Enamik tehnoloogilisi asjatundjaid kindlasti tahavad maksta BTC-s | Estonian.lamareschale.org

Enamik tehnoloogilisi asjatundjaid kindlasti tahavad maksta BTC-s

Enamik tehnoloogilisi asjatundjaid kindlasti tahavad maksta BTC-s

Enamik IT-spetsialistid ja tech eksperdid sooviks saada makstakse Bitcoin iga kuu asemel fiat valuuta.

Tulemused paljastus ürituse korraldaja Tech in Motion. Ettevõte läbi küsitlus 18000 töötajad ja sai 847 vastust. Üle poole neist, 51 protsenti, pooldavad cryptocurrency palk.

Samuti on 847 intervjueeritavate üle 18 protsenti vastas "äkki" küsimusele "Kas te oleksite huvitatud makstakse teie töö cryptocurrencies nagu Bitcoin?". Kuid see grupp tahab ootama kaks või kolm aastat enne kindlasti nõustuda sarnane asi.

Tech Motionvia Business Insider

Teisel pool, peaaegu 20 protsenti spetsialistid ütlesid "ei", väites, et nad pigem makstakse fiat valuutat praegu.

Teine tükk rühmast, mis koosneb 10 protsenti üksikisikute, ütles Bitcoin ei kesta. Ülejäänud rühm isegi ei tea, mida Bitcoin on.

Pilt WikimediaTerraHash teatab, et see lõpetab tegevuseASIC Bitcoin kaevandamise gearproducer TerraHash teatas sel kolmapäeval (25), et see saab sulgeda firma, sündmuste tõttu, et "juhtus eelmisel nädalal".

Uudised selgus läbi BitcoinTalk.org foorum ja kohe põhjustatud tugevaid reaktsioone alates Bitcoin kogukond, peamiselt seetõttu TerraHash ainult teada tagastamist "umbes 50% iga tellimuse".

Vastavalt ettevõtte, mis põhineb Silicon Valley, ürituste sarja sunnib tootja minema äri. "Palju küsimusi lisandub vajutada meil seda teha. Läbikukkumine Klondike projekti oli üks. Chase, meie pank, sulgeda meie kontosid. Ka viivitus saadetise kiibid [Avalon] on põhjustanud palju klientide küsib toetus "kirjutasid nad.

"Meil on juba võlgu palju raha PayPal, ja kõik toetuse taotluste, on meil võimatu jätkata oma tegevust kasumlikult. Nii oleme otsustanud äriühingu lõpetamise" väljakuulutamist lisatud.

Aga siin on koht, kus sõnum pärineb palju kaebusi.

Me küsida toetust alates Yifu [Guo, Avalon asutaja]. Niipea kui me tagasi saada temalt, hakkame tagasi kogu tellimusi. Meil on võimalik tagastada umbes 50% iga tellimuse see summa. Me püüame saada oma raha välja Chase, mis aitab meil tagastada teise ~ 5% iga järjekorras. Püüame tagasi nii palju komponente kui saame, ja niipea, kui saame rohkem raha tagasi, saadame täiendavaid eelhinnatud maksed iga järjekorras.

Kui saame tagasimakse Yifu, saadame talle kõigile küsib praegune Bitcoin aadress, kuhu saata makseid.

Sõnumeid klientidele ja osalejate foorum näitas üldist pettumus suunas ettevõte. Nr üllatusi, siin. Nüüd vaatame, kuidas tagasimakse protsess toimub. Praegu pole ühtegi tähtaegu sätestatud äriühing, kuna nad on veel ootama oma raha tagasi.

Kuigi ettevõte avaldatud teadaannet BitcoinTalk.org foorum, ei ole muud tüüpi informatsiooni selles küsimuses oma veebilehel veel.


