Symbian ja Bitcoin: kaks rakendust, mis teevad ühenduse võimalikuks | Estonian.lamareschale.org

Symbian ja Bitcoin: kaks rakendust, mis teevad ühenduse võimalikuks

Symbian ja Bitcoin: kaks rakendust, mis teevad ühenduse võimalikuks

Inimesed, kes on juba proovinud kontrollida Bitcoins kaudu Symbian nutitelefoni võisid halb kogemus, kuid tõde on see, et vastavalt veebilehel All About Symbian, on võimalik tegeleda oma cryptocurrency selle süsteemiga, kasutades kahte erilist apps.

Need rakendused, mis on umbes kaks aastat, olid mõeldud töötamiseks Bitcoin rahakotid koos Symbian, kuvades vahetada, nii et saate näha praeguse väärtuses Bitcoin USA dollari vastu, kasutades Mt. GOX alusena näiteks.

1. CuteCoin

See rakendus loob rahakoti ja annab viimast statistikat oma kaevandamine bassein, samuti uusimaid kauplemise teavet mõnede suurimate digitaalse valuutavahetust (Mt. GOX ja Tradehill, mis on ajutiselt suletud). Kuid app on osutunud mitte olla, et tõhus, kui tegemist on mõne selle iseärasusi vastavalt kasutajatele. CuteCoin on peamiselt kasulik jälgida USD / BTC vahetuskurss Mt GOX.

2. BitWatch

See rakendus võimaldab teil saada kaevandamise bassein statistika nagu kinnitatud ja kinnitamata premeerib või aktsiate arv praeguse vooru. Samuti saate salvestada Bitcoin aadress ja kopeerida selle lõikelauale lihtsalt.

Sul on ka teisi alternatiivseid: kasutada mobiilse kodulehel blockchain.info on blockchain Explorer Bitcoin ja hulk pilvepõhise rahakotis.Synergetic Press muutub esimeseks väljaandjaks Bitcoini aktsepteerimiseksEttevõte sünergeetiline Pressis praegu vastu Bitcoin

muutumas esimene kirjastaja tegelema cryptocurrency kui makseviis.

Otsus tehti selleks, et palun "lugejad, kes on tuttavad digitaalse valuuta", vastavalt ettevõtte. Juba tuntud kirjastamine "raamatuid, mis süvendada meie arusaamu Maa elu süsteemid ja rolli inimese kultuuri sees", sünergilise Press nüüd ilmselt esimene kirjastaja vastu Bitcoin, samuti.

Nüüdsest on võimalik osta firma raamatuid virtuaalne münte oma veebilehel. Sa lihtsalt vaja valida variant "Pay kasutades Bitcoin" ajal oma kassasse. Kui kaasate kupongi kood "Bitcoin" käigus saad 10% allahindlust oma tellimus.

Sünergeetiline Energia laevade nende raamatuid tahes osa maailmast, kuid seal on tasud, muidugi. Kui te tellida viie või rohkem raamatuid, nii saad tasuta saatmine kõikjal maailmas.


SYTECH loob maailma esimese varastatud Bitcoini jälgimise teenuseHästi teada firma SYTECH, mis tegutseb valdkonnas digitaalse kohtuekspertiisi teenuseid, on lõpuks töötab Bitcoin maailmas ja ka nõustumist digitaalse coinas makseviisi.

Firma teatas hiljuti oma liikuda cryptocurrency kahe uusi funktsioone: "varastatud Bitcoin jälitamise ja taastamise teenust" ja ka andmete taastamise teenust, mida saab "päästmine münte kahjustatud kõvakettad, mobiiltelefonid ja muud andmekandjatelt".

Pressiteates, Ühendkuningriigis asuva SYTECH selgitas neid "pakub Bitcoin ülekanne teenust eraisikutele, ettevõtetele ja ettevõtetele kogu maailmas, kes võivad vajada Bitcoin toibunud kahjustatud kõvakettad, mälukaardid ja mobiiltelefonid. Oma professionaalse staatuse, aastat kogemusi ja kiire töötsükkel, SYTECH on tasakaalukas saada teenust Bitcoin ettevõtted, ettevõtete ja entusiastid kasutavad kiiremas korras taastada Bitcoin kahjustatud või ohustatud mäluseadmed ".

