Venemaa kohus, kes otsustab Bitcoini blokaadi, lubavad saidid apelleerida | Estonian.lamareschale.org

Venemaa kohus, kes otsustab Bitcoini blokaadi, lubavad saidid apelleerida

Venemaa kohus, kes otsustab Bitcoini blokaadi, lubavad saidid apelleerida

Ringkonnakohus Sverdlovski oblastis, mis asub Venemaa linna NEVYANSK, on ​​keskel Bitcoin seotud vaidlusi. Kohus hindab kaebuse, et vaidlustab otsuse teinud riigi meedia watchdogto plokk mitu Bitcoin saite Venemaal.

Jaanuaris 2015 Vene asutus Roskomnadzor (Federal Service järelevalve valdkonnas Telecom, infotehnoloogia ja Mass Communications) teatas Bitcoin blockadein riigi keelanud juurdepääsu valitud arvu cryptocurrency saitidele.

Pärast Rozkomandzor esialgne teadaanne seoses Bitcoin blokaadi esimees salastatuse Valuuta Foundation Venemaa (CCFR) jagas oma vastumeelsust kogukonnaga. "Arvestades kaugusest piirkonna ja funktsioonid küsimused hukkamise, kohtulahendist välja 30. Septembril ja registrisse blokeeritud saitide seisuga 13. Jaanuar, saame julgelt öelda, et see on peaproov keeld Bitcoin sisse Venemaa "Igor Chepkasov ütles CoinDesk.

Kuid nowsome mõjutatud Bitcoin veebilehed võitlevad otsuse. Õiguskord käivitunud reedel (24.), mille avaistung et osalesid digitaalse platvormid BTCsec.comand Bitcoinconf.ru.

Seanss osales ka süüdistuse büroo advokaat, Venemaa veebileht Forklog teatatud, kes esitas taotluse menetlus lõpetada kaebuse petitsiooni kontoris ei nõua nende saitide blokeerimine. Vastavalt advokaat, prokuratuur leiab, et sait ummistus tuleb teha lähtudes konkreetse nõudluse mis tegelikult ei olnud esitatud, Forklog artikkel lisatud.

See nõue muutub kooskõlas varasemate avaldustega esindajad Bitcoinconf.ru, kes märkis, et nende sait lihtsalt jaotab uudiseid Moskva Bitcoin konverentsil. On sarnane tähele, esindajad BTCsec.com lisas, et saidi blokeerimine on aluseks, et vaidlustada kohtu osalus.

"Ma ootan otsuse blokeerimise BTCsec.com olla cancelledas Tõstan selle ebaseadusliku," ütles Ivan Tikhonov, looja Bits.media (BTCsec.com).

"Kogu kohtuprotsessi kaasatud ilmne vigu. Üks peaks meeles pidama, et cryptocurrencies ei keelatud Venemaa nüüd, ja mitte nende kohta teavet saab lugeda keelatud jaotumine Venemaa. Ma usun, et me seista võita. "

Sverdlovski oblastis kohus otsustas ajastada kohtuistungite üld- kohtuprotsessi jurisdiktsiooni. Järgmine istung toimub 15. Mail.Vene peaprokuratuur keelab Bitcoini ja kõik muud krüptokursidPärast esimesi märke rebend, Venemaa otsustas lõplikult murda kõik sidemed maailma cryptocurrency. Nüüdsest kasutamise Bitcoin ja kõigi teiste altcoins on keelatud riigis, vastavalt uue otsuse vabastada esitanud peaprokuratuur.

Kontor hiljuti toimunud kohtumisel Keskpanga Föderaalne Julgeolekuteenistus ja siseministeeriumi staatuse kohta digitaalse raha Venemaal. Ametiasutused järeldusele, et kõik cryptocurrencies seotud tegevuste kaasneda oht, et rikub kodanike omandiõigusi ning seetõttu ei saa kasutada Venemaal.

"The kasutamise jälgimist virtuaalvaluutade näitab kasvavat huvi neid, sealhulgas rahapesuks, kasumi kuritegelikul teel omandatud", ütles oma avalduses vabaneva peaprokuratuur, tsiteeritud uudisteagentuur ITAR-TASS.

Dokument lisab, et "Venemaa ametlik valuuta on rubla. Kasutuselevõtt muude valuutade ja raha emiteerimise Surrogaatide on keelatud", mis tähendab Bitcoin ja kõik altcoins - üle 150 nüüd - ei saa kasutada, et Venemaa kodanikud või ettevõtted riigis.

Esindajad võimude koosolekul osalenud ka kasutada oma aega koos visandada väljatöötatud tehnikaid, et hoida ära digitaalse raha Venemaal. Need meetmed järgima hoiatuses eelmisel kuul Venemaa Keskpanga seoses võimaliku seoseid cryptocurrency kasutajate ja jõukude seotud rahapesu ja terrorismi rahastamisega.

Ajal, keskpank ka avalduse selle kohta, et virtuaalne valuutade, mis kannavad "kõrge riski devalveerimise", on ebaseaduslik artikli 27 föderaalseaduse.

Vastavalt asutus, venelased, kasutades anonüümset digitaalse münte, kas tahtlikult või mitte, osaleda "ebaseaduslikust tegevusest nagu legaliseerimine (rahapesu) kriminaalmenetluse kasumid ja terrorismi rahastamise".

Pilte Wikimedia


Vene valvekoer blokeerib Bitcoini veebisaite varimajanduse kasvu peatamiseksViis Bitcoin veebilehed on blokeeritud Russiaby riigi telekommunikatsiooni regulaator Roskomnadzor. Meedia valvekoer tellitud kohaliku Interneti-teenuse pakkujad, et piirata juurdepääsu nende viie saite pärast kohtu korraldust septembris 2014.

Vene võimud võitlevad leviku peatamiseks cryptocurrency, mis väidetavalt "aitab kaasa kasvu varimajanduse". Avaldus on lisatud esialgses kohtu otsust, mis avaldati TJournal.ru.

Sissejuhatus Venemaa muu rahaühikut ja tootmise eest asendajad on keelatud. Sellises olukorras cryptocurrencies sealhulgas "Bitcoin" on raha asendajaid, kaasa kasvu varimajandus ja ei saa kasutada kodanike ja juriidiliste isikute territooriumil Vene Föderatsiooni.

Pärast otsus tehti avalikkusele meeskond Coinspot.io avaldas blogipostitust (tanslated Google), väites, et keegi võttis ühendust platvorm otse teatada kohtu oli rakendatud.

Vahepeal esimees Cryptocurrencies Foundation Venemaa näitas ta näeb neid ummistuste kui "peaproov keeld Bitcoin Venemaa". Seistes silmitsi selle otsuse cryptocurrency toetajad peaks "ühendada ja oma õiguste eest võitlema", Igor Chepkasov ütles Coindesk on. Bitcoin ekspert pakutakse ka nõustamine ja juriidilised teenused inimestele mõjutanud kasvavad keelud.

See meansBitcoin õiguslikku seisundit Venemaa muutub veelgi keerulisemaks. Kohalikud omavalitsused teatas eelmise aasta veebruaris, et see oleks ebaseaduslik kasutada cryptocurrency kui substitue rubla, riigi fiat valuuta. Umbes neli kuud tagasi, asetäitja rahandusminister Aleksei Moiseev ütles keeld võiks rakendada 2015. Ka Vene seadusandjad rääkinud raske trahve Bitcoiners.

Seotud uudised


Post ICO

Häkkerid sihivad Bitcurexi, kuid Poola Bitcoin vahetamine väldib rünnakut

Post ICO

Jaapan soovib rahvusvahelist koostööd, et töötada välja Bitcoini õiguslik raamistik

Post ICO

OverStacok ütleb Jah, Alibaba ütleb, et ei ole Bitcoini uudiste ajakohastust

Post ICO

GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid

Post ICO

Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone

Post ICO

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Post ICO

Dish Network käivitamine IPTV Service bitcoin

Post ICO

Bitstamp kinnitab deposiidi aadressi probleemi

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi