Näpunäiteid edukaks Bitcoini käivitamiseks | Estonian.lamareschale.org

Näpunäiteid edukaks Bitcoini käivitamiseks

Näpunäiteid edukaks Bitcoini käivitamiseks

Bitcoin ökosüsteem on üks suurimaid kasvav kogukondade maailmamajanduse kohe. Paljud on liitunud ja palju rohkem ootavad kooskõlas alustada oma Bitcoin alustavatel. See on põhjus, miks me arutame mõned kõige olulised sammud loomisel cryptocurrency seotud äri.

Allpool toodud nõuandeid on jagatud erinevate ekspertide poolt ümber tööstuse, kes on maitsnud edu tänu oma ettevõtmiste ja nüüd aitab, kes on huvitatud investeerimisest Bitcoin universumis.

Teadke oma turu

Enne sisenemist Bitcoin tööstuse, üks tähtsamaid asju, mida peaks tegema, on mõista turu ja teada saada, kas nende tooted on nõudlus või mitte. Nad peaksid saama ka kindlaks teha, kas see kasv on jätkusuutlik. See nõuab õige ja põhjaliku turu-uuringud, et mõista ja dünaamika sellega seotud.

  • Tegevjuht BTC.sx, Joe Lee.

Vastama kõikidele määrus

See on üks valdkond, et paljud alustavatel ignoreerida, kuid isegi mitte cryptocurrency ökosüsteem suudab põgeneda valitsuse määruste ja äri poliitika. Olles vastavuses kaitseb mitte ainult oma äri, vaid ka oma klientidele üheltki valitsuselt mahasurumise. Lisaks vastavuse võidab teile usalduse rohkem ja rohkem kliente ja protsessi oma äri kasvab veelgi.

  • Tegevjuht Ribbit.me, Gregory Simon.

Vältige rahvahulga müük

Vaatamata oma populaarsust viis tõsta raha idufirmade turu spetsialistidele hoiatab tuginedes neile. Seda seetõttu, et nende erineva müügitingimused võib tekitada probleeme ametiasutustega ja kahjumid investorite seas. On ainult soovitatav kasutada neid kui rahvahulk müügil kasutatakse turustada toodet, mis on esindatud sümboolne omakapitali asemel.

  • Tegevjuht BnkToTheFuture.com, Simon Dixon

Detsentraliseerida oma ettevõte

Üks põhjusi, miks traditsiooniline finantsasutuste näiteks pangad kardavad Bitcoin on tänu oma detsentraliseeritud funktsioone. Seda seetõttu, et detsentraliseerimise kõiki oma ettevõte on üks kõige tõhusamaid viise mitte ainult suurendada oma julgeolekut, vaid ka selle paindlikkust, muutes oma äri suur konkurent. Seejuures kõrvaldada suur oht, et on põhjustatud, kui teil salvestada kõik oma andmed ja hallata kõiki toiminguid ühest kohast. Seepärast meelitada rohkem tech-Savvy ja turvateadlikud klientidele, kes mõistavad, kui tähtis on detsentraliseerimise.

  • Tegevjuht Bitnation, Susanne Tarkowski

Hoiduge häkkerid

Üks hullemaid vigu, et omanikud käivitamisel saab teha on alahindamata oht, et häkkerid tekitada. Blockchain.info see õppetund raske tee eelmisel aastal, kui õnneks valge müts häkker oleks nende süsteemide ja varastas 250 BTC. Seetõttu on oluline võtta turvalisuse strateegiaid, mis kaitseb teie ettevõte nende virtuaalne kurjategijad nagu rentides häkkerite katsed läbi viima (nagu üritab pääseda teie süsteemi ja otsivad nõrkused). Teine tõhus viis on varjestus oma startup rünnaku esiteks, tagades