REEDS Jewelers Nüüd aktsepteerib BTC Online & Store | Estonian.lamareschale.org

REEDS Jewelers Nüüd aktsepteerib BTC Online & Store

REEDS Jewelers Nüüd aktsepteerib BTC Online & Store

REEDS ehtekunstnike, teatas täna on nüüd vastu Bitcoin jaoks paymentin kõik 64 jaemüügi kohtades ja Internetis aadressil www.REEDS.com.

"Kuna meie loomisest aastal 1946, pilliroog ehtekunstnike on suunatud tipptasemel klienditeenindust ja pakkudes viimaseid uuendusi suurendada shopping kogemus," ütles Alan Zimmer, president ja tegevdirektor. "REEDS oli üks esimesi juveliirid digitaalse kohalolu, käivitades meie kodulehel aastal 1998 ja on esimene trahv kullassepp vastu Bitcoin kõikides müügipunktides ja internetis aadressil REEDS.com on loomulik areng. REEDS ehtekunstnike on hea meel olla avatud äri Bitcoin. "

Selleks, et teha oste Bitcoin igal pilliroog pühkmed 64 jaemüügi kohtades ja REEDS.com kliendid peavad olema Bitcoin rahakott. REEDS aktsepteerib Bitcoin maksete üldse füüsilist asukohta kasutades digitaalset tabletid. REEDS on teamed Coinbase vastu kõik Bitcoin tehinguid.

REEDS ehtekunstnike on loonud Bitcoin Infokeskuses www.REEDS.com/bitcoin, mis sisaldab teavet, kuidas kliendid saavad ostude Bitcoin. REEDS "ehted valik hõlmab engagement rõngad, kaelakeed, ripatsid, kõrvarõngad, käevõrud, nõidumine, kellad ja palju muud. Kliendid võivad külastada ka mis tahes REEDS ehtekunstnike asukoha teha oste Bitcoin isiklikult.Pidage meeles, kui Mitt Romney ja tema abikaasa said 2012. Aastal bikiinide eest templi?Eelmisel aastal Mitt ja Ann Romney endine kandidaat viimase US presidendivalimised ja tema abikaasa, sai anonüümse oht keegi, kes väitis, et kõik nende maksuarvestust hiljutise maksude aastat, nõudlik $ 1 miljonit lunaraha. Naljakas on, et kahtlustatav tahtis lunaraha tarnida Bitcoins.

Paar sai sõnumi kaudu kirja, mis ütles, et krüpteeritud kujul maksu dokumendid on saadetud kõik suuremad meediaväljaanded. Oli see nali, sa mõtled? Me veel ei tea, kuna Secret Service kinnitas, et kiri ja mälupulk sisaldavad krüpteeritud failid olid saanud vabariiklaste ja demokraatide partei kontorite ja konfiskeeritud nii.

Ajal, kurjategija ähvardas Romneys ja palus neil kanda $ 1 miljoni kindlaksmääratud Bitcoin adressiini mõned nädalad või krüpteerimise võti dokumendid vabastatakse, avades neile kõigile näha.

Aga väljapressimine sõnum oli teine ​​twist: kui sõnum ise kirjeldatud eeskirju, see oli võimalik lugeda "ja samal ajal, teistel huvitatud isikutel on lubatud võistelda koos sinuga. Neile, kes soovivad dokumente avaldamiseks on erinev aadress saata. Kui $ 1.000.000 saadetakse sellele kontole allpool esimene, siis krüptovõtmetega tehakse kättesaadavaks kogu maailmas kohe. Nii et see on võrdne võimalus dokumentide jääma lukustatud igavesti või kokku puutuda enne septembri 28 deadline. Kes on võitja ei ole oluline meile. "

Mõnes päeva, kaks aadressid Ühendatud sai kombineeritud väärtusega üle 1 BTC. Niisiis, see ei näe välja nagu Romneys olid liiga hirmul... Ja kuni tänase päevani ei ole mingeid tõendeid, et teave on lekkinud üldse. Failid võivad lihtsalt olla juhuslikud andmed ja väljapressija võiks lihtsalt tark mees otsib inimesi whit rahalise läbipaistvuse soovib.

Rääkides sel juhul on kasulik meeles pidada, et kuna enamik Bitcoin väljapressimise juhtumi osutuvad pettus on muude raskete kuritegude seotud Bitcoin seal.

Via bitcoinmagazine.com


India reservibaas hoiatab kasutajaid Bitcoini kauplemise ohtude eestIndia, üks riikidest, mis võiks saada suureks cryptocurrency rummu lähitulevikus on näidanud oma ametliku seisukoha virtuaalne raha. Reserve Bank of India on hiljuti hoiatas avaliku kasutamise vastu digitaalse currenciessuch nagu Bitcoin, rõhutades ohtudest nagu kokkupuudet potentsiaalsete finants-, õigus- ja turvalisusega seotud riske.

Vaatamata halb Interneti leviala ja kvaliteet - ja ka teatava skepsisega näidatud India inimesed -, vastuvõtmine Bitcoin levib juba kogu rahvas. Selle asjaolu arvesse, kui institutsioon on olnud "küsimuste uurimist seotud kasutamine virtuaalne valuutade" vastavalt riigi õigusraamistik ja otsustas vabastada avalduse asja, Hindu aruandeid.

Rahaline asutus teatab, et tegemist Bitcoin teatud ohud lisaks üldise rahalise volatiilsust. Avaldus räägitakse ka tekitatud kahjude hacks ja probleem anonüümsuse.

Seega "loomine, kauplemis- või kasutamine virtuaalne valuutade sealhulgas Bitcoins ei ole lubatud ükski keskpank või rahandusasutused. Nagu näiteks, ei ole kehtestatud raamistik pöörduda kliendi probleeme" Reserve Bank of India ütles, lisades, et " see on ka täheldatud, et Bitcoins mida kaubeldakse andmevahetusplatvormid, kelle õiguslik staatus on ebaselge. Seega kauplejad virtuaalne valuutade puutuvad juriidiliste samuti finantsriskid ".

Bitcoin populaarsus on aidanud kaasa paljunemist India kauplemise platvormidel ja vahetus: viimaste on Unocoin, platvormi algatatud Coinmonk Ventures, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa cryptocurrency. Kuid keskpanga tuletab meelde, et need ettevõtjad ei omada regulatiivse heakskiitmise.

"On olnud mitmeid ajakirjanduse kasutamine Bitcoins ebaseaduslike ja ebaseadusliku tegevuse. Puudumine teavet vastaspoolte võiks kohaldada kasutajatel tahtmatu rikkumise rahapesuvastase", asutuse hoiatada.

Satvik V. Asutaja CoinMonk Ventures, ütleb "see on hea, et Reserve Bank of India on nihkunud ei ütle midagi inimeste hoiatamiseks kaasnevatest riskidest. Jah, kauplemise platvormidel India ei ole heakskiitu, kuna puudub määrus esiteks. Usume, et see nõuandev teade võib olla eelkäija mõned määrus ".

Seotud uudised


Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

New Jersey koolikeskuse arvutivõrk, mis hoitakse bikiinide pantvangis

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Goldman Sachs ja IDG investeerivad Bitcoini käivitamisel ringi 50 miljonit dollarit

Post ICO

Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Cryptsy, kes valitseb kõigi riiklike seaduste järgimise pärast

Post ICO

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity