Bitcoineri lemmik operatsioonisüsteemid kogu maailmas | Estonian.lamareschale.org

Bitcoineri lemmik operatsioonisüsteemid kogu maailmas

Bitcoineri lemmik operatsioonisüsteemid kogu maailmas

Olles Bitcoiner paljastab palju sinust, kas sulle meeldib või mitte. Eriti oma eelistused, kui tegemist on riistvara või tarkvara. Sellisel juhul võtame pilk lemmik operatsioonisüsteemid kasutavad kaevurid viies peamises riigis et alla Bitcoin klient.

See teave toetab graafikuid, mida võib leida aadressil SourceForge'i, mis avaldas hiljuti Coindesk. Aga kõigepealt kontrollida seda kaarti, mis tõstab esile riikides suurim allalaadimiste arvu.

Peamised riigid allalaadimist Bitcoin kliendi algusest augusti seni veel USA (25 protsenti kõigist allalaadimine), Hiina, Saksamaa, Suurbritannia ja Venemaa. Selle aja jooksul, umbes kaks kuud, üle 260,000 tehti kogu maailmas.

Aga vaatame lähemalt tehtud valikuid iga üks neist riikidest, keskendudes operatsioonisüsteemi.

1. Ameerika Ühendriigid

Kokku 68098 allalaadimine, Ameerika Ühendriigid "Bitcoiners on selgelt fännid Windows, kuid operatsioonisüsteem Macintosh on ka hea fänn baasi.

2. Hiina

See on eriline juhtum. Kuigi enamik Hiina Bitcoiners pigem kasutada Windows arv Linuxi kasutajad on hämmastav, eriti kui võrrelda seda summat riikide kasutajatele nagu Ameerika Ühendriigid või Suurbritannia, vaid viis protsenti Linux seotud allalaadimine. Siiski, kui 17 protsenti ei piisanud, nagu meie tabel näitab, ajal augustis Hiina tehtud 31 protsenti nende allalaadimine kaudu Linux vastavalt SourceForge'i. See on palju, see on peaaegu üks kolmandik kasutajad valides avatud lähtekoodiga operatsioonisüsteem.

Nagu teatas Coindesk, peamine põhjus, miks Hiina kasutate Bitcoin kliendi Linux kaevandamiseks on lahendada krüptograafiliste probleeme ja lisaeeliste münti. Sait lisab, et see juhtub, sest ressursse saab paremini koondatud kasutades Linux. Nii ei tähendab see, et Hiina on suurim arv kaevurite? Tõenäoliselt.

3. Saksamaa

Saksamaa hoiab traditsiooni läheb Windows esiteks. Aga seal on ka hea summa Bitcoiners kasutades Macintosh (13 protsenti) ja isegi Linux (kaheksa protsenti).

4. Suurbritannia

Eelistused on põhimõtteliselt korrata antud juhul. Ühendkuningriik on üle 12000 allalaadimine ja suuruselt teine ​​rühm Macintosh kasutajatele (15 protsenti) esiviisikus riikides.

5. Venemaa

Venemaa on ülim Windows toetaja, 90 protsenti Bitcoiners kes alla Bitcoin kliendi kasutades Microsofti operatsioonisüsteemi. Samuti teise riigi esiviisikus, lisaks Hiina, kus on rohkem Linuxi kasutajad kui Macintosh fännid.

Seotud uudised


Post ICO

Overstock.com installib Bitcoini ATM Utahis asuvas ettevõtte peakontoris

Post ICO

Uus TerraMiner IV saab hinnatõusu peaaegu 2000 dollarini

Post ICO

Uus turvaline Bitcoini riistvara rahakott Trezorist alustab oktoobris

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Cloudminr.io variseb: kadunud BTC, kliendi andmed müügiks ja pettumust kuuldused

Post ICO

GAW Minersi advokaadid kinnitavad SECi uurimist

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima