Norra liigitab Bitcoini varana ja teatab krüpto-valuuta maksust | Estonian.lamareschale.org

Norra liigitab Bitcoini varana ja teatab krüpto-valuuta maksust

Norra liigitab Bitcoini varana ja teatab krüpto-valuuta maksust

Rikkaim rahvas Skandinaavias on õppinud cryptocurrency ja lõpuks selgus selle arvamuse Bitcoin: see ei ole reaalne raha. Norra valitsus ütles virtuaalne mündi ei kvalifitseeru seadusliku maksevahendina.

Vastavalt Hans Christian Holte, maksuameti peadirektor Norra, tsiteeritud Bloomberg, "Bitcoins ei kuulu tavalise mõiste raha või valuutas. Oleme teinud mõned hinnangud, mida on õige ja heli viis käsitleda seda on maksusüsteemi ".

Kuid Norra ei lase Bitcoin ringi joosta looduses ilma klassifikatsioon: maailma kuulsaim cryptocurrency peetakse nüüd vara riigis, allutatakse kapitalikasvu maks, samas 25 protsenti müügi kohustus, mis kehtib ettevõtetele. Kasum Bitcoin langeb alla omandimaksu ja kahjumit saab maha.

Pärast Hiina, Prantsusmaa, Horvaatia ja Šveitsi, Skandinaavia rahvas on ainult viimane üks vabastada arvamust Bitcoin klassifikatsiooni sel nädalal. Kuna võim ja vastuvõtmine digitaalse mündi hoiab kasvab, rohkem riike on oodata teatada mingi määrus.

Kuigi maksuamet Norra tunduda rahul selle lahendusega, mõned eksperdid ei nõustu klassifitseerimise. Paul Ehling, professor finantsmajandus kell BI Norwegian Business School, claimsthe definitsioon raha Norra on liiga kitsas, eriti kui vastamisi sellise innovatsiooni:

Valuuta on mis tahes kokkulepitud vahetamise kaudu kaupade ja teenuste, nii et sa võiksid olla mõned väikesed kivid, mida kasutatakse ajalugu, ja kui see on heaks kiidetud piisavalt suur elanikkond, siis sellest piisab. Tänapäeval me tähenda, et palju suurem grupp inimesi on valmis vahetama kaupade või teenuste eest selles valuutas.

Siiski Hans Christian Holte teatas ta kavatseb teha koostööd teiste riikide täpsustamiseks õiguslike aspektide Bitcoin. Vahepeal norralased kindlasti hoida kasutades cryptocurrency ja tõstes selle vastuvõtmist kogu rahvas.

Euroopa hoiatus
 

Pärast Prantsuse trend, Euroopa Pangandusjärelevalve (EBA), mis käivitati üldine warningtalking seotud riskide kohta, kasutades reguleerimata virtuaalne raha, mida saab manipuleerida häkkerid.

"Kui kasutate virtuaalne valuuta äritehingutes, tarbijad ei ole kaitstud tagasimakse ELi õigusest tulenevaid õigusi", ütleb hoiatus avaldatud asutuse veebilehel.

"Digitaalne rahakotid" sisaldavad tarbijate virtuaalne raha salvestatud arvutid, sülearvutid või älypuhelimia, ei ole hermeetilised häkkerid. Seda on esinenud tarbijate kaotada märkimisväärse hulga virtuaalne raha, on üsna ebatõenäoline, millel see tagastatakse. Ka siis, kui kasutate virtuaalne valuuta äritehingutes, tarbijad ei ole kaitstud tagasimakse ELi õigusest tulenevaid õigusi ", dokumendi lisab.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

Post ICO

Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset

Post ICO

Overstock.comi tegevjuht ütleb, et ta saab hämmingus, kui Amazon ignoreerib Bitcoini

Post ICO

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Post ICO

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud

Post ICO

Jennifer Lawrencei alasti piltide lekkinud kollektor eeldas helikopterit Bitcoini premeeritust

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

Post ICO

Briti saar soovib olla maailma esimene Bitcoini keskus: füüsilised kullatud mündid on plaani osa

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal