SEC alustab uurimislippude saatmist | Estonian.lamareschale.org

SEC alustab uurimislippude saatmist

SEC alustab uurimislippude saatmist

Möödunud nädala lõpus Müntide Fire teada, et Securities and Exchange Commission (SEC) on alanud saates tekk kirjad operaatorite erinevate Bitcoin ettevõtted taotles täiendavat teavet toimingute, heategevust ja rahanduse firma.

Müntide Fire on teada, et kaheksa ettevõtted specificallyhave on suunatud asutuse poolt pakkumisele registreerimata väärtpabereid, aga veenduda, et kõik alused on kaetud mitusada lettersare nüüd välja hulk ettevõtteid.

Võtmeelement kirja nõuab, et need kirja saamist vait ja ravida seda konfidentsiaalsena. Nad võivad saada õigusnõustaja kuid nad ei tohi avaldada asjaolu nad said kirja neile, kes ei ole otseselt seotud vastates kirjas ega avalik nii täpne arv tähti lähe ega äriühingud saavad ei avalikustata nende mõjutatud ilma õiguslikke tagajärgi.

Oleme saanud kuus neid tähti, igaüks neist veidi erinevad ja igaüks neist saadetakse välja erineva täitmise jagunemise vandeadvokaat erinevate piirkondlike SEK kontorid. Ettevõtted, kes ei ole veel saanud kirja või kelle ei saa edasi järgmise kahe nädala jooksul ei tohiks tunda nad on selge, kuna amet ei ole veel välja saatma kõik tähed, et mitte otsa oma käsi enne muude toimingute või tõttu rahvusvahelist koostööd.

Need tähed on vaid väike osa ametkondadeülene, rahvusvaheline, koostööle, mida on kirjeldatud põhjalikult tulemas funktsioon, mis lõppkokkuvõttes hagi mitmed suured Bitcoin ja cryptocurrency ettevõtted, mis on pakkunud registreerimata väärtpabereid.

Federal asutused ütles lisada on SEC, Internal Revenue Service (IRS), justiitsministeeriumi (justiitsministeeriumi) ja meil on unconfirmedreports et FinCEN muutunud ka kaasatud hiljuti.

Mitmed liikmed Müntide Fire töötajad esialgu kahtluse alla seadnud IRS raamatupidajad kasutatakse ühes SEC uurimise kuid meie tegevtoimetaja Mike oleks hiljem õppida nimetu allikas, mis on tuttav kord kasutatud, et taktika on ühine.

Eelarvekärbete lahkunud mitu föderaalasutustelt suuda pühendada töötajaid raamatupidamise protsessi ning et sageli konkreetse arvestusmeetodi meeskond IRS võiks nimetada ka abi teiste föderaal operatsioone. Meil ei ole kinnitust, et IRS töötab justiitsministeeriumi ja SEC; aga see ei ole aeg-ajalt. IRS kaudu CID on spetsialiseerunud talent konkreetselt sõeluda läbi äri ja isikliku arvestust ja et sageli nende omamoodi juhtudel väärtpaberid pettus et maksudest kõrvalehoidumise sageli kaasas territooriumil. IRS töötab üle 2800 erilist ained nende tüüpi uuringuid ja neid sageli laenatud teiste asutustega.

Iga kirja taotleb üksikasjalik jutustus sellest, kuidas nõutud teavet kogutakse, kõik ettevõtte dokumendid ja lepingud, kõik rahalised dokumendid, sealhulgas kõik raamatupidamises, tulumaksu andmed, üksikasjaliku loetelu kõikide pangakontode ja info välis- ja siseturisti, ja üksikasjad kõigi varade Ettevõte.

"Dokumendi" hõlmab, kuid mitte ainult, igasugune kirjalik, trükitud või kirjutatud asja, sealhulgas, kuid mitte ainult, kõik eelnõud ja koopiad, millel märked või märgid ei leitud originaal, tähed ja kirjavahetus, interoffice side, kombineed, piletid arvestust, töölehed, raamatupidamisdokumentide, raamatupidamisdokumente, raamatupidamine dokumente, avaldusi, aruandeid, juhendid, telefon palke, telegrammid, faksid, kirjad mistahes tüüpi telefoni sõnumeid, kõneposti, lindistused, teated, juhiseid, minutit, kokkuvõtted, märkmed koosolekute, kiirköitja märgised ja muu organisatsiooni kaudseid tõendeid, ostutellimused, teavet salvestatud kujutised, sealhulgas mikrofilm ja mikrokaart, arvuti väljatrükid, tabeleid ja muid elektrooniliselt salvestatud teabe, sealhulgas, kuid mitte ainult kirjutisi, joonised, skeemid, graafikud, fotod, helisalvestised, pilte ja muid andmeid või andmete kogumikke, mis on salvestatud mingil kandjal, millist teavet võib saada, Saadud manipuleeritud, või transleeritud.

- SEC Action kiri

Tähed saadetakse välja ettevõtted toimivad pakkumisi vastaspoole, Cryptostocks, ettevõtted hosting pakkumisi värvilised münte ja ettevõtted, kes on läbi registreerimata väärtpaberite pakkumise kaudu Bitcoin Talk. Kõikidel juhtudel SEK kasutades meeskonna teadlaste tabada inimesi või ettevõtted taga iga pakkumise kaudu foorumikirjadena, domeeni registreerimise andmed, rahaülekannete kaudu vahetamist ja muude vahenditega.

Samuti oleme õppinud, et vähemalt üks rahvusvahelise derivaadid vahetada sidemed Austraalia sisaldub võimalikke meetmeid nagu ametiasutused nii Ameerika Ühendriikides ja Austraalias töötavad koos, et täita juhul vastu operaatorid.

Laienemine koguarvust tähed on saatnud välja oli uus areng meie originaal lugu, et oleme töötanud ja mida saab vaadelda ettevalmistust tulevase tegevuse üle esimese kaheksa ettevõtted, mis oleme saanud teavet.

Müntide Fire annab teavet selle arendamine lugu hiljem.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin minna: siin on teie Android-seadme jaoks rahakott

Post ICO

Euroopa Liit ütleb, et Bitcoin on käibemaksust vabastatud

Post ICO

Üle 40 protsenti ameeriklastest tunnistavad juba Bitcoini kui virtuaalset valuutat

Post ICO

SeeBit lööb panganduslitsentsi, muutub esmakordselt reguleeritud Bitcoini vahetuseks USA-s

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Post ICO

Koinify ametlikult käivitada GEMS Crowdsale

Post ICO

Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso

Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga

Post ICO

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Post ICO

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor