Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso | Estonian.lamareschale.org

Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso

Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso

Uudis, et hiljuti tuli Filipiinid segatakse mitte ainult kohaliku Bitcoin kogukond, kuid cryptocurrency ökosüsteemi kogu maailmas. Riik mõtleb luua oma digitaalse münt, E-peeso.

Mõistus taga see idee on Filipiinide Kongressi Kimi Cojuangco, kes esitas "Elektrooniline peeso või E-peeso seaduse 2014." eelnõu, mis teeb ettepaneku luua riiklik digitaalse valuuta tagatud Bitcoin süsteemi.

Seadusandja ja esindaja 5. Ringkond Pangasinan surudes arve kohe jõustunud. Vastavalt Cojuangco, Filipiinidel on puudulik "ametlik maksevahend või raha internetis", Filipiinide Star teatatud.

Mis olemas on segast meetodeid kasutades traditsioonilisi ainepunktidesüsteemi, mis tegutseb asemel raha internetis. E-peeso on elektroonilise samaväärne paber peeso.

Filipiinide esindajatekoja asutus, mis lõpuks heaks seaduseelnõu, volitatud Filipiinide Keskpanga "õppida tehnoloogia Bitcoin ja post-Bitcoin cryptocurrencies". Dokument, mis esitati eelmisel nädalal nüüd analüüsitakse pank, mis samuti "valida süsteem, mis kasutab peer to peer töötlemise logi chainand peab avaldama oma parima, et võimendada olemasoleva riistvara, mida kasutavad teiste juhtivate cryptocurrencies nagu Bitcoin", arve märgitud.

Seaduseelnõu sätestab, et E-peeso on igaks otstarbeks, digiteeritud versiooni Fiat Filipiinide peeso. Cojuangco tahab elektroonilise mündi saada seadusliku maksevahendi ja juriidiline makseviisi jooksul Filipiinidel.

Summa ringlust E-peeso oleks piiratud ühe miljardi peesot esimeses kaks aastat projekti ja peaks olema kättesaadav kõigile kohalike pankade filiaalid.

E-peeso võiks olla suurepärane võimalus riigi koosseisus rohkem kui 7000 saart ja tuhandeid linnu ja külasid, mis on vaevalt kätte finantsteenuseid.

Pilte allikas: WikimediaPüütajad püüavad kasutada võltsitud Mt. Gox, et varastada kasutajate andmeidTurvahäire! Andmepüüdjate on ilmselt saabus Yahoo! ja Bing otsingumootorid, samuti on Bitcoin maailma samal ajal. Kurjategija murdvaraste on mürgistuse otsingutulemuste üritavad petta kasutajate vahetamise platvorm Mt. Goxinto varustavad oma log-in volikirja.

Veebisait KrebsOnSecurity.com oli esimene teatada teate. Vastavalt teabele, mis on nüüd ringlevad veebis, nii otsingumootorid, Yahoo! ja Bing on suunata kõige segane kasutajatel MtPox.com Hiljuti moodustatud domeeni, mis näeb välja nagu MtGox.com. Need mürgitatud lingid on isegi top otsingutulemuste Mt. GOX.

Kuid kui palju katseid näidanud siiani andmepüüdjad ei pruugi saada kõik andmed, sest midagi juhtub, kui nimi ja parool on sisestatud võlts kodulehel. Hagi vaid põhjustab online viga, ei midagi muud.

Vaatamata, et Bing ja Yahoo! sai sõita ja vallatu linke. Et vältida probleeme, Google võttis mõned ennetavad meetmed ja blokeeritud veebilehel Chrome'i brauserit.

Kuigi otsingumootori kunagi suunatud selle kasutajatel MtPox.com niikuinii, otsustas ettevõte blokeerida andmepüügikaitseks veebilehel. Igaks juhuks…

Via threatpost.com


Piggipank oma bikotiini jaoksOtsustanud demüstifitseerida Bitcoin, tehnoloogia ettevõte Startup Leiutajad on seatud eelnevalt müüa pakendada Bitcoin lahendus nii lihtne oma vanaema võiks seda kasutada. Selle eesmärk on lihtne; anda tarbijatele läheneval viis raha sisse digitaalse valuuta. Täna firma tutvustab BitPiggy, notsu pank oma Bitcoin ja "" notsu panga 21. Sajandil. Unusta stashing ära penne, see elektrooniline pank võimaldab salvestada ja salvestada kasvav virtuaalne raha, Bitcoin.

Asja Bitcoin masside kaudu Kickstarter pühad on edumeel- ettevõte kasutab Ühisrahastus toetust täita oma tootmise perspektiivis. Startup Leiutajad tahab teha tööstuse ajalugu toodavad turule esimese seeria lõbus, uudsus tarbija seadmeid Bitcoin. Nad peavad seda "Bitcoin kõigile, mitte ainult techie."

BitPiggy on varustatud uuesti laetavad Bitcoin mündi juba eelinstalleeritud Bitcoin. Ja BitPiggy ei ole ainult Bitcoin põhinev hoiupank, kuid riistvara rahakott samuti, et tarbijad on võimalik salvestada, saata ja vastu võtta digitaalset valuuta otse seadmesse.

Nn pseudo-anonüümse siga ka kaasas oma alarm. Kriuksuv "ruik" kõlab ja saata MMS-sõnumi omanikule, kui keegi läheneb oma kõrgtehnoloogia münte ja rikub panga turvalisuse.

BitPiggy on funktsioone, nagu võime määrata kokkuhoid eesmärgid Bitcoin vahenditest. Samuti on sisseehitatud dokk, mis võimaldab kasutajatel uuesti koormus Bitcoin otse oma panka. Kogenud kasutajad võivad siiski nautida anonüümsust Bitcoin koos BitPiggy Wi-Fi ja Etherneti porti.

L. Nicole Moore, asutaja Startup Leiutajad ütles käivitada, "Me arvame, seal on tulevik Bitcoin tarbeseadmetes nii suur kui tuleviku Bitcoin ise. Vaata 3D print revolutsiooni. 3D printerid olid enamasti kaubandusliku seadmete ja nüüd me Re nähes tarbija 3D printerid kauplustes nagu Staples. Me arvame Bitcoin on sama nihe. Ühel päeval näete Bitcoin tooteid suur kast jaemüüjad. "

Registreerumiseks olla üks esimesi ette tellida BitPiggy külastage saiti.

Seotud uudised


Post ICO

Juhtiv viisakomisjoni juhataja rõhutab bükotiini potentsiaali konverentsil

Post ICO

Butterfly Labs nõustub kontrollikoja kuuaruandega

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

BitOasis käivitab Lähis-Ida esimese Bitcoini ostuplatvormi

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga

Post ICO

Digital River võtab vastu bitcoine

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoin laenud Fiat laenude vastu

Post ICO

Marco Santori ütleb, et Bitcoin on valuutaga seotud kohtuotsus, mida saab kasutada väga laia pretsedendina