Nagu oodatud kingitus, firma pakub 5% allahindlust mis tahes kliendile, kes praegu maksab koos Bitcoins. SYTECH ei reklaaminud uute teenuste kohta firma kodulehel veel, kuid see juhtub varsti.

SYTECH, mis on umbes aastast 1978 on registreeritud Ühendkuningriigis Registreeri Eksperttunnistajate, on Bond Solon kohtusaalis Treenitud ja ka kontrollida Sweet & Maxwell.


Taiwan saab oma esimese Bitcoin vahetuse tänu meelelahutuse firma WayiPlatvorm alustavad cryptocurrency 1. Jaanuaril vastavalt avalduse, muutudes esimene suur Taiwan põhinev ettevõte aktsepteerima virtuaalne raha.

Hiljem ta kavatseb luua Taiwan esimene vahetus, mis võimaldab inimestel osta Bitcoins koos kohalikus valuutas. See on muidugi ambitsioonikamaid osa plaanist, eriti kuna Wayi praegu ei ole ühtki cryptocurrency, Coindesk aruandeid.

Ettevõte kavatseb saada digitaalse münte ostjad Wmall, töötades maksemenetlejalt BitPay kinnitada legalityof tarbijate BTC. Seejärel, kui ta on kogunud vajalikku Bitcoin pakkumise, platvormi hakkavad toimima vahetus-, laadimise klientidele kolme protsenti tasu.

Peale ostmise BTC, klientide saab ka vahetada oma digitaalse münte tagasi kohalikus valuutas. Wayi plaani loodetavasti suurendada vastuvõtmise Bitcoin Ida-Aasias, mis on juhtunud suhteliselt aeglasem välja arvatud Mandri-Hiinas.


Taksod reklaamivad Bitcoini San FranciscosSee on omamoodi irooniline... Alates sellest nädalast 375 takso kabiinid San Francisco mängivad videot teema "Me kasutame mündid" nende seljatoe monitorid. Lisaks video, 75 neist 375 taksod on seisva pildi monitor.

Kahjuks, kuigi kabiinid on edendada digitaalse valuuta, nad ei ole veel selle vastuvõtmist makse. Aga veelgi irooniliselt, San Francisco Yellow Cab Cooperative ei aktsepteeri makseid konkreetse maksesüsteemi: Kollase Travel Card.

See on hea samm avaldada cryptocurrency, kuid see saab olema tõhus? Bitcoiners väga kahtlen selles. Eriti kuna "Me kasutame mündid" video keskendub palju selle kohta, kuidas minu, mitte selgitab, kuidas veeta või vastu Bitcoins.

Kasutaja Reddit nimega k2p, kes on jälginud video, annab oma arvamuse. "Mis on Bitcoin kõige visuaalne sobiv ära?" ta küsib. "Lihtsus rahaülekandeid. Kujutage keegi garaaž müük üritab maksta krediitkaardiga. Kujutage mõned Gaidide läheb uksest ukseni müügi küpsised üritab maksta krediitkaardiga. Nüüd, lülitage et üle Bitcoin. Kõik nad vajavad on nutitelefon. Nad ei vaja juhiluba või krediidi ajalugu. See on lihtsalt nii lihtne nagu raha, välja arvatud ilma vajaduseta viia kuuli- raha kuhu minna või tegelema muutus ".

See on punkt, et San Francisco kabiinid on ilmselt kadunud nüüd!

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Portugal hõlmab Bitcoin: Lamassu masinate tootmine esimese ATM-i paigaldamiseni

Post ICO

Uus aruanne näitab, et Bitcoini plokkhaiinit võib kasutada pahavara levitamiseks

Post ICO

Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

Kuidas Bitcoinid kruvib krediitkaardiettevõtteid

Post ICO

Bitcoin ja rahaülekanded: kas see toimib?

Post ICO

Dell laiendab Bitcoini makseviisi Ühendkuningriigile ja Kanadale

Post ICO

Uuring näitab aastatuhandeid ja rikkad tarbijad kasutavad Bitcoini kõige tõenäolisemalt

Post ICO

Mehhiko armastab Bitcoin: Fundación Satoshi Nakamoto ja uus vahetus tekib

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Coin Fire +: Professional bitcoin Trolls Exist

Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga