7 kõige kummalisemat asju, mida Bitcoini abil saate osta | Estonian.lamareschale.org

7 kõige kummalisemat asju, mida Bitcoini abil saate osta

7 kõige kummalisemat asju, mida Bitcoini abil saate osta

Nii viimasel ajal olen kohanud BitMit mis on turul põhineb ainult Bitcoins. See võimaldas mul teha mõningaid huvitavaid avastusi, mida inimesed osta ja müüa koos Bitcoins. Niisiis ilma pikema jututa, siin on top 7 kõige bizzare asju, mida inimesed ostetud Bitcoin kuupäeva.

# 7 - Kitse

 

Ilmselt umbes 6 kuud tagasi keegi otsustas müüa oma kitse kohta BitMit. Ja hea asi on see, et see seisund on "uus".

# 6 - Porsche

perekonnaga Austin müüsid oma Porsche 300 Bitcoins kohta aprillist 2013.

# 5 - Lähikaupluse omanik laeva

Kunagi tahtsin ise kaupluses? Seal on praegu üks müügil Greenville, NC. Allahindlus 2348 BTC.

# 4 - Seemnerakk count

Ilmselt arst viljakuse Care Orange County kokku saada Bitcoins vastutasuks läbiviimise viljakuse test.

# 3 - Veebikaamerat näita 

"Sarah Sädemeid", mis võib leida Twitter @ Sarah84Sparkles pakub oma näita vastutasuks Bitcons.

 # 2 - kullakaevandus

Hei....the algkatsega välja positiivne ja nad teevad kogu maailmas kohaletoojad...

# 1 - A male striptiisi show

See ilus noor mehe võib leida Strip4Bit, mis on põhimõtteliselt veebilehel, et inimesed aktsepteerivad Bitcoin tasumiseks võttes oma riided seljast.Pärast Gox elu uudiste ajakohastamineMt. GOX on läinud. Minge veebisaidile ja leiad midagi, kuid ebamäärane avaldus Mark Karpeles selgitades, et ettevõte püüab aru saada lahenduse oma probleemidele. Kuna just nüüd, aga enamik analüütikuid uskuda vahetamist on pankrotti.

Mt. GOX probleeme alustas turvalisuse rünnak, mis tegi võimatuks öelda seaduslik ja ebaseaduslik tehingute üksteisest. Nüüd arvatakse, et vähemalt 740000 Bitcoins on pühkida rünnak. See moodustab mitusada miljonit dollarit väärt Bitcoins.


Parimad podcastid, et Bitcoini kohta rohkem teada saadaKas sa oled innukas rohkem teada cryptocurrency? Noh, lugedes meie kallid Bitcoin võib olla igav mõned inimesed, kuid me nägime see väike listof kolm suurt podcaststhat saate kasutada, et saada teada kõike digitaalne raha.

1. Räägime Bitcoin!

"Räägime Bitcoin!", Nagu nimigi ütleb, on podcast digitaalse valuuta, mis pakub regulaarselt uudiseid ja vastused küsimustele kuulajatele. Kui olete huvitatud pärast seda uudiste allikas, tellida podcast läbi "Räägime Bitcoin!".

2. NPR raha

"NPR Money" on sarja National Public Radio, mis katab kõik on teada valuutas. Need hõlmasid põhitõdesid Bitcoin episood 450.

3. Turvalisus Nüüd

Kui te ei tunne julge ja soovid süvendada oma teadmisi Bitcoin kontrollige idioot võrgu turvalisuse Nüüd podcast, täpsemalt nende episood 287. See hõlmab Bitcoin protokolli üksikasjalikult ja annab teile hästi selgitas idee cryptocurrency. Kui te jätate midagi, kontrollige noodid näidata või lugeda ärakirja podcast.


Bitcoini buum peamise konverentsi keskosasMis Bitcoin kuulsus ja edu kasvab iga päev, see on normaalne, et investorid hakkavad vaadates uusi ideid ja plaane oma mõtetes. Niisiis, ei midagi enamat normaalne kui näeme Silicon Valley kuuma kaadrid täidavad oma klassikaline rituaal, kui uus tehnoloogia tundub: investeerimine seda ja konverentside kohta.

Möödunud nädalavahetusel, 18. Ja 19. Mail umbes tuhande esindajad digitaalse valuuta majanduse kogunesid San Jose Convention Center. Nende eesmärk oli arutada, kuidas Bitcoin teeb ja mida on vaja juhtub järgmisena.

"Ma arvan, et me oleme hakanud näha Bitcoin liigub välja varjud Interneti millekski, mis muutub mainstream", ütles Jeremy Liew. Ettevõtja, kes on partner Lightspeed Venture Partners, väidab, et tehnoloogia on "hakanud lahendada tegelikke probleeme reaalsed inimesed. Ja see on põnev."

Mõned teemad lähenes olid julgeoleku, finantseeskirjad, ettevõtluse arendamise ja ka uusi võimalusi Bitcoin. Ürituse korraldajaks on Bitcoin Foundation, kaubandus grupp sündinud septembris propageerima digitaalse valuuta ja luua foorum, mis võib hoolitseda tekkivate probleemide.

Konverentsil osales mõned tech kuulsusi, nagu Cameron ja Tyler Winklevoss, kes on uurinud Bitcoin universumi juba mõnda aega.

See kohtumine, millel osales ka "rohkem ettevõtjaid, VC investorid ja maksete-tööstuse execs kõndides saali tänavu," ütles Alex Ferrara, partner Bessemer Venture Partners. Et tõestada, et Bitcoin on kasvavas ja muutuvas ta väidab "vestlus on nihkunud, kas see õnnestub küsimustele, kuidas suur see võib saada ja mida saab teha, et edendada ökosüsteemi ja nendega määrus".

Kuid nagu põnevil nagu spetsialistid ja investorid on nad tunnustavad thatBitcoin esineb ikka veel suuri probleeme. Veel hiljuti, valitsused on näidanud, et nad ei ole rahul digitaalse valuuta majanduse, peamiselt sest puudub määrus üldse.

Via latimes.com

Seotud uudised


Post ICO

Hustler pakub igapäevaseid liikmeid Bitcoini jaoks

Post ICO

Coinapult kompromissi ajakava

Post ICO

Saksa Fidor Bank töötab Bitcoin.dega, et pakkuda kiiret Bitcoini tehinguid

Post ICO

Rohkem inimesi ostab uimastite võrgus Bitcoin-friendly sites, Euroopa riikide nimekirja ülaosas

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Post ICO

Mt. Gox süüdistab Bitcoini tarkvara vigade kõrvaldamise probleeme

Post ICO

ForexMinute nõustab Bitcoini kauplejaid Plus500-le

Post ICO

Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone

Post ICO

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski