Snoop Dogg (tõesti) tahab müüa oma järgmise albumi Bitcoinile | Estonian.lamareschale.org

Snoop Dogg (tõesti) tahab müüa oma järgmise albumi Bitcoinile

Snoop Dogg (tõesti) tahab müüa oma järgmise albumi Bitcoinile

Kui Snoop Dogg - või rohkem reggae versioon "Snoop Lion", nagu ta nüüd tahab olla kutsutud - teatas eelmisel nädalal, et tema järgmise albumi oleks "saadaval Bitcoins ja tarnitud undamine", kõik arvasid, et ta ei olnud tõsine. Aga ilmselt ta tõesti tahab müüa oma järgmise töö, mis on välja 10. Detsembril pealkirjaga "7 Days of Funk", sest cryptocurrency.

Kõik algas nädal tagasi, kui see lihtne tweetattracted tähelepanu suuremate platvorme nagu Coinbase ja BitPay.

Tuhandete Retweets, Snoop Dogg ilmse nali kiiresti saabunud kõrvad teiste Bitcoiners ja krüpto-platvormid. Mingil ajal, Coinbase answeredto kunstnik: "saaksime Bitcoin osa reaalsus teile" kirjutasid nad. BitPay ei olnud arg, samuti, öeldes: "Hei @SnoopDogg, saame aidata teil selle Bitcoin".

Snoop Dogg võis võtta paar päeva vastata virtuaalse platvormid, kuid tema uue Tweet tehtud pealkirju: pärast küsida lisateavet, Ameerika hip-hop artist kirjutas: "Ma tahan, et see juhtub." See tähendab Bitcoin võib lõpuks saada suurt toetust, et keegi ei pruugi olla kuulus majandusteadlane või majanduslik ekspert, kuid on tunnustatud kunstnik ja Worldwide tuntud isik.

Kuigi Snoop Dogg tundub huvitatud raputades asju selle liikuda, see võib olla ka vana hea reklaam stunt. Siiski albumiga käivitamine homme (10), võib-olla me ei pea ootama liiga kaua, et näha seda juhtuda.

"7 Days of Funk" on tulemus koostöö Snoop Dogg ja Dam-Funk. Vastavalt vajutage releaseregarding uue albumi kunstnik ütleb, et see on loomulik tee, sest ta "oli funk mõjutusi" oma muusika ajal oma kogu karjääri.

Dam-Funk ka kommenteeris, öeldes: "Nende lööki tehti talle [Snoop Dogg] ja ta sätestatud mõned sujuva harmooniad ja meloodiad ma olen kunagi kuulnud. See on hip-hop, kuid võite ka kuulda, mida me kasvas üles alates Zapp Evelyn "Champagne" King ja Patrice Rushen ".

Bitcoin muusika ja... The Simpsons
 

Cryptocurrency oli mitte ainult kuum teema muusika maailmas viimastel päevadel, kui teised meelelahutaja rääkinud Bitcoin TV. Ja meelelahutaja, mean iseloomu kuulsa seeria "The Simpsons".

Krusty oli valinud ühe. Ajal hiljemalt episoodis, ta ütles: "Kõik see võtab on mõned halb õnn on ponid, hullem õnne Bitcoin turgudel, ja raske investeeringuid high-end järjehoidja firma", kui ta rääkis Lisa.

Sõnumi ei ole just positiivne, kuid see tähendab Bitcoin on TV kõigile näha. Mida see lause reklaamijad tavaliselt öelda? Ei ole olemas sellist asja nagu halb reklaam.

Aga Bitcoin kogukond tahab moreand, vahepeal on juba olemas Reddit niidi nimetatakse "Ma tahan näha Southpark teha episoodi kohta Bitcoins".

Seotud uudised


Post ICO

Jamie Dimon Marc Andreesseni ja teiste vastu: Bitcoini esimesed oponendid ja toetajaid 2014. aastal

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Kohalik poliitik on Iirimaal esimene, kes aktsepteerib Bitcoini annetusi

Post ICO

Avatud lähtekoodiga projekt BitcoinDark eesmärk on muuta krüptokuuluvus täiesti privaatseks

Post ICO

Osta auto virtuaalse valuutaga: Aussie auto tootja Tomcar võtab Bitcoini vastu

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Sean Outpost kutsub sind tähistama Bitcoini viiendat sünnipäeva

Post ICO

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Post ICO

Venemaa-Ukraina konfliktiga seotud õelvara blokeerib Bitcoini rahakotid

Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Hashie.co kliendid kaotavad kasumid pärast Bitcoini kaevandusplatvormi kadumist