Šveitsi poliitik soovib, et valitsus uuriks Bitcoin: keelustamist või reguleerimist? | Estonian.lamareschale.org

Šveitsi poliitik soovib, et valitsus uuriks Bitcoin: keelustamist või reguleerimist?

Šveitsi poliitik soovib, et valitsus uuriks Bitcoin: keelustamist või reguleerimist?

Šveitsi poliitik ja liige liiduparlamendi avalikult näidanud oma muret Bitcoin sel nädalal ja palus tema riigi nõukogu uurida ja kirjutada aruande cryptocurrency.

Vastavalt Coindesk, Jean Christophe Schwaab, Šveitsi Sotsialistliku Partei teada digitaalse mündi aega tagasi, kuid tema mure kasvas kui Šveitsi ajakirjanik suutis osta ravimeid Silk Road kasutades Bitcoins.

Ta ütles, et ta arvab, et on reaalne oht Bitcoin võimaldab rahapesu ja muude kuritegudega Šveitsis. Kuid ta möönab ka seda cryptocurrency võib tuua midagi head ja luua positiivseid võimalusi, samuti. Veebisait tsiteerib mõned tema deklaratsioonid:

On raske teada, selles etapis täpselt Bitcoin on ja mida ta on võimeline muutub. Sellepärast ma tahan, et valitsus vaadata Bitcoin turul ja ja mida ohtudest on.

Praegu ma ei tea, (...) nii et ma arvan, et riik peab tegema sekkumine.

Schwaab tahab valitsus teha mõned uuringud umbes Bitcoin ja seejärel luua aruande räägi oma ohud, eeliseid ja võimalusi. "Pärast seda, saame otsustada, millised meetmed on vajalikud - kas Bitcoin tuleks keelata või regulatedand kui see on nii, võib Šveits üksi teha määruse või peaks Šveits koostööd teiste riikidega, et teevad määrused?", Ütles ta.

Järgmine kohtumine Šveitsi parlament on ainult toimub novembris. Seni Schwaab ootab teada, kas tema taotlus on rahuldatud.Šveitsi reguleerivad asutused võimaldavad SBEXil käivitada Bitcoini ATM-võrgu riigisŠveits on peagi oma Bitcoin ATMnetwork tänu ettevõtte SBEX

mis hiljuti saanud heakskiitu Šveitsi regulaatorid paigaldada masinad riigis.

Heakskiidu sai avaliku varsti pärast avaldamist aruande teatatakse, et asutus oli sulgeda teist operaator nimega Bitcoin Suisse AG ainult paar nädalat tagasi.

See otsus tähendab, et Genfis asuv SBEX saab nüüd kasutada sularahaautomaate ülejäänud riigis, sest see on beenaccepted liikmena mittetulunduslik organisatsioon nimega ARIF (Association Romande des Intermédiaires Finantseerijad), mis reguleerib FINMA, Šveitsi finantsturgude järelevalveasutuse, Coindesk aruandeid.

Hea uudis lubatud SBEX taotleda raha saatja litsentsi reguleerimise nõudmistele vastamiseks tegutseda ATM võrgu. Ettevõte sai kirja ARIF, mis väidab, et Bitcoin käsitletakse maksevahendina Šveitsis.

"Me lõpuks sain kliirens Arif, kes küsib FINMA palju küsimusi selle kohta, kuidas nad peaksid tegelema meile. [Selgitamine alates ARIF] on see, mida me ootasime," ütles SBEX kaasasutaja Mathieu BUFFENOIR.

Alexis Roussel, ettevõtte tegevjuht, revealedthat heakskiidu FINMA "loob fantastiline võimalusi cryptocurrency usersin Šveits".

Soovitatavad pilt Wikimedia


Switchless osta Aafrika suurimat Bitcoin vahetust, mis loodab ülemaailmse rahaülekande turulSuurim Bitcoin vahetada tegutsevad Aafrika, BitX, hiljuti ostetud Lõuna-Aafrika põhinev lülititeta, firma, mis arendab crytocurrency tarkvara finantsasutused. Tehing kinnitati, kuid väärtused kaasatud on endiselt mõistatus.

Marcus Swanepoel direktor lülititeta, ütles Coindeskthe palju oli midagi lähemale kaasa "aqui rendi". Ettevõtte kõigi töötajate kasvanud ja on nüüd kaheksa inimest, tänu lisandunud kolme uue pärit eksperdid BitX, sealhulgas endise Google insener Timothy Stranex, kes asutas vahetamist tagasi veebruaris.

Lülititeta, mis töötab "vahetada tüüpi tarkvara ja kuidas hoida oma Bitcoins ohutu", paljastab strateegia firma "on jätkuvalt investeerima hoone läbi teiste finantsasutuste". Samuti soovivad tõsta BitX on vahetada voolu: platvormi ainult töötleb ümber 10 BTC päevas, mida peetakse üllatavalt madal suurim vahetada kauplemine Aafrika turule.

Kuid Swanepoel ütleb, et see arv on tingitud asjaolust, et "palju muud laadi vahetust toimub Aafrikas ei pruugi teha online". Ta toob näiteks inimesed kohtuvad Zimbabwe vahetada cryptocurrency isiklikult. Swanepoel usub tehingute maht mandril võib kasvada oluliselt lühikese aja jooksul, aidates lahendada globaalse ülekandmise probleemi.

Direktor lülititeta tagab BitX "kestab, sest see on just nüüd". Kuid ettevõte "on mõned kliendid, mis tulevad mobiilne ruumi mingis etapis".


Sydney-põhine mahla ala võtab Bitcoini vastu meediavabaduse projektide toetamiseksVäga eriline mahla seista asub Sydney on nõustudes cryptocurrency, kuid mitte kasumit teenida: nende eesmärk on toetada meediavabadust projektide ja avaliku huvi ajakirjanduse. Joostice on nimi selle stand, mis müüb maitsev ja värske külmpressitud mahlad ja smuutid teha ainult orgaaniliste ja kohalikke tooteid.

Leiad poes kõrval Newtown raudteejaam, üle Foodworks ja proovige värskendav jook, mis on tehtud vastavalt oma maitsele. Ja parim osa on see, et sa saad selle eest maksma koos Bitcoin, teades teid aidata hea põhjus.

Vastavalt Joostice veebilehel, äri "on otsustanud toetada avaliku huvi journalismthat räägib tõtt võimsus, uurib inimõiguste kuritarvitajate ja hoiab neid kontole. Tunnistades suurt tööd paljud organisatsioonid ja üksikisikud, loodame toetab neid kasumi meie mahla seista, ressursside ühendamise nende valmis aitama ja teadlikkuse ühenduses ".

See mahl seista tahab "olla osa suundumust ei mittetulunduslik majanduses, kus ettevõtted tegutsevad täitmiseks sotsiaalne vajadus, mitte kasumi" ja see on kinni täiesti plaanipäraselt.

Kui sa armastad Joostice idee ja soovid aidata ostmata oma tooteid, võite alati teha annetuse kaudu oma veebilehel.

Seotud uudised


Post ICO

Kas jaotis 22.1 on ainus põhjus, miks Apple Bitcoini vihkan?

Post ICO

Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu

Post ICO

Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Arukad lepingud: Blockchain sööb valgekraede töötajaid hommikusöögiks

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest

Post ICO

Hashi kasum läheb võrguühenduseta

Post ICO

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Koinify ametlikult käivitada GEMS Crowdsale