Bitcoini alternatiivide hämmastav maailm: nimekiri 8 erinevast mündist | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini alternatiivide hämmastav maailm: nimekiri 8 erinevast mündist

Bitcoini alternatiivide hämmastav maailm: nimekiri 8 erinevast mündist

Kuna oleme loonud raha, meil on ka leiutatud viise asendades selle muid valuutasid, kas see on sellepärast, et me täielikult ei usalduse fiat valuuta või sest me armastame ideele valikuid. Bitcoin on täiuslik segu neist kahest kehtib selgitusi ja nagu meie lemmik virtuaalne mündi, palju alternatiivseid valuutad elu, õitses ja (mõnikord) endedafter pakkudes elu rõõmu oma kasutajatele. Võtame pilk mõned neist "eri" valuutades.

1. Bitcoin

Okei, sorry... See pidi olema esimene. Bitcoin ilmus 2009. Aastal, tänu geenius anonüümse Satoshi Nakamoto. Tulles tagasi põhitõdesid, see on detsentraliseeritud digitaalse valuuta, mis võimaldab instant maksed kõigile, kõikjal maailmas.

2. Litecoin

See on nagu Bitcoin nõbu. Litecoin on teises vormis virtuaalne valuuta põhineb Bitcoin mudel, kuid suurema limiidiga: seal saab olla ainult 21 miljonit Bitcoins, kuid Litecoins jõuavad kaubamärgi 84 miljoni Litecoins.

3. Amazon Mündid

Kuigi see on konkreetse ettevõtte valuuta, Amazon Mündid, loodi pärast buumi Bitcoin. Neid saab vahetada mõned kirjed müüa Amazon nagu Kindle Fire rakendusi või mänge. Kuna see on uus asi, saate rohkem teada siit.

4. BerkShares

Alates virtuaalne valuutade teise vormi alternatiivsete mündi, me tuua teile BerkShares, tüübi mündi, mida saab kasutada Berkshire'i see piirkond asub Lääne Massachusetts (USA). Vastavalt BerkShares veebilehel, enam kui 400 asuvate ettevõtete Berkshire'i ala nõustuda valuuta, samas 13 pangad olla vahetusjaamu.

5. Namecoin

Namecoin nagu süsteemi kirjeldati esmakordselt 2010. Aastal ja kuigi see loodi olla cryptocurrency, täna on see kasutatakse peamiselt detsentraliseeritud DNS. Namecoin "on cryptocurrency mis toimib ka alternatiivina, detsentraliseeritud DNS, mis väldiks domeeninime tsensuuri ja teha uue tippdomeen väljaspool ICANN kontrolli ja omakorda teha interneti tsenseerimise palju raskem, samuti vähendada downages", on võimalik täpsemalt lugeda siit.

6. Võrdne dollarit

Nagu Berkshire'i piirkonnas Philadelphia ka hoiab edendamisel kohalikus valuutas, mida nimetatakse võrdsete dollarit. Kui registreerite osaleda, saate 50 Võrdne dollarit. Seejärel teenida rohkem, saate pakkuda oma valduste online turul vabatahtliku või viitavad sõbrad.

7. Ithaka tunde

"Ithaka tunde aitavad hoida raha kohalike, hoone Ithaka majandusele. Samuti ehitab kogukond uhkuse ja ühendused. Üle 900 osalejat avalikult aktsepteerida Ithaka tunde kaupade ja teenuste", siis on võimalik lugeda ametliku valuuta veebilehel. Ithaka tunde on teises vormis hyperlocal valuuta, vaid on kasutatavad Ithaca, New York.

8. Linden dollarit

Linden dollarit saab kasutada ainult kogukond Second Life. See alternatiivne valuuta saab osta traditsioonilisi valuuta või teenitud muul viisil, nagu kauba või teenuste pakkumiseks teiste kogukonna kasutajad.

Via blog.ted.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoini uuring näitab, et 26% Bitcoineridest on pettuste või hackide poolt mõjutatud

Post ICO

Osta muusikat Bitcoiniga: sõltumatu rekordaja Monstercat aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Satoshi Forest tervitab oma esimese bitHousei

Post ICO

Grooveshark kohtub Bitcoiniga

Post ICO

CoinMade on uus globaalne Bitcoini kaupmehe kataloog

Post ICO

Uus aruanne näitab Mt. Gox lekib Bitcoin aastaid enne kokkuvarisemist 2014. aastal

Post ICO

Las Vegas saab oma esimese Bitcoini ATM

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Post ICO

Blockchain lülitab nende API-d ilma hoiatuseta Mt.Goxist välja

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)