Kuluta oma biktsiinid jae hiiglane Target kaudu Gyft | Estonian.lamareschale.org

Kuluta oma biktsiinid jae hiiglane Target kaudu Gyft

Kuluta oma biktsiinid jae hiiglane Target kaudu Gyft

Ülemaailmne tuntud rühma Target, Ameerika suuruselt kolmas jaemüüja, on juba Bitcoin sobiv koht tänu virtuaalmaailmas Gyft. Bitcoiners saab nüüd vahetada oma cryptocurrency teenuse kinkekaart e-kaardid ja neid lunastada neid tooteid siht poe USA või Kanada või brändi veebilehel.

Vastavalt sõnumi avaldatud Gyft kasutajad saavad veeta vähemalt $ 25 ja maksimaalselt $ 500 kohta Target GiftCardvia Gyft veebilehel. Praegu Target kaardid ei ole kättesaadav ettevõtte mobiilirakendus, kuigi seda võimalust on varsti saadaval.

"Me armastame, et meil on mõned top marki seal, Target on ilmselt suur brändi", Gyft tegevjuht Vinny Lingham, ütles Coindesk, kuid keeldus edasi kommenteerida tehingu tingimused. Maandumine suur kala nagu see jaemüügi hiiglane on suur samm Gyft oma katse kasvada konkurendid nagu eGifter, mis hiljuti lisatud Walmart oma nimekirja kaupmehed.

Minnesota põhinev soodushinnaga jaemüüja Target asutati aastal 1962 ja on praegu üle 1790 kohtades USAs ja üle 100 kauplust Kanada. Target, riigi suuruselt kolmas jaemüüja ainult taga Walmart ja Kröger saab osta peaaegu kõike, alates mööblist kuni videomängude, nii võimalust veeta oma Bitcoins seal jõulud kohe nurga taga on hea uudis.SQ1.tv käivitab Kickstarteri kampaania näituse Bitcoin fenomeni esitamiseksSeal on uus projekt Kickstarter et kavatseb toota telekanali cryptocurrency. Programmi pealkirjaga Bitcoin Phenomenonand on osa tulemas käivitamist uue SQ1.tv - hääldatakse "kandiline üks" -, mis tuleb esitada sügisel.

Annetuskampaania tahab koguda $ 25.000 kuni septembrini 30 tõsta teadlikkust Bitcointhrough eriline telesaates. "Nagu nähtus, Bitcoin on täiesti põnev ja trotsib lihtne selgitus. Meie toodang välja vastata, miks inimesed on nii armunud Bitcoin? Ja miks on see ahvatlev nii palju erinevaid inimesi? Igaühel cryptographers, häkkerite, Libertarians, õigusliku marihuaana kasvatajad, narkoparunid, hasartmängude korraldajate, Sõjavastaste, et riskikapitalistid ja ettevõtjad tunduvad olevat huvid Bitcoin ", siis on võimalik lugeda ametlikul leheküljel kampaania.

Et saada vastuseid neile ja paljudele teistele küsimustele, tootjate intervjueerides "top mõtlejad ja harrastajatele taga Bitcoin liikumine" nagu Gavin Andresen, Erik Voorhees, Jeremy Liew või Peter Vessenes. "Lisaks plaanime rääkida majandusteadlased, Libertarians rohkem riskikapitalistid, rohkem ettevõtjaid", meeskond taga projekti lisab.

Toetajad on juurdepääs eri auhinnad, alates põhilised sidusjuurdepääsu ühe kuu käivitada sponsorlusega SQ1.tv. Kampaania on tõstatatud $ 1800 nii kaugele.


Püth Pete Businesses Hüpsib bikotiini vagunilBitPay, juhtima sponsor Bitcoin Peterburi Bowl, teatas täna, et üle saja ettevõtete Peterburi, Florida piirkonnas vastuvõtmise algust Bitcoin maksed mängu päevas. Kõrgkoolil jalgpalli kaussi mäng toimub Tropicana Field 26. Detsember ja on tekitanud kohalike Peterburi majanduse võtta uue digitaalse valuuta sammu.

BitPay teatas sponsorlus kausi mängu tagasi juunis ja sellest ajast alates on raske tööl eeliste selgitamisele Bitcoin kohalikele ettevõtetele - näiteks kõrvaldamiseks tehingutasud ja takaisinperinnöiltä. Selle tulemusena saja ettevõtteid, sealhulgas kohalikke lemmikuid nagu Green Bench Brewing, Craftsman House ja galerii, Peterburi ajaloomuuseum, ale ja Witch, Acropolis Kreeka Taverna, Genaro Coffee Company, Hotel Zamora ja Ferg on Sports Bar vastuvõtmise algust Bitcoin kaudu BitPay.

Autor mängu nädalas ettevõtete kõik loetletakse Coinmap ja AirBitz, globaalse kataloogid Bitcoin nõustudes ettevõtetele. See teenus aitab Bitcoin kasutajad valdkonnas leida Bitcoin nõustudes ettevõtetele.

"Ma olen nõustudes Bitcoin kuud, isegi enne kaussi mäng sponsorlus," ütles Patricia Francati omanik Genaro Coffee Company. "See on odavaim viis mind vastu makseid, ja see meelitab kliente oma kauplus. Mida saaks veel ma küsida? "

"Mulle meeldib, et valuuta on universaalne," ütles Mark Ferguson omanik Fergs Sports Bar and Grill. "Meie piirkonnas saab palju rahvusvahelisi turiste, ja see annab neile klientidele võimalus maksta ilma vahetades oma raha."

"Me sponsor selle kausi mängu näidata maailmale käed-kogemus Bitcoin," ütleb Tony Gallippi, juhatuse esimees BitPay. "Peterburi saab olema näide sellest, mida Bitcoin võib võimaldada kõikjal maailmas - odavam, kiirem ja turvalisem viis äri."

Jääb üle oodata, kuidas paljud ettevõtted jätkavad nõustudes Bitcoin pärast mängu ja hype lõpeb.


Stanfordi professor väidab, et on leiutanud uue, kiiremini ja kiiremini BitcoiniUus Bitcoin on sündinud ja see on parem turvalisem ja kiirem kui "vana". Või vähemalt, et on, mida selle leiutaja nõudeid. David Mazieres, professor of Computer Science Stanfordi ülikoolis, on aju taga uus maksesüsteem nimetatakse SCP.

Ta hiljuti kavandatud uue süsteemi, mis uurib nõrkused Bitcoin nagu turvalisuse vigu ja kõrge energia tarbimise tase kaevandamise käigus.

David Mazieres usub ta on loonud "kiirem ja paindlikum ja turvalisem alternatiiv", et Bitcoin. "Kui Mazieres on õige, oma tehnoloogia võib muuta digitaalse maksete ja muude tehingute odavam, turvalisem ja lihtsam-eriti piiriüleselt," vastavalt MIT Technology Review.

Uus cryptocurrency valge paperwas vabastati alles sel nädalal, kuid mittetulunduslik Stellar on juba teatanud, et ta kavatseb võtta makse systemto süsteem asendada tuginevad Bitcoin ja Ripple, mis oli organisatsiooni poolt kasutatavate lõpust alates 2014.

Eelmisel aastal Stellar süsteemi ootamatult "kahestunud" kaheks võrgud, mis ei nõustunud, kus tehinguid oli põhjendatud ning mitu tundi väärtuses tehinguid sai tagasi kerida. Mazieres ütleb, et tema uus süsteem väldib osa disain, mis põhjustas selle probleemi. (Ripple väidab, et tema disain on ohutu, kui seda kasutatakse õigesti.)

"Bitcoin on hea, kuid me tahtsime alustada nullist ja lahendada mõned neist täiendavad omadused," ütles Mazieres. Tema süsteem tugineb "inimesi töötab tarkvara, mis suhtleb Interneti kaudu, kuid usaldus ei rakendata kaudu kaevandamisel."

Vastupidi, "iga inimene töötab tarkvara peab kindlaks mõne muu usaldusväärne osalejad rakendada korrektselt krüptograafilise kasutatavad reeglid kinnitada tehinguid. Iga eksemplar tarkvara ära tunda tehingute ainult üks kord teatud enamus osa oma usaldusväärsed partnerid on alla kirjutanud ka off. Ja usaldus suhted on kõik avalik. " See tähendab, SCP struktuur võimaldab kasutajatel täita usaldusväärne tehinguid vähem aega.

Pealegi, SCP ka võimaldab kasutada tugevamaks krüptograafia, ütleb Dan Boneh, teise Stanfordi professor, kes teab Mazieres töö. "Autor disain, sa ei saa Algatab kõvadus Bitcoin punktini see võimatu hästi rahastatud ründaja. Selle saate. "

Seotud uudised


Post ICO

Micky Malka ja Bitcoin: raha on küps häireteks

Post ICO

GAW Minersi advokaadid kinnitavad SECi uurimist

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Osta muusikat Bitcoiniga: sõltumatu rekordaja Monstercat aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Turvahoiatus: Kas kasutate Cloudminr.io? Muuda kõiki paroole. rohkem kui 79 tuhat kasutajat mõjutas

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Direktorite nõukogu liige ütles, et Bitcoini sihtasutus on tegelikult pankrotis

Post ICO

Hashfast failid peatükile 11

Post ICO

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

Post ICO

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile