Bitcoini tume külg: väärkasutatav krüptograafia | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tume külg: väärkasutatav krüptograafia

Bitcoini tume külg: väärkasutatav krüptograafia

Enamik inimesi ravida Bitcoin võimaliku miiniväli kasumit, samas kui teised teavad tõelist väärtust käesoleva krüptograafia-toega tehnoloogia ja mida see võib tegelikult pakkuda maailmale. Aga tõde on see, et igaüks, kellel on üldteada selle tehnoloogia saab ära Bitcoin anonüümse milline, sealhulgas kurjategijate.

Bitcoin kontseptsioon ilmus esimest 2008, kui Satoshi Nakamoto avaldatud esialgse valge paber. Toona inimesed sattus cryptocurrency peamiselt sest see oli anonüümne, kuid vastuvõtmise käivitunud ja kogukonna hakkasid kasvama.

Kuid seal oli alati võimalus kuritarvitamise ja hakkas toimub väga kiiresti. Bitcoin keskendunud turgudel ilmus Internetis cryptocurrency kasutatakse osta ebaseadusliku tooteid nagu ravimite ja relvad. Seda tüüpi online kaubandus kiiresti rohkelt, andes kurjategijad võimaluse raha. Virtuaalne raha, mis loodi selleks, et muuta maailma majanduse kiiresti muutunud vahend kurjategijate. Asjad süvenes, kui häkkerid alustanud küsib Bitcoin lunaraha ja inimesed hakkasid mõistma, et Bitcoin oli varjukülg.

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin on alati hea ja halb külg, kuid see ei saa peatada tehnoloogia on kesklinnas suur revolutsioon. [/ Tweet_box]

Teisel pool…

positiivne omadus igaüks saab kokku leppida on blockchain jõul võime luua aruka lepingud. On võimalik kasutada Bitcoin peamine tehnoloogia täita olulised toimingud nagu kaubanduslik ametitest või autentimise juriidiliste dokumentide ja lepingute.

Kasutades cryptocurrency tehnoloogia võimaldab kasutajatel sisestada kokkuleppele ilma kolmanda osapoole. Smart lepingute saab teha kasutades krüptograafia hoida vahendeid ja kontrollida teavet. Eksperdid usuvad seda tehnoloogiat on potentsiaali kindlasti muuta, kuidas me teeme äri ja aidata kaasa maailmamajanduse lihtsalt, sest tema efektiivsus täita keeruline tehinguid.

Aga kõik need võimalused ka sundida meid esitada küsimuse: kas kurjategijad saada võimust kasutades seda tehnoloogiat? Professor Ari Jules, et cryptographer töötavad Cornelli hetkel Jacobs Technion-Cornelli Instituut, kindlasti mõtleb nii. Koos teise Cornelli professor Elaine Shi ja uurija Ahmed Kosba Marylandi Ülikooli Jules avaldas paperto näidata, kuidas Bitcoin tehnoloogia võib aidata kriminaalne tegevus.

Jules arvab, et Bitcoin võib pakkuda lahendusi, kui traditsioonilise finantssüsteemi ebaõnnestub. Nagu Tegelikult Bitcoin loodi väga eesmärk: täita tühjad loodud nn fiat süsteemi. See muudab veelgi suurepärane vahend kurjategijate kasutada. Uurimisrühm kasutas hiljuti algatatud smart lepingu platvormi Ethereumfor demonstratsioon, kuid selle asemel kasutada terminit "kuritegelik lepingu" oma näiteid.

Aruanne kasutab näiteks leping, mis pakub premeerib cryptocurrency kõigile, kes häkkida konkreetse veebilehel. Nüüd tasu eest ja maksmise protsess on lihtne manustada kasutades Ethereum programmeerimiskeelt. Tasu saamiseks häkker oleks imbuvad ja luua suusarajad kliendi jaoks, mida saab kontrollida krüptograafiliselt. See on win-win olukord mõlemale poolele kaasamata riskid ja kulud kolmandale isikule.

Uurimisrühma ennustab, et see sama tehnoloogiat võib kasutada toime erinevate kuritegude eest. Näiteks võib keegi välja pandud lepingu tappa oluline individuaalne. Esiteks, inimene valmis ülesande täitmiseks on pakkuda aja ja koha mõrva eest. Kui kuriteo on lõppenud, mitu meedia hakkab eetrisse uudiseid. See annab vajaliku kinnituse, mis vallandavad raha. See ei ole ainult umbes üks mõrv, kuid väärkasutust tehnoloogia võib tegelikult suurendada ülemaailmse terrorismi võimalus väiksem kindlaks autorid. Jules ütles:

"See oli natuke üllatav mulle, et seda tüüpi kuritegude füüsilises maailmas võiks lubatud digitaalse süsteemi".

Uurimisrühma tahab jõuda teenuste ja ettevõtted, mis on mõelnud võtta virtuaalne raha tehnoloogia teadvustada neile väärkasutamise smart lepingu tehnoloogia. "Me oleme optimistlikud oma kasulikke rakendusi, kuid kuritegevus on midagi, mis läheb tuleb tegeleda tõhusalt kui need hüvitised on vilja kandma," ütles kaasautor Shi.

Teine arvamus

Teine ekspert, et on õppinud Bitcoin kasutamine kuritegevus on dotsent Nicolas Christin, Carnegie Melloni ülikoolis. Ta usub, et on olemas palju võimalusi allilma kurjategijate kasutatakse nutika lepingu tehnoloogia. Tegelikult vastavalt Christin, oleks üllatav, kui nad ei võta seda võimalust, sest äri alustavatel kiusatus võtta kasutusele uusi tehnoloogiaid, et teha mõju.

Bitcoin osalemine ebaseaduslikus tegevuses ei ole just uudis. Kõige kuulsam juhul võib olla Silk Road juhtum, mis oli hiljuti uudis uuesti, kui turul on boss Ross Ulbricht mõisteti eluaegne vanglakaristus, millele järgneb mitu muu vahistamised.

Silk Road alustas tegevust 2011. Maa müügikeskkonnas kus ostjad võivad kasutada Bitcoin osta ainete nagu marihuaana, LSD ja retsepti pillid. Bitcoin anonüümse milline oli peamine eelis narkodiilerite kasutades ebaseadusliku Bazaar. See tegi isegi raskem õiguskaitseorganite leida jälgi operatsiooni, rääkimata kinnipanemine ta maha.

Siiski lõpuks FBI suutis sulgeda operatsiooni, kuid Silk Road sillutas teed loomine paljude teiste maa-alune turgudel. Christin paberi hinnangul päevatulu kõigi Bitcoin-toega ebaseadusliku turgudel on umbes $ 400,000 päevas.

Nagu öeldud, Christin ikka toetab Bitcoin ja selle tehnoloogia. Lõppude lõpuks, summa kuritegude kaasnevad traditsioonilised fiat valuuta on palju suurem kui kuritegude arv seotud virtuaalne raha. Ja ärgem unustagem, et cryptocurrency tehnoloogia pakub palju tõhusam ja sile rahalise platvormi kui fiat valuuta süsteem.

Seal on palju kasutusvõimalusi juriidilised teenused ja ettevõtete sündinud selle uuendusliku tehnoloogia, kui kõik on valmis seda õigesti kasutada. Alati on hea ja halb külg cryptocurrency, kuid ei saa takistada tehnoloogia on kesklinnas suur revolutsioon.

Seotud uudised


Post ICO

Michal Handerhan: BitcoinShop.us uurib Litecoini makseid ja püstitab üllatusi

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal

Post ICO

Esmalt vaadake Gems Messengerit

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Nüüd saate Bitcoini vahetada Hispaanias üle 10 000 sularahaautomaadi

Post ICO

Max Laumeister ja ListenToBitcoin: midagi ei viinud mulle uskuda, et nad kasutavad seda pahavara jaoks

Post ICO

Mis juhtub Bitcoin pärast surma, kes on Satoshi Nakamoto (jälle) ja rohkem Weekly News Update

Post ICO

Novacoini peamine arendaja: krüpteekursside jaoks kasutatavat lahendust ei tohiks kasutada vaid tõestussüsteemi jaoks

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire

Post ICO

Bitcoin on raha ajaloo radikaalne muutus