Bitcoin Slides: siin on möödunud nädalal (10.-16. August) jäänud vastamata | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Slides: siin on möödunud nädalal (10.-16. August) jäänud vastamata

Bitcoin Slides: siin on möödunud nädalal (10.-16. August) jäänud vastamata

Igal nädalal me tuua teile ümmargune kuni ülemise Bitcoin jutte veebis. Kogume traditsioonilise meedia artiklid, samuti sotsiaalse postitusi, pilte ja teavet Bitcoin võrgu. Ja parim asi on see, et see võtab ainult 60 sekundit vaadata!Väike rühm 47 inimest kuulub peaaegu 30 protsenti kõigist bitcoiinidestNagu iga valuuta, Bitcoin on ka selle grupi väga rikkad inimesed. Selle enda "ühe protsendi". Kuid cryptocurrency puhul on see kontsern koosneb 47 isikud, kes omavad 28,9 protsenti kõigist digitaalse münti.

Numbrid paljastus Soome ettevõtja Risto Pietilä, mis põhineb Blockchain andmed eksponeeritud kohapeal Bitcoinrichlist.com ja seejärel tsiteeritud Business Insider. Martti Malmi, silmapaistev Bitcoiner ja üks maailma esimene arendajad, nõustub neid tulemusi: "suurusjärgus tundub õige".

Vastavalt numbrid, väikese grupi 47 inimest omab 28,9 protsenti kõigist Bitcoins, mis on ligikaudu 12 miljonit siiani. Need miljonärideks omama vähemalt $ 10 miljonit oma virtuaalne rahakotid. Siis tuleb teise rühma, see üks suurem, 880 inimest, kes omavad 21,5 protsenti käesoleva cryptocurrency.

See tähendab, et vähem kui tuhat inimest - 927, kui täpsem olla - kontrolli poole kogu digitaalse valuuta turul. Ja kuigi palju neid pigem jääda anonüümseks, mõned ei pahanda umbes kuulsus. Winklevoss kaksikud või Roger Ver, tuntud kui "Bitcoin Jeesus", on vaid kaks näidet.

Järgmine, teine ​​10.000 isikute kontrolli peaaegu veerand, kus 24,8 protsenti kõigist Bitcoins. Lõpuks ülejäänud kogukonnas, umbes miljonit inimest, omab veidi rohkem kui 20 protsenti. On ka kaotatud münte (umbes 500000), need, mis on käibelt, kas seetõttu, et valitsuse konfiskeeritud või kuna inimesed kaotasid oma paroole.


Sotsiaalse mängude hiiglane Zynga teatab Bitcointi abiga Bitcoini testiSee on juba võimalik kasutada Bitcoin teha in-app paymentsin mõned mängud edendada sotsiaalset mängimine platvorm Zynga. Hasartmängude hiiglane teatas ta testib seda võimalust abiga tuntud tasumise töötleja BitPay.

"Me tahtsime jagada r / Bitcoin kogukond Zynga Inc on nüüd läbiviimise Bitcoin test BitPay, juhtiv Bitcoin teenusepakkuja valitud Zynga.com web mängud", firma kirjutas Reddit. Vastavalt platvorm, see samm on otsene vastus "Bitcoin tõusu populaarsus kogu maailmas".

Uus krüptopulk makseviis on saadaval järgmiste mängude: Farmville 2, CastleVille, ChefVille, CoasterVille, Hidden Chronicles, Varjatud Shadows ja CityVille'i. Kui test hästi läheb, see otsus võib avada turupotentsiaal $ 200 miljonit eurot kvartalis planeedi kuulsaim cryptocurrency, Coindesk aruandeid.

"Zynga on pidevalt parandada meie klientide kogemusi, lisades mängija tagasisidet meie mänge. Ootame huviga meie mängijad umbes Bitcoin test, et saaksime jätkata oma jõupingutusi, et pakkuda parimat võimalikku mängukogemust", platvormi lisada selle sõnumi Reddit.

Peaaegu kohe pärast väljakuulutamist, mitu kasutajat alustas vouching uue Bitcoin võimalus, väites, et see oli tõesti lihtne kasutada cryptocurrency jooksul platvormi. See pilt oli postitatud imgur.comshortly pärast uudiseid avalikustati:

Lisaks pilte ja sõnumeid, mis tõendab õigsuses väljakuulutamist YouTuber Antonio Di Iorio avaldanud ka videoon populaarne platvorm näitab, kui lihtne ja kiire oli makstes Bitcoin kohta Zynga.

Tundub, et majanduslik ekspert ja Bitcoin aficionado'le Max Keiser sai ta uuesti paremale, kui ta ennustas seda sammu Zyngaa aega tagasi.


SoftTouch POS integreerib Bitcoini maksete töötlemiseLipulaev toode välja töötatud firma SoftTouch LLC, SoftTouch POS (Point of Sale), toetab juba Bitcoin maksed vastavalt teadaanne hiljuti tehtud firma.

SoftTouch POS nüüd pakub integreeritud lahendust kaupmeestele, kes soovivad vastu võtta cryptocurrencyin lihtne ja kiire viis. Integreeritud lähenemisviis, mida programm võimaldab ettevõtetel nõustuda Bitcoin iga tehingu modeincluding counter müük, baarid, drive-thru, söögituba ja kohaletoimetamise.

Nii rohkem asutusi saab nautida madala tehingutasud ja vähene takaisinperinnöiltä et tulla kasutamise virtuaalne raha. SoftTouch POS kasutab kolmanda osapoole tasumise värav hõlbustada transferof Bitcoin tarbija kaupmehe.


Vabandust, Snoop Dogg! Mel B on esimene Bitcoini hõlmav muusikaline kunstnikSnoop Dogg valmistus ise saada maailma esimene superstaar vastu Bitcoinfor muusikaalbumi, kuid endise Spice Girl Mel B oli kiirem. Laulja teatas hiljuti ta saab nõustuda cryptocurrency tema uus singel pealkirjaga "ükskord My Life", mis jõuab müügile 25. Detsembril läbi tema veebilehel.

Laulja loodud koostöös Cloudhashing.com aktsepteerimiseks Bitcoins. "Mulle meeldib, kuidas uus tehnoloogia muudab meie elu lihtsamaks ja mulle, et on põnev. Bitcoin ühendab mu fännid üle maailma, kasutades ühe valuuta", ütles ta pressiteate, tsiteeritud Radio.com.

Teisel pool, "Cloudhashing.com on põnevil, et partner rahvusvahelise plaadifirma artist Mel B tema edumeelsed otsuse vastu Bitcoins" ütles ettevõtte tegevjuht, Emmanuel Abiodun. "See aitab tuua Bitcoin tähelepanu miljonite fansaround maailma", esindaja lisas.

Kuid Mel B ei ole ainult muusika artist ujumine Bitcoin tiik: näitleja ja räppar Donald Glover, tean lavanime Childish Gambino, on ka cryptocurrency fänn. Kunstnik on uus album nimega "Kuna Internet" ja hiljuti Unraveled mitu kiitust Bitcoin.

"Jah, ma tean palju inimesi on skeptilised, kuid ma tunnen, kui kõik läheb elama online, miks mitte Bitcoins?", Glover ütles Aeg. "Olles tagatud kulla tundub väga vana ja nostalgiline mulle. Olles tagatud Bitcoin, mis võtab aega tegelikult teha ja seal on see võrrand, mida tuleb teha, et tunneb rohkem reaalne mulle ja mõttekam", kunstnik lisanud.

Lapsik Gambino uus album on saadaval teisipäeval (10), nagu Snoop Dogg uus töö pealkirjaga "7 Days of Funk".

Seotud uudised


Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

E-kirja vahetamine näitab, et Google võib lähitulevikus öelda jah Bitcoinile

Post ICO

Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Venemaa-Ukraina konfliktiga seotud õelvara blokeerib Bitcoini rahakotid

Post ICO

Kohalikud omavalitsused sulgesid Vermonti ainus Bitcoini ATM

Post ICO

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini