Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse | Estonian.lamareschale.org

Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse

Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse

Saladuslik Bitcoin startup 21 tõstnud hämmastav $ 116,000,000 eelnevalt launchwithin vooru rahastamise eesotsas tuntud riskikapitali ettevõte Andreessen Horowitz ja RRE Ventures. Ettevõtte eesmärgiks on sama lihtne kui see on ambitsioonikas: tuua Bitcoin peavoolu.

Balaji Srinivasan, partner Andreessen Horowitz, on ekspert praegu haldamise startup 21 nime sellest, et ainult 21 miljonit BTC saab vabastada. Vastavalt Business Insider, ta on ka partner Andreessen Horowitz, kus ta liitus pärast riskikapitali ettevõte juhtis $ 25 miljonit seeria B investeering 21 kaks aastat tagasi.

Ühtede meeskond ka kaas-asutaja Matthew Paukeri asutaja andmete krüpteerimist firma Pinge Security, mida ta seejärel müüakse hiiglasliku HP.

Pealegi Andreessen Horowitz ja RRE Ventures $ 116,000,000 nüüd tõstatatud tuli Khosla Ventures, Hiina erasektori investeerimisfirma Yuan Capital kuulus chipmaker Qualcomm Inc (läbi oma riskikapitali üksus), Khosla Ventures ja andmed Collective.

Lisaks kõrge liikmed mitmest tech ettevõtted nagu PayPal, eBay, Dropbox, Expedia ja Zynga on otsustanud investeerida 21.

Matthew Paukeri väidab mitmekesine partnerluse kindlasti suurendada käivitamisel edu, kuigi ta ei paljastanud ühtegi rohkem informatsiooni ettevõtte tulevaste projektide. Ainus garantii jagavad ettevõtja oli üsna ebamäärane: vastavalt Paukeri on Bitcoin kogukond võib oodata "huvitav arengud" järgmise paari kuu jooksul.

Investor Marc Andreessen alates Andreessen Horowitz kinnitas, et 21 ei ole valmis paljastada mingeid konkreetseid plaane hetkel. Investor lihtsalt teatas, et käivitamisel töötab praegu "Baasinfrastruktuur süvalaiendamise Bitcoin".Ettevõtete jaoks kasutatav startup laev Blueseed saab Bitcoini rahastamiseBlueseed on projekti nimi, mis on nüüd vastu Bitcoin rahastamise, mis on missiooni muuta, kuidas välismaa ettevõtjad tundma Põhja-Ameerika turule ja investeerida. Idee põhineb kruiisilaeva, mis asub 12 meremiili miili kaugusel rannikust San Francisco ja tahab saada idufirmade kogukonna 1000 ettevõtjatele.

"Asukoht võimaldab startup ettevõtjad kõikjal maailmas käivitada või kasvatada oma ettevõtted lähedal Silicon Valley, ilma USA tööviisa. Laev muundada Ühiskontor ja co-eluruum, ja on kiire Internet ja igapäevane transport mandrile kaudu parvlaeva. Seni rohkem kui 1300 ettevõtjad 67 riigid on väljendanud huvi elavad Blueseed ", isegi ilma igasuguse turundus, selgitab projekti ametlikul kodulehel.

Olles asub rahvusvahelistes vetes, väljaspool USA jurisdiktsiooni, ettevõtjad saavad alustada või skaleerida ettevõtted ilma USA töötada viisa. Nad lihtsalt vajavad lihtsamat B1 või B2 äri või reisiviisade külastada Mandri praamiga.

Avamine projekti Bitcoin juhtus peamiselt tänu töö kogukonnaga BitAngels.According et Blueseed projekti "valguses eelmisel nädalal peamiste arengute USA esindajatekoja ja USA Securities and Exchange Commission, Blueseed kuulutab jõuda uue verstapostini suunas käivitades selle käivitamisel laeva ettevõtjatele - kes saavad esimese investeeringu esimese grupi ingel investorid keskendunud digitaalse valuuta Bitcoin ".

Hiljuti House Republican konverentsi kindlalt vastu Põhjalik immigratsiooni reformi seaduseelnõu läbis senat. Dokument sisaldas lõik andmise "investeerida" viisa rahvusvaheline startup ettevõtjad. Selle eitamine, Blueseed nüüd on elujõuline alternatiiv sellele poliitilise ummikseisu.

Samuti SEC teatas, et ta saab keelu üldise müügipakkumiste: me räägime meetme, mis on ennetada alustavatel alates avaldamisel nende pidev rahakogumise kampaaniates. Nii Blueseed on nüüd võimalik avalikult teatada oma järgmise fundraisingand, võibolla, koguda rohkem Bitcoin vahenditest.

Via onbitcoin.com


Stockholm tervitab esimest Bitcoini ATMi, mille on välja töötanud kohalik vahetusfunktsioon SafelloRootsi Bitcoin edasimüüja Safello paljastab oma viimased cryptocurrency seotud toote järgmisel esmaspäeval (9), on sthlm Techi Meetup.The käivitamisel loonud uue Bitcoin ATMthat võimaldab kasutajatel vahetada raha virtuaalne münte.

Safello meeskond on praegu "geoloogilised sobivam suure liiklusega kohtades Stockholmi panna ATM püsivama" Ludvig Oberg ütles Arctic Startup. See koht võib olla suur kaubanduskeskus kesklinnas linna järgi Coindesk.

Meie eesmärk on vähendada lõhet traditsioonilise finantsmaailma ja Bitcoin kogukonnas. See ATM on suur samm selles suunas.

Ludvig Oberg

Täielikult järgima Rootsi ja rahvusvahelise õiguse masinat saab kasutada ainult klientidele, et on registreeritud Safello, et vältida rahapesu.

"Kujutage ette tavalise panga ATM: see on alati seotud oma identiteeti. Mis moodsate te isegi jooksul registreeritud tehing kaamera. Samaväärne et on kontrollida ennast Safello enne kasutades ATM nii saame tagada, et pole raha on pestav "Oberg lisatud.

Tasud, mis on seotud Bitcoin ATM on sarnased tasud kaudu Safello veebilehel, kuid raha võib veidi erineda, kuna täiendav käitlemine raha hoiused.

Seotud uudised


Post ICO

Bitstamp jätkab äritegevust turvalisema süsteemiga pärast suurt rahakoti rikkumist

Post ICO

Iisrael võib hakata Bitcoini kauplemist peagi maksustama

Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

Post ICO

Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub

Post ICO

Skandinaavia suurim välisvaluutaettevõtja ja pank ütlevad Bitcoinile ei

Post ICO

Poola rahandusministeerium ja USA rahapaja endine direktor toetavad Bitcoini

Post ICO

Gatesi sihtasutus, kes vaatab Bitcoini tehnoloogiat vaeste abistamiseks

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Coin Fire +: Professional bitcoin Trolls Exist

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC