Serbia Bitcoini kogukond aktsepteerib BTC-vastast hoiatust ja palub reguleerida | Estonian.lamareschale.org

Serbia Bitcoini kogukond aktsepteerib BTC-vastast hoiatust ja palub reguleerida

Serbia Bitcoini kogukond aktsepteerib BTC-vastast hoiatust ja palub reguleerida

Pärast Serbia riigipanga (NBS) esitas oma esimese anti-Bitcoin avalduse eelmisel nädalal, riigi Bitcoin üldsus ei võta kaua aega vastata. Ja nad ei tundu pettunud asutus reaktsioon cryptocurrency.

Vastavalt panga Serbia seadused ütlevad Bitcoin ei ole seaduslik maksevahend. Samuti väidab, et pangad ja isegi litsentseeritud vahendusfirmade ei saa kaubelda, osta või müüa BTC, rõhutades, et kasutajad võtate suur risk, kui tegemist on digitaalse raha.

Kuigi maailma ökosüsteemi näha otsuse tagasilöögiks Serbia Bitcoiners, kohalik kogukond on tegelikult hea meel, kui tegemist on panga ametlik tunnustamine digitaalse valuuta. Eriti võrreldes Venemaa hoiak, riigis, mis on juba näidanud, et ei toeta digitaalse raha kuidagi.

Rääkides Serbia seisukohta cryptocurrency, Aleksandar Matanovic ütleb "moodsam ja avatud lähenemist oleks olnud suur üllatus, pidades silmas, et Serbia on väga aeglane vastuvõtmisega uuendusi, eriti valdkonna rahastamiseks". Serbia elanik, tsiteeritud Coindesk, on asutaja digitaalse valuutavahetus ja Bitcoin ATM Operaator Bitcoin 365.

Ikka, kohaliku Bitcoin kogukond loodab, et Serbia uus Rahandusministeerium, Dusan Vujovic, võib julgustada rohkem teada Bitcoin. See on vähemalt Matanovic plaani. Vastavalt ettevõtja, seda saab keskenduda uue tugirühmas, et peagi on loodud.

Rühm Bitcoin entusiastid on protsess, millega Bitcoin ühing siin. Anname oma parima, et edendada Bitcoin, tõsta teadlikkust ja harida inimesi, kasutades seda. Üks eesmärke oleks proovida rääkida rahandusministeeriumi püüe reguleerida Bitcoin, nii ettevõtete seda kasutama hakata.

Vahepeal Vene Bitcoiners on võttes halb aeg, kuna riigi valitsus hiljemalt meetmete vastu cryptocurrency. Paar kuud tagasi, Euroopa rahva Rahandusministeerium teatas seaduseelnõu, võiks määratleda idee raha surrogaat ". Heakskiidu korral arve keelata kõikide valuethat kuuluvad sellesse kategooriasse, mis peaks sisaldama Bitcoin ja kõigi teiste cryptocurrencies.

See on peamine põhjus, miks Vene Bitcoin ettevõtete julgustatakse liikuda oma tegevust teistesse territooriumil. Coindesk quotesa kohaliku advokaadi, mis hoiatab kohaliku Bitcoiners umbes hirmutav võimalus: "vastuvõtmist arve [praegusel] sõnastus sõna otseses mõttes tähendab, et Bitcoin on ebaseaduslik Venemaa ja saab vaevalt aitab Bitcoin äri pärast seda sammu".

Seotud uudised


Post ICO

IRS kuulutab Bitcoin USA-s vara, samas kui DED uurib Dubai-s 400 sularahaautomaati

Post ICO

Roger Ver käivitab häkkerite vastu võitlemise algatuse Bitcoin Bounty Hunter

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Endine tegevjuht Mt. Tokyos arreteeriti Gox Mark Karpeles

Post ICO

Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima

Post ICO

Kanadad, kes üritavad kasu saada kaubamärgi Bitcoinist, veel üks suur jaemüüja liitub klubiga ja palju muud

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile

Post ICO

Raha teenimine Steemitiga (Steem Dollars ja Steem Power selgitas)

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Mured 2. osa