PwC aruanne: krüptokonkursil on murranguline potentsiaal | Estonian.lamareschale.org

PwC aruanne: krüptokonkursil on murranguline potentsiaal

PwC aruanne: krüptokonkursil on murranguline potentsiaal

"Raha ei ole eesmärk: mõistmine areneb cryptocurrency market'is pealkiri uue 17-leheküljelises raportis avaldatud PricewaterhouseCoopers (PwC). Ettevõte, mis on üks suur nelja audiitorfirmad maailma on analüüsinud digitaalne raha ja selle mõju finants- industryfor rohkem kui kaks aastat.

Üks olulisi andmeid nende uurimistöö on see, et ei ole enam küsimus, kui cryptocurrency muudab finantssektori, kuid millal ja kuidas.

PwC tuvastatud viis suurt võtmeisikud arenevate turgude: kaupmehed, tech arendajad, investorid, finantseerimisasutused, regulaatorid ja tarbijatele. Firma läbi uuringu, et paremini mõista tarbija seisukohast ja väidab, et kõige mäng muutuvas rolli mängitakse poolt tarbijatele.

[Tweet_box disain = "default"] Uuring: 86% vastanutest, kes on kasutanud cryptocurrencies eelmisel aastal oodata nende kasutamine digitaalse raha oluliselt suurendada järgmise kolme aasta jooksul. [/ Tweet_box]

Raporti eesmärk on harida inimesi, kes on uued cryptocurrency ökosüsteemi, samuti jagada väärtuslikku teavet nende tuttav. Rääkides cryptocurrency aruandes esile mõned tema peamised eelised: hermeetilised võltsimise, kiire ja pöördumatu tehingute ja detsentraliseeritud blockchain mis pakub turvalisust ja läbipaistvust kogu süsteemi.

Rääkides cryptocurrency nähtus, PwC soovitab, et see ei ole midagi, mis hajuvad tulevikus, kuid asendada tavalise turgudel uute tehnoloogiapõhiste turgude.

Aruandes märkis:

"Cryptocurrencies hoiustatud murrangulise potentsiaali, et võimaldada tarbijatel juurdepääs ülemaailmse maksesüsteemi - kõikjal ja igal ajal - kus osalemine on piiratud ainult juurdepääsu tehnoloogia, mitte sellised tegurid nagu võttes krediidi ajalugu või pangakontole."

Rääkides turu kasvu, dokumendi ütles, et tema arengut on praegu suuresti sõltuv riskikapitalistid, kes investeerivad tehnoloogia ja üritab kasumit teenida välja hinnakõikumiste viitavad üks peamisi põhjuseid volatiilsus hinna. Aruanne väitis, et digitaalse valuuta peab arenema käest investorite käes consumersand ainult siis saavutada stabiilsus.

Fragile turul

Vaatamata paljude uuenduslike rakenduste tehnoloogia pakub, on ka oma õiglase osa miinuseid. Turul on seisnud silmitsi suurte väljakutsetega mööda teed, väljumine tume veebipõhine saite, mis kasutavad digitaalset raha ainsa maksevaliku Mt. GOX krahhi.

Tehnoloogia on ka ahvatlev kurjategijatele, kes kasutavad cryptocurrency põhijooned. See on suuresti mõjutanud hindu ja mainet turul, samal ajal tõstes volatiilsust. Kuid aruandes ei selgitada, et selliseid näiteid ei esinda kogukonda wholeand nende mõju aeglaselt vähendada turu arenedes.

Turu areng

Suur roll selles arenev turg mängitakse poolt tarbijate ja kaupmeeste, arvestades, et Bitcoin pakub tarbijatele odavam ja kiirem peer-to-peer (P2P) maksevalikut võrreldes traditsiooniliste teenuste kättesaadavaks. Peamine muudatus tulevad, kui tarbijad on lihtne juurdepääs cryptocurrency, samuti võime kiiresti teisendada see fiat valuuta. Vastuvõtmist kasvab ka kõrval loomine pakkumised et spetsiaalselt rahuldada tarbijate et makske kasutades cryptocurrency.

Digitaalne raha on suurepärane võimalus kaupmehed, sest see pakub madalamaid tehingutasud, eemaldades samal ajal võimalust tagasimakseid. Kuid volatiilsus Bitcoin ka kujutab endast ohtu kaupmehed, kuid see lõpuks parandada, kuna turg kasvab.

Aruanne lõpeb võimalik väljavaated blockchain tehnoloogia, mis cryptocurrency põhineb. Tunnistades potentsiaali blockchain märgib aruanne:

"See tehnoloogia on potentsiaali avada ukse revolutsiooniline võimalusi mitu tööstusharudes. Tingdeponeerimiskontode, väärtpaberite ja finantsinstrumentide pakkumisi," smart lepingud "ning valimiste süsteemid on vaid mõned mõisted, mis on arutlusel."

Täpsema saate alla laadida aruande siit.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Makseprotsessor Bitcredits saab Bitcoini saatkonna abil tunnustuse

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Inside Bitcoinide konverents: New York hoiab õigustatud krüptokursi kapitali pealkirja

Post ICO

Kas pole veel ühtegi bitcoini? Sa oled kruvitud

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

KnCMiner müüb kaevandusvarustuse 8 miljonit dollarit vaid 24 tunni jooksul

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Osta auto virtuaalse valuutaga: Aussie auto tootja Tomcar võtab Bitcoini vastu