Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Bitcoin on tähelepanuväärne kujul valuuta ja mõned oleks isegi kutsuvad seda "täiuslik suhe. Seal on palju jutuvadin foorumites palju asju virtuaalne raha saab teha palju arutelusid "2.0 teooriaid ja kuidas Bitcoin väljakutse finantssektor. Aga mida valuuta teeb nüüd? Nagu näiteks, mitte-kasum ja heategevusorganisatsioonid, mis on juba võttes Bitcoin võim järgmisele tasandile.

Bitcoin muutub paradigma heategevus ja Ühisrahastuse. See on olnud osa mõned fenomenaalne vormid filantroopia jooksul oma noore elu. Seal on palju heategevusorganisatsioone, mida saab elavalt näha kogu krüpto kogukonna Ühisrahastus kõike saab mõelda, et anda inimkonna abikäsi.

Ja Bitcoin on osutunud peatamatu selles valdkonnas. Alates andes lastele tervisliku ja toiteväärtuse kaupade kolmanda maailma riikides pakkuma sööki ja peavarju kodututele. Mittetulundus mis töötavad Bitcoin muutuvad seda maastikku.

[Tweet_box disain = "default"] Bitcoin muutub paradigma heategevus ja Ühisrahastuse ja see on osutunud peatamatu selles valdkonnas. [/ Tweet_box]

BitGive Foundationlead Connie Gallippi on üks nonprofits muutuvas maailmas. BitGive kasutab Bitcoin on unikaalne omadus aidata rahvatervise ja keskkonnaküsimustes. Mittetulundussektori on esimene 501 (c) (3) tunnustatud Bitcoin heategevus põhineb Ameerika Ühendriigid, ja on ametlikult tunnustatud IRS. Annetused on maksuvabad ja saab nüüd anda rohkem raha võim soovitud heategevusorganisatsioonid.

BitGive on investeering sihtfondi ning keskendub üksikute heategevusorganisatsioonid

Samuti. Kaks neist kampaaniad on The Water Projectand Säästa Lastefondi.

Vee Project üritab lahing vajadust puhta vee Aafrikas. Üle miljardi inimese kogu maailmas ei ole juurdepääsu puhtale joogiveele. BitGive annetusi The Water Project eesmärk võidelda selle probleemi et tõsta $ 10.000 Bitcoin. Mittetulundussektori õnnestunud seda eesmärki ja annetuste tõstatatud siiani ületada $ 11.000 Bitcoin. Rahaga kogutakse, veeprojekt kavatseb ehitada kaevude ja liiva tammid Aafrikas.

Üks oma esimese kampaaniate kaasatud koostööd heategevus Save the Children, tõstes nende fondi abiprojekti pärast Filipiinid katastroofi Haiyan. Üle 6000 inimest tapeti ja miljoneid jäid kodutuks. Lapsed olid laastatud kaotus pereliikmed ja mõned jäid üksi hoolitseda ise. Gallippi meeskond aitas see heategevus tõstes ligi $ 5000 Bitcoin jooksul 24 tundi.

Üldiselt BitGive suurepärane organisatsioon keskendub oma jõupingutused haridusele ja tervishoiule, samuti keskkonna parandamiseks. Meeskond on üks paljudest, mis näitab suurt võimu cryptocurrency segada Ühisrahastuse.

Teine hämmastav mittetulundusühinguga krüptooperatsiooni ruumi on Sean Outpost eesotsas Jason King. Florida põhinev haardega on olnud rohkem kui 156,000 kodututele süüa ja on isegi ehitatud paar väikest homesthere peavarju.

Säästmise võimu Bitcoin üle krediitkaarditöötlejad on osutunud uskumatu ja King, koos oma meeskonnaga, kasutab neid sääste luua rohkem sööki kodutud. Töötlemise tasu krediitkaardid saab kuskil kaks kuni viis protsenti, kuid Bitcoin tasu on 0,1 protsenti vähem. Kasutades Bitcoin, King on võimendatud rohkem ostujõudu aidata toita oma hoolealuseid teavitustegevuse asub Pensacola.

King on ka hoone rakendust, mis toodab "Outpost kõikjale" asukohapõhine rakendus, mis võimaldab inimestel küsida ja anda välja sööki. King ehitab hetkel rakendust kurikuulsa arendaja YTCracker ja meeskond loodab lisafunktsioone saab lisada ka tulevikus. Funktsioone, nagu võime pakkuda / võtta kaupade nagu tekid, mantlid ja riided. King ütles 99Bitcoins ta kavatseb teha teadaanne rakenduse kohta eelseisval Müntide Kongressi sündmus.

Hinnavahe üle üheksa aakrit maad, Kuninga "Satoshi Forest" on olnud väga turvaline koht kodutute Pensacola piirkonnas. Kodutus loetakse ebaseadusliku riigi Florida ja toimib nagu magab parkide ja panhandling sageli leida õigusrikkujate vahistatud või karistatud. Satoshi Forest pakub varjupaika, kus inimesed on lubatud elada telgis, näiteks. Mõned väikesed kodudes ehitati ka minevikus inimesed peatuvad Outpost, idee on inspireeritud väike kodudes "liikumine.

Tänu pere ja sõpradega, King on osutunud hämmastav võimsus Ühisrahastus koos Bitcoin:

"Sa tead võrdsed nad on alati räägime, üks, mis kunagi eksisteerinud? Noh see ei eksisteeri nüüd ja seda nimetatakse Bitcoin. Kui sa hoolid põhjus või ebaõigluse saate öelda maailmale ja koguda raha aidata. Ja keegi ei saa peatada. Kui see aidata haiget kutsikas või söötmise 162000 kodutud, saate öelda maailmale seda ja maailma, kogu maailm saab vastata. See on Bitcoin. "

Mis võimsus cryptocurrency kiirus ja võimendades kulu, siis pole ime, miks mitte-kasum ja heategevusorganisatsioonid kasutavad seda lahendust. Kokkuhoid võib saada inimesed rohkem ressursse, saatmise asemel osi raha näota ettevõtted. Mis Bitcoin kiirus, rahastajad saavad raha abivajajate silmapilkselt asemel ootab ülekandeid ja rahandus protokolli.

Võimsus blockchain on ka vahend nende ametite saab kasutada. Pearaamatu saab salvestada annetusi ja hoida neid silmas avalikkuse tähelepanu igavesti, pakkudes tasemel läbipaistvuse, et paljud organisatsioonid võivad leida skandaalne.

Bitcoin on aidata inimestel nüüd andes vahendid kohe juurdepääsu ressurssidele ja nende kahe imelise mittetulundusühingud näitavad maailmale, kuidas see on tehtud.

Seotud uudised


Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Post ICO

Bitcoin on peamine konkurent, ütleb MasterCardi uus aruanne

Post ICO

BitOasis käivitab Lähis-Ida esimese Bitcoini ostuplatvormi

Post ICO

Grooveshark kohtub Bitcoiniga

Post ICO

Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz

Post ICO

Just kui suur on 99Bitcoinid alates 2017. aastast (ja tasuta Bitcoini t-särk)

Post ICO

Kas on aeg Mt. Goxi viimane hingeõhk?

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Jon Matonis selgitab, miks ta kiitis Bitcoini sihtasutuse heaks

Post ICO

Bitcoini rakendused