bitcoin-friendly sites, Euroopa riikide nimekirja ülaosas