Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta | Estonian.lamareschale.org

Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta

Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta

Netopia mobilPay, Rumeenia üks suuremaid mobiilimakse töötlejad on liitmise koos BTCXChange aktsepteerimiseks Bitcoin. See tähendab, et kõik 6000 Rumeenia kaupmehed kasutavad mobilPay süsteemi saab nüüd alustada vastu cryptocurrencyas makseviisi ilma probleemideta.

Teadaanne kindlasti suruda vastuvõtmist Bitcoin Euroopa riigis, seoses ettepanekuga nimetada kohaliku Fundatia Bitcoin Rumeenia peatükki affiliate Bitcoin Foundation käesoleva aasta alguses.

"Bitcoin potentsiaali, eriti mis puudutab tehnoloogiat, mis see põhineb, on fenomenaalne. [On] instrumentaalmuusika järgmise evolutsiooniline etapi kõike online, ei pruugi [piiratud], et makseteenuste ", ütleb Antonio Eram, tegevjuht ja asutaja Netopia mobilPay.

digitaalplatvormile BTCXChange tasu null protsenti kauplemise teenustasusid Rumeenia mobiilimakse protsessor, mis seni käsitletud enamasti krediitkaardiga (ka sularahamaksete ja tehingute kaudu tehtud mobiiltelefoni või SMS), CoinTelegraph aruandeid.

Vastavalt Cristian Cora, senine BTCXChange, "me näeme algust uue detsentraliseeritud ökosüsteemi valtsimine ja samal ajal jõupingutusi ühenduse teeb selle laienemist. Efektsed hinnatõusu ja kiire vastuvõtmise määr teeb meid usu helge tulevik ".

Rumeenia Bitcoiners nüüd on palju rohkem kohti, kus nad saavad teha oma online shopping ja maksta cryptocurrency kasutades teenuste Netopia mobilPay. See on eriti hea uudis tarbijatele, kes kasutavad soodushinnaga veebilehed, nagu Rumeenia firma on kuulus töötavad umbes 90 protsenti online kasulikke turul.

Pilte allikas: Netopia mobilPay



Payza Now Selling Bitcoin



Nüüd saate osta Bitcoin rohkem kui 190 riigis, kasutades Payzaaccording piiksuma alates @CharlieShrem

- Charlie Shrem (@CharlieShrem) 8. August 2014

Payza on online makse platvorm, mis võimaldab keegi e-posti aadressi, et saata ja vastu võtta raha online. Mis Payza konto, saate käivitada online-äri, lisada raha võtta, teha väljamakseid ja palju muud!

Lisamine Bitcoin ostude Payza on suur samm ettevõtte kui nad on rohkem traditsiooniliselt näinud tegelevad traditsioonilise käibevaluutasid.


Payza Bitcoini kaupmehe platvormi ettevalmistamine



Augustis eelmise aasta Payza lubatud klientidel alustada ostavad bitcoins otse Payzawebsite. Payzais online makse platvorm, mis võimaldab keegi e-posti aadressi, et saata ja vastu võtta raha online. Ajal Charlie Shrem oli seotud käivitamise ja nüüd on selgunud, et Payza plaanib lisamise kaupmehe vastuvõtmise süsteemi Bitcoin platvormile.

Executive VP strateegiliste partnerluste ja Corporate Affairs, Firoz Patel selgitas firma seisukohta Bitcoin öeldes

Lõppeesmärk on anda oma liikmetele turvalist võimalust salvestada oma bitcoins oma Payza kontod, kuid me töötame selle eesmärgi suunas inkrementsammudes. Esimese andsime liikmetele võimalus osta Bitcoin otse Payza, siis andsime neile võimalus müüa Bitcoin meile, see on, kus me oleme praegu. Meie eesmärk on, et oleks võimalik ravida Bitcoin nagu iga teine ​​valuuta tegeleme tähendab see, et lastes liikmetel Bitcoin oma Payza kontod, ja lastes neil saata ja vastu võtta bitcoins läbi meie võrgu, kuid me ei ole seal veel. See ütles, me ei kavatse aeglustab vastuvõtmise Bitcoin teenuseid Payza platvormi.

Payza on väljendanud huvi cryptocurrency ja valmistub värskenduse platvormi, mis lisab võime kaupmeestele alustada nõustudes Bitcoin ja vahetada teise valuuta või hoida münte.

Meie järgmine samm on anda meie kaupmehed viisil töödelda Bitcoin maksete saamise ajal raha valuuta omal valikul. See annab meie kaupmehed laiema juurdepääsu klientidele, see annab Bitcoin kasutajatele rohkem kohti veeta bitcoins ja see vastab meie eesmärk on minimeerida ohtu meie liikmed.

Ettevõte väidab ta on hakanud katsetamine kaupmehe platvormi ja kavatseb jooksvalt välja lähitulevikus.


PB Mining tuleb krahh alla



Sest paljud Bitcoin mäetööstuses paljud võtmeisikute öelnud viimase mitme kuu jooksul, et PB Mining oli Ponzi skeemi ja ei olnud tegelikult mäetööstuses.

Mis lubadusi 5 aasta kaevandamist käsitlevate lepingute, rikete anda tõendeid kaevandamise talu, ja ettevõte, mis ei vastanud paljudele põhi kirju on teatanud, et suletakse üles.

Operaator postitatud bitcointalk märkides:

See on katse jõuda ja anda klientidele, mida on jäänud, isegi kui see tähendab likvideerimisel isikliku vara, et aidata. Hakkan protsess nüüd vaadates klientidele iga juhtumi puhul eraldi ja teha seda, mida ma ei aidata. Iga tagasimaksed detsembris on suunatud neile, kes on kannatanud "äärmuslik" vähenemisest tingitud kahjud väljamakse. I hakkab vaadata ülejäänud enamus kontode jaanuaris.

Küsimused võivad jääda vastuseta mõnda aega, kuid see on, sest seal on palju tööd teha. Palun ole kannatlik. Kahjuks on see võimatu teha kõik õnnelikud, kuid väga aus katse tehakse.

Neile, kes ei tea, ei ole omaniku naermine kõik viis Mehhiko. Kahjumid on märkimisväärne, kuna täielik eraellu tungimises ja mõned väga karmid väljapressimine, mis järgnes pärast, kaasates enesetapumõtted üle mõned küsimused, kuid on olemas ka tugev katse teha asju õigesti, isegi kui see ei õnnestu.

PB Mining on reklaamitud väga tugevalt kogu Bitcoin ökosüsteemi ja on näidanud paljud märgid kukkumas kui hilja koos väljamaksete on oluliselt vähenenud ja kirju jäetakse vastamata.

Nüüd näib, et mõne kuu pärast, operatsiooni ametlikult sulgeda uksed. Ajal Saidi avaldamisel on ikka võimaldab uute kasutajate registreerimise ja osta, ehkki ametlik postitust bitcointalk näitab asjad maha käima.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist

Post ICO

New Jersey koolikeskuse arvutivõrk, mis hoitakse bikiinide pantvangis

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Mt.Gox krahh ja Tai läheb flip flop Bitcoin. Nädala uudiste ajakohastamine

Post ICO

Uus BTC-O-MATIC müügiautomaat saabub Amsterdamisse

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

OverStacok ütleb Jah, Alibaba ütleb, et ei ole Bitcoini uudiste ajakohastust

Post ICO

Mt. Goxi kliendid meeleheidet, kuna BTC-i tagasivõtmisel miljonid dollarid ebaõnnestuvad või kaovad