Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse | Estonian.lamareschale.org

Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse

Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse

Mis Bitcoin populaarsus kasvab koos oma hind, see on normaalne, et inimesed üle kogu maailma on juba kuulnud. Eriti Aasias, kus Hiina on algamas-off vastuvõtmisega taset nagu ei kunagi varem näinud. Niisiis, kui sa oled Taiwan ja soovite osta või müüa Bitcoin lihtsal viisil, siis nüüd on uus kohalik vahetus, mis aitab teil: BitQuick.tw.

Läbi selle platvormi, saate omandada virtuaalne raha oma pangakontot kasutada, näiteks. Sedalaadi töö, vahetamist laeb kaks protsenti tasu. Siiski, kui soovite müüa oma Bitcoins, saate seda teha tasuta.

Et kaitsta iga kasutaja, kodulehel on SSL serveri sertifikaadi ja varukoopiaid. Lisaks saate muuta PIN krüpteerimise võti, mis on salvestatud offline.

Ja hoida teid kurssi viimaste väärtused ja andmete BitQuick.tw veebilehte pakub ka lehe huvitav graafikuid.Uus Hongkongi bituokiinivahetus HKCEx kuulutab välja 2 miljoni dollari suuruse investeeringuHong Kongis HKCEx uus Bitcoin vahetada servicethat väidab end olevat maailma kõige turvalisem Bitcoin kauplemisplatvormi lihtsalt tagatud investeering $ 2 miljonit, tagatud kohalike finantseerimisasutuste ja erainvestorid.

Avalduse kohaselt vabastatakse ettevõtte esimene kraavi investeeringute kasutatakse "luua suure koormuse kauplemise infrastruktuuri, kaupmees platformand edendada ja populariseerida HKCEx brändi", käivitati septembris 2013..

"Alus põhimõtete meie firma on huvide klientidele. Iga samm võtame on kohandatud nende heaolu ja vajadusi," ütles ettevõtte tegevjuht Pheng Cheah.

"See ei ole saladus tänapäeval on mitu suurt vahetuste maailmas. Kuid kõik need raskusi töötamisel käibevaluutasid. Meie vahetus ei ole need puudused," kinnitas ta.

vahetamine kavatseb meelitada ettevõtjad Aasia, Ameerika Ühendriigid, Kanada, Europe, Austraalia, Venemaa ja Ladina-Ameerika riikide tänu tagatud juurdepääs erinevate töötlemise keskusi. See võimaldab klientidel hoiule raha võtta, kasutades erinevaid meetodeid, alates krediitkaarte elektrooniliste maksesüsteemide.

Pealegi, HKCEx tagab selle süsteemi eesmärgiks on "muutunud kõige turvalisem Bitcoin kauplemisplatvormi maailmas" kahe teguri autentimise ja SSL-ühendusi. Kauplejad kontodele kinnitatakse samuti abil AES-256 krüpteerimist ja kõik turvalisusega seotud teabe salvestatakse offline servereid.

Pilt Wikimedia


Uus Amazonale antud patent võib Bitcoini ökosüsteemile kaasa tuua suuri muudatusiKuigi viimaste avalduste hiiglane Amazon selgus ei olnud ettevõttel poolda Bitcoin lähitulevikus uus patent antakse üks maailma suurim e-kaubanduse platvormide võib muuta. 

Patent viitab uue maksesüsteemi arenenud töötada Amazon cloud computing teenuse, mida tuntakse Amazon Web Services (AWS).

Mõned võivad väita, et uus süsteem ei spetsiaalselt Bitcoin. Siiski on üks väga huvitav klausel patent, mis tekitab küsimusi:

Erinevat liiki digitaalse sularahas, elektroonilise raha või cryptocurrency saab kasutada, näiteks Bitcoins esitanud Bitcoin P2P Valuuta süsteemi.

Vastavalt mündi Front see näib kinnitavat, et tulevikus, kui Amazon muutub Bitcoin sobiv ei pruugi olla nii kaugel.

Tõde on see, et - isegi pärast suured nimed nagu TigerDirect, ülejääk või Nõu - kui Amazon lõpuks otsustanud omaks cryptocurrency, mis tähendab palju maailma digitaalse majanduse. Praegu on meil hoida ootab.


Uus pistikprogramm võib iOS-i seadmeid Bitcoini kaevandamise robottidesse sisse lülitada, kuid mida kliendid selle kohta mõtlevad?Platvorm Icoplay, arendaja Unity plug-in, on loonud uue viisi arendajad rahaks tasuta iOS-i rakenduste kaudu Bitcoin kaevandamise.

In liikuda, et on kritiseerinud palju kasutajaid, Icoplay soovib kasutada kaevandamise tarkvara peidetud mobiilsed rakendused, ala MacRumors aruandeid. Arendaja saab premeerida Bitcoin asemel läheb rakendusesiseseks ostud. Vastavalt Icoplay Simon Hill, tsiteeritud PocketGamer.biz, ettevõte on arenenud Icominer Unity plug-in, mis võib olla integreeritud rakenduse või mängu. Plug-in siis töötamine taustal ja minu jaoks Bitcoin samas mängija kasutab rakendus.

"Tuum mõiste töötasime suunas on selline: Arendaja installib tarkvara ja igal juhul oma mängu töötab igal ajal, igal pool kaevandustes Bitcoins kasutades latentse võime seade see on kasutusel kohta. Arendaja siis võtab selle Bitcoins kulutada või investeerida ", Hill selgitatud.

"At Icoplay oleme veetnud viimased paar kuud selle tõelisuseks. Me oleme jõudnud koos tarkvara, mis võib lihtsalt kukkus Unity projekti (mis tahes platvormil üldse) ja teha seda levitatakse mudel" passiivne lihvimine " töötada, "lisas ta.

Hill kinnitab, et Icoplay plugin on mõeldud mitte sekkuda rakendused, mis on ehitatud: kasutajad ei saa kunagi märgata plugin tegutseb taustal. "Sõltumata lahendus valida, meie Bitcoin kaevur sujuvalt integreerida oma mängu ei sega, teenides sa raha täiuslikus harmoonias oma olemasoleva rakenduse rahaks tegemise strateegia. Ei ole saagi - see on lihtsalt fantastiline."

Probleem on selles, et rakenduse või mängu selle plug-in, mis on praegu beeta staadiumis ja peaks maksma $ 80, on pidevalt juhtida võimu ja toimib äravoolu süsteemi ressursse, kurnav seadme aku.

Seotud uudised


Post ICO

Ühendkuningriigi peamised Bitcoini ettevõtted kritiseerivad reguleerimist

Post ICO

Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Muusika voogesitusplatvorm Grooveshark aktsepteerib nüüd Bitcoini

Post ICO

Kohaliku kohtu poolt ebaseaduslikuks peetud Bitcoini saidid blokeerivad Venemaal

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Esmakordne omandatud Gyft

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu