New Yorki börs käivitab Bitcoin indeksi NYXBT | Estonian.lamareschale.org

New Yorki börs käivitab Bitcoin indeksi NYXBT

New Yorki börs käivitab Bitcoin indeksi NYXBT

The New York Stock Exchange (NYSE) käivitas esimese vahetuse-arvutamise ja avaldamise Bitcoin indeks, mida nimetatakse NYXBT.

Uus NYXBT indeks esindavad USA dollari väärtuses ühe BTC põhineb tegelike tehingute aset valitud cryptocurrency vahetust. Need platvormid on varem väärtustatud NYSE, liikmeks Intercontinental Exchange, Ameerika vahetusvõrgustikku ja kliiringuarvelduskodade finants- ja kaubaturgude.

Esialgu NYSE Bitcoin indeks on andmeid USA juhtiva krüpto vahetada Coinbase. Valik ei ole üllatav, kui NYSE tegi vähemus investeering Bitcoin ettevõte sel aastal.

See uus indeks võimaldab Bitcoiners ja ka mitte-cryptocurrency kasutajatel jälgida hinda Bitcoin New York Stock Exchangebased kohta usaldusväärseid andmeid.

NYXBT töötab tänu unikaalsele methodologythat tugineb reeglitel põhineva loogika analüüsida andmestiku sobitatud tehingute ja kontrollida andmete terviklikkust. See protsess lõppkokkuvõttes tekitab objektiivne ja õiglane päev raha ühe BTC USA dollarites seisuga 16:00 Londoni aeg.

Kasutajad saavad seejärel juurdepääsu teabele lühikese aja jooksul sellest ajast kaudu laialdaselt jaotunud NYSE Global Index Feed (GIF). Kuid indeks tehakse avalikult kättesaadavaks algperioodi kohta NYSE indeks lehel.

Major finantsinstitutsioonid, nagu New York Stock Exchange üha võimaluste realiseerimisel Bitcoin vastavalt NYSE Group PresidentThomas Farley. "Bitcoin väärtused on kiiresti muutumas andmepunkti, et meie kliendid tahavad followas nad leiavad tehinguid, kauplemise või investeerimise selle areneva varaklassi," ütles ta.

"Kuna ülemaailmne indeks liider ja administraator ICE LIBOR, ICE Futures US Dollar Index ja paljud muud märkimisväärsed kriteeriumid, meil on hea meel tuua läbipaistvust sellel turul. Kombineerides meie tehnoloogia infrastruktuuri meie teadmised indeksi ja andmehaldus, jätkame käivitada täiendavaid tooteid põhineb meie kõrgetele ja varalise indeksi metoodika. "

Uus indeks järelevalvet teeb NYSE indeks komitee. Organisatsioon jälgib eeskirjad ja metoodika taga võrdlusalus, "tööd, et tagada see pidevalt peegeldab praegust olemust arenev Bitcoin turul."

Komitee on samuti vastutav tuvastamiseks ja vaadates andmeid allikad indeksi protsess veelgi vahetusi lisatakse segu. Vastavalt pressiteate, "NYSE Bitcoin komplekt indeksid eeldatavasti kasvab, uute indeksite viia aja jooksul."

Seotud uudised


Post ICO

MIT-i teadlased töötavad välja algoritmi, mis võib prognoosida Bitcoini hinda

Post ICO

Kids ja Bitcoin: tulevik on siin

Post ICO

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

Post ICO

Bitstamp kliendid, kes ei suuda tuvastada identiteedi ohtu, et nad kaotavad kogu oma BTC

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis

Post ICO

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Post ICO

Kohaliku kohtu poolt ebaseaduslikuks peetud Bitcoini saidid blokeerivad Venemaal

Post ICO

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Post ICO

Jamie Dimon Marc Andreesseni ja teiste vastu: Bitcoini esimesed oponendid ja toetajaid 2014. aastal

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Prantsusmaa maksab Bitcoini tulu, kuid eeskirju ei kohaldata kõigi jaoks