Bitcoin Trailer tõus ja tõus | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Trailer tõus ja tõus

Bitcoin Trailer tõus ja tõus

Esilinastus kell Tribeca filmifestivalil järgmisel nädalal on dokumentaalfilm tõusu ja Rise of Bitcoin.

Programmeerija saab lummatud digitaalse valuuta Bitcoin ja läbi tema osalemist Bitcoin kogukond, õpime eelseisva ülemaailmset mõju see hämmastav uus tehnoloogia.

Film funktsioone nagu suur Bitcoin nimede Gavin Andresen, Tony Gallippi, Charlie Shrem, Roger Ver, Erik Voorhees, Cameron Winklevoss, Tyler Winklevoss ja rohkem.

Leia ametliku haagise laaditi üles juba täna oma vaatamise ja hoida vaadates tõusu ja Rise of Bitcoin kodulehelt täiendavat uuendused täiendavaid tulemas seansid.Robocoin ATM läheb üles VegasesseGucci, Prada, Louis... Ja nüüd Bitcoin!

Müntide Cloud avab "Bitcoin Bodega" koos Las Vegas Strip esimene Bitcoin ATM. Asub sees Viva Vegas suveniiripood, mis ületab 100,000 päevas suu liikluse Bitcoin Bodega on Tomera ristumiskohas Las Vegas Blvd., vaid lõuna Harmon puiesteed kogu alates ARIA Resort & Casino ja ostud meka kristallidele City Center.

Bitcoin Bodega rõhutab hiljutise trendi Bitcoin turism, pakkudes digitaalse valuuta harrastajatele kiire, lihtne ja ohutu vahend osta või müüa Bitcoin. Enam kaasas sularaha lennukites või tegelevad range pank piirangud ja pühad. Turistid saavad nüüd salvestada raha digitaalselt ja sularaha väljavõtmine alates Bitcoin Bodega niipea, kui need saabuvad Las Vegas Strip.

Kiosk asub vaid jalutuskäigu kaugusel kõige Las Vegas kasiinod. Asukoha tagab mugava drive-up parkimist ja turvamees kohapeal üldse korda. Partnerlus eesotsas Chris McAlary, et Bitcoin ettevõtja ja endine Bitcoin kaevur ja tema Pomona College toakaaslane ja Las Vegas native, Joshua Schlachter Esq., Opereerib Robocoin Kiosk.

"In partneriks Robocoin, Coin Cloud suutnud juurutada esimese Bitcoin ATM Las Vegas Strip," ütles Chris McAlary omanik Müntide Cloud. "Mul on hea meel pakkuda suur Las Vegas turul kõrgeima kvaliteediga toote ja juurdepääsu rõõmu Bitcoin."

Bitcoin Bodega on avatud 7 päeva nädalas; 08:00-12:00 Viva Vegas suveniiripood asub 3735 Las Vegas Blvd S. Las Vegas, NV 89109-4308.


Robocoini Bitcoini sularahaautomaadid saavad sel suvel uusi pangatähtede funktsiooneMis võiks veelgi parandada akti osta Bitcoinafter sündi palju cryptocurrency ATMsnow levinud kogu maailmas? Noh, kujutage ette, kui need masinad võiks otse saata digitaalse vahendite mis tahes isik, kes kasutab lihtsate telefoninumber.

See on täpselt üks uusi funktsioone lisada kuulus kahesuunaline masinad loodud Robocoin. Las Vegas põhinev ettevõte, kes vastutab loomise üks edukamaid Bitcoin sularahaautomaadid seal, kavatseb lisada panga stiilis funktsioone oma seadmetes.

Teenused, mis on seotud projekti pealkirjaga Robocoin Bank, mis võimaldab kasutajatel salvestada, juurdepääs ja saata BTC igast ATM. Või "filiaal", kui ettevõte nüüd kutsub neid. Uued funktsioonid Samuti võimaldab instant Bitcoin ülekandeid ilma ootama kinnitust.

Ettevõte on juba dubleerimine teenus "kiireim viis saata raha kogu maailmas." Nad usuvad liikuda häirida remiteerimisteave tööstuse, eriti seetõttu, et iga kasutaja saab raha üle kanda teistele inimestele, kasutades lihtsaid telefoni numberinstead tavaline Bitcoin aadress.

Uued funktsioonid on kavas käivitada suvel vastavalt PC World. See tähendab, et alates juuni keskpaigast kasutajad saavad osta digitaalse münte kasutades 12 erinevat valuutat ja hallata neid lihtsam viis tänu Robocoin sularahaautomaadid asuvad 13 erinevas riigis.

"Uus Robocoin Bank eemaldab valu ja turuletuleku tõket," ütles tegevjuht Robocoin. "Enam ei kliendid ei pea muretsema privaatvõtmetest ja avaliku aadressid. Mis Robocoin Bank kliendid hoiustada oma Robocoin konto ja saata raha vahel telefoninumbreid, ei avalikke võtmeid, mis toovad uskumatu võrgu mõju ", Jordaania Kelley lisatud.

Ja mis juhtub siis, kui saaja ei ole digitaalse rahakoti salvestada cryptocurrency? Thenthe vahendid istuda ja oodata oma uue omaniku kuni rahakott seotud, et telefoninumber on loodud.

Selleks, et vältida pettusi ja suurendada ohutust, sularahaautomaadid vastu kolmeastmeline kontroll süsteem, mis sisaldab telefoninumbrit, mis toimib kasutajanime ja PIN-koodi, samuti palm skaneerib.


Robocoin kavatseb märtsiks laevalt üle 45 Bitcoini sularahaautomaatiPärast vallutamist Kanada, on vähe abi füüsilise cryptocurrency vahetada Bitcoiniacs, Las Vegas põhinev Robocoin kavatseb saata rohkem kui 45 Bitcoin sularahaautomaadid kuni märtsini.

Praegu kaks esimest üksust käesoleva partii varsti reisib Taiwan ja Hong Kong, kaks kasvab Bitcoin turgudel. Kuid ettevõte kavatseb minna kaugemale Aasia: kaheksa masinad mida tarnitakse sel kuul ja 39 rohkem sõidab oma uutesse kodudesse märtsiks.

Vastavalt avalduse äriühingu emiteeritud ja tsiteeritud Venture Beat "Järgnenud likviidsussst nende masinate peaks andma olulise mõju Bitcoin hinnangule, ei näinud, sest ostu hullus novembris", kui digitaalne valuuta väärtus läks üle $ 1000.

Iga Robocoin seade maksab umbes $ 20.000 - palju rohkem kui Lamassu on krüpto ATM, mis on hinnasildil "ainult" $ 5000 -, kuid kaasas kõrge turvalisus featuressuch kui valitsuse ID ja käsitsi skannerid.

Pealegi, seadmed (mis võimaldavad osta, müüa ja kaubanduse Bitcoin) on vastavuses kohalike Finantsmäärustel oluline detail ostjatele.

Pilte Robocoin

Seotud uudised


Post ICO

Tutvuge Coingeniga, vahendiga, mis toob Satoshi Nakamoto sisse

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

18% britsidest väidavad, et tulevikus kasutavad Bitcoinit

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Crypto reklaamimise soodustused

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Novacoini peamine arendaja: krüpteekursside jaoks kasutatavat lahendust ei tohiks kasutada vaid tõestussüsteemi jaoks

Post ICO

Jason Williams: Austraalia Bitcoini Assotsiatsioon soovib, et Bitcoin muutuks dollaritena mainstreamiks

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit