New Yorgi kuulamised Bitcoini poolt algasid sellel teisipäeval Shremi arreteerimisel | Estonian.lamareschale.org

New Yorgi kuulamised Bitcoini poolt algasid sellel teisipäeval Shremi arreteerimisel

New Yorgi kuulamised Bitcoini poolt algasid sellel teisipäeval Shremi arreteerimisel

New York valmistub korralikult reguleerida Bitcoin. Riigi hoiab kaks istungit sel nädalal, et kirjutada rulesfor ettevõtjad ja ettevõtted. Kuid esimene kohtumine algas varju see, vahistamise järel üks New Yorgi parimaid, BitInstant tegevjuht Charlie Shrem.

Võimalik Bitcoin sobiv tulemus võib võimendada "tohutu kasv ettevõtted" tegutsevate cryptocurrency valdkonnas, Adam Ettinger advokaat San Francisco, ütles hiljuti Bloomberg.

"See tähendab tippspetsialistidega töötavad mõned kõige uuenduslikumaid makse tehnoloogia oleme näinud mõnda aega," lisas ta. Ettinger räägib teadlikult selles küsimuses, nagu California osariik on ka valmistub arendada frameworkthat saab reguleerida Bitcoin ja muu digitaalse valuutades.

Need kaks riiki võiks olla järgmine ones ametlikult kuulutada eeskirjad Bitcoin pärast Washington tegi seda eelmisel nädalal, kui see on avaldatud uut teavet online, liigitades cryptocurrency kui "raha". Julge samm riigis, mis on ikka veel teatada oma ametliku ja ühtne seisukoht virtuaalne raha.

Kuid Stephanie Newberg president Raha saatja reguleerivate Association väidab, et selline otsus on "riigi poolt riigi küsimusele". Ta arvab, et "mõned riigid on põhikiri, mis on piisavalt lai, et seda kohe, teiste riikide ei", nii New Yorgis ja teised on õigel teel.

Tänane kohtuistung NYC oli keskendunud tulevikus digitaalse valuutade vaatenurgast investori ja ka määrus. Esimene kohtumine algas kell 11.30 ja osales tuntud isiksused nagu Barry Silbert, asutaja ja tegevjuht SecondMarket ja asutaja Bitcoin Investment Trust või Jeremy Liew alates Lightspeed Venture Partners.

Winklevii tunnistama oma muret

Ikka, kõige oodatud külalised olid Winklevoss kaksikud, nii tänu nende Bitcoin ETF projekt, mis ootab veel näha päevavalgust ja Charlie Shrem hiljutine vahistamine. Cameron ja Tyler, kes on kaks peamised investorid Shrem vahetus- BitInstant, tegi avalduse seoses juhtumiga.

"Kui me investeerinud BitInstant sügisel 2012 oma juhtimise lubanud meile, et nad järgivad kõiki kohaldatavaid seadusi - sealhulgas rahapesu seadustele - ja me ootasime midagi vähemat", kaksikud ütles, viidates tasud rahapesu ja seotust Silk Road ebaseadusliku turul vastu Shrem.

Winklevii lisas, et "kuigi BitInstant ei ole nimetatud tänapäeva süüdistus Charlie Shrem oleme ilmselt sügavalt mures tema vahistamist".

"Me olime passiivse investorite BitInstant ja teeme kõik, mis meie võimuses, et aidata korrakaitsejõudude. Toetame täielikult igasugusest valitsuse jõupingutusi, et tagada rahapesu nõuete jõustamise ja ootan selgemat määrus rakendatud ostu ja müügi Bitcoins "märge sõlmitud.

Pärast seda esimesel päeval arutelu, tekib täiendav kuulamine sel kolmapäeval (29). Teine kohtumine keskendub õiguskaitse, e-kaubanduse ja akadeemiline seisukoht Bitcoin.

Pilte Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Bitcoini teenus, mis käivitati BitXi Nigeerias

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Meie redigeerimisprotsessi ja juhiste selgitamine

Post ICO

See on vapper uus maailm Bitcoin-sõbralikele kaupmeestele

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist