Briti individuaalsete pubide grupp võtab nüüd vastu Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Briti individuaalsete pubide grupp võtab nüüd vastu Bitcoini

Briti individuaalsete pubide grupp võtab nüüd vastu Bitcoini

Individuaalse Pubid on nüüd vastu Bitcoin. Niisiis, on aeg vahetada virtuaalne raha mõned pinti! Neli pubid, asuvad erinevates punktides Ühendkuningriigis, on nõustudes Bitcoins alates mai lõpust.

Hea uudis, pärast heinalistest pubi, Cambridge, hakkas ka nõustumist cryptocurrency aega tagasi, nagu me ütlesime siin.

Aga mida juhtis asutaja ja direktor Individuaalne Pubid vastu cryptocurrency? Noh, Stephen Early ütleb ta ei "meeldi, et raskendada inimestel maksta", mida nad võlgnevad teda. ANDIT oli üsna lihtne alustada seda protsessi, vastavalt endise arvuti teadlane Ülikooli Cambridge. Ta ütleb, et ta häkkinud selline uuenduslik makse tema kohandatud tarkvara "paar õhtuti".

Kõik algas pubis Norwich - mis on kolm "vennad" Peterborough, East London ja Cambridge - ehk Valge Lion. "Ma oli teinud kõik paberitöö ma võiks kõht, ja nii ma arvasin, paremale, siin on asi, mida ma olen, kes tahavad teha mõnda aega, lähme lihtsalt istuda ja teha seda", ütleb Stephen Early.

Vastavalt direktor Individuaalne Pubid, süsteem on kiire ja lihtne. See on lihtsalt küsimus tellimise juua või süüa ja kelner siseneb hind kõigest Kuni normaalne, klõpsa nuppu Bitcoin maksete ja QR koodi appearon ekraani. Siis klient skaneerib koodi oma nutitelefoni ja Bitcoin rakenduse ja ongi.

Integreerimine Bitcoin arvesse Kuni süsteem lõi ta oli lihtne. Stephen Early "see on 1000 rida koodi. 500 Kuni 500 serveris. Ja kõige koodi Kuni on pistmist kuvamine ja väljatrükkimine QR koodid".

Kuid omanik Individuaalne Pubid alati võtab paar riske: ta ei oota, et maksete luua uus plokk. Teisisõnu, ta aktsepteerib makseid ilma kontrollimata tehingu vältida topelt kulutusi.

See säästab aega, kuid suurendab riske. "Autor ei oodanud plokk, me oleme haavatavad. Teiselt poolt, mu suhtumine on, kui nad seda teevad, nad seisad siin. Nad ju pint nende ees. Võite minna ja võtta see ära neid. Inimesed [pubides] logelema pärast ostu, mitte jalgsi läbi, nii et ma arvan, et risk kahekordne kulu on minimaalne, "lisab ta.

Ja siis, vahetuskursi Bitcoins naela kontrollitakse tema veebiserveri kaks korda päevas, muutes hind stabiilne ja ühtlane. See on nagu "kui keegi tuleb sisse Ameerika krediitkaart, valuuta konverteerimise tehakse selliseks puhuks kaardi firma ja saame tasuda naela. See on täpselt sama siin, välja arvatud valuuta konverteerimise tehakse mulle isiklikult, mitte-kaardi firma ".

Stephen Early usub, et järk-järgult, Bitcoin "muutub natuke stabiilsemaks ja natuke rohkem resilientto meediakajastus". Seni nelja Individuaalne Pubid saanud umbes £ 750 Bitcoin maksete ja enamik tehinguid on tehtud hetkel Pembury Tavern.

Via wired.co.uk

Seotud uudised


Post ICO

Allikad ütlevad, et eBay ja PayPal plaanivad Bitcoini aktsepteerida

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

New York korraldab 10. juulil kolmanda Bitcoin Startup Meetupi

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Kas pole veel ühtegi bitcoini? Sa oled kruvitud

Post ICO

Värsked bitcoiinid on paremad: BlockTrail Mint müüb värskelt kaevandatud BTC

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu

Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

LOT Poola lennuettevõtjad hakkavad Bitcoini aktsepteerima