Texas Kongressi nõustub IRSiga ja tahab, et Bitcoinit peetakse valuutaksSteve Stockman ei ole just võõras Bitcoin universumis. Kongresmen sai kuulsaks lõpus 2013, mil ta teatas ta nõustuda Bitcoin annetusi tema Senati kampaania, kuid ta ei peatu seal. Stockman on nüüd deklareeritud ta on valmis võitlema nimel cryptocurrency koos arve, mis kavatseb õigesti esitada digitaalse mündi Ameerika Ühendriikide Kongressile.

"See on tärkav tööstusharu. Koos 3-D printerid ja nanotorude cryptocurrency on tulevikus. Peame julgustama, mitte takistada seda. On oht seotud iga lootustandev tööstuse Ameerikas," ütles kongresmen.

Koopia arve, mida hakatakse arutama ajal 113. Kongressi esitati sel pühapäeval (7) New York City Bitcoin Center. Selle dokumendi pealkirjaga "muutmiseks maksuolekuks virtuaalne valuutade vara vääringus", Stockman tahab näidata, miks ta ei nõustu hiljuti liigitasid teatas USA Internal Revenue Service.

"Me teretama kongresmen Stockman tegemise hea oma lubadust toetada digitaalse valuutade nagu Bitcoin" ütles Nick Spanos, asutaja NYC Bitcoin Center, tsiteeritud NewsBTC.

Arve, mida nimetatakse ka virtuaalne raha Tax Reform Act, püüab muuta seda, kuidas Ameerika rahalist ametiasutused tajuvad digitaalse valuutades. Selle sammuga kongresmen ka kavatseb lahendada sellega seotud maksud.

Vastavalt Spanos "kongresmen kuvatakse huvi Bitcoin tee-breaking, töökohtade loomise tehnoloogia varakult. Nimel kogu digitaalse valuuta kogukond, kellel on huvi selle vastse tööstuse kasvu ja selle normaliseerumine majandusse, Bitcoin Center NYC tänu kongresmen Stockman juhtivate tasu keset mida sageli tundub silmatorkav vaikus teemal ".


Tai suurim vahetus jätkab operatsioone, kuna Bitcoin on nüüd riigis seaduslikKulus rohkem kui pool aastat, kuid Bank of Thailand lõpuks tühistas otsuse teatavaks juulil 2013. Teisisõnu, Bitcoin ei ole enam ebaseadusliku riigis, mis tähendab Tai suurim exchangeis vabalt minna tagasi tööle.

Online platvormi BitLegal on ajakohastanud oma teavet Tai seisukohta cryptocurrency sel laupäeval (15). Vastavalt veebilehel, hea uudis oli teada pärast riigi suurim vahetada, Bitcoin.co, sai üllatav kiri Tai panga 31. Jaanuar.

Dokument kindlaks, et "Bitcoin börsitoimingud ei kuulu Euroopa Rahandusministeerium määrus, kui välisvaluuta pakutakse ka vahetada", BitLegal hinnapakkumisi.

Bitcoin.co, mis pakub ainult Bitcoin kaupleb kasutades Tai baht ja tegutseb ainult Tai, ootas peaaegu kaks nädalat, et jätkata kõikide tehingute pärast saada kiri. Vahetamist hakkas müües ja ostes BTC jälle sel laupäeval (15).

Samas, vastavalt BitLegal, "selles asendis on panga tõlgendus" umbes Bitcoin kauplemise, mis tähendab, et see "ei anna kinnitust, et rahandusministeerium ei muuda reguleeriv schemewithout hoiatus". Ikka, kogukonna reaktsioon oli selgelt positiivne.

Seotud uudised


Post ICO

BetCoin Casino meeskond käivitab uue mängu veebisaidi BetCoin Circle ja valmistab ette rohkem uudiseid

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

1911 United PAC on esimene, kes toetab krüptokuuluvõistlust ja bitcoini-sõbralikke kandidaate

Post ICO

Briti Bitcoini vahetus Bit121 teatab talveunenäo perioodist

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi

Post ICO

Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast

Post ICO

Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse

Post ICO

FBI on volitatud müüma peaaegu 30 000 bitsütooni Silk Roadi bussist

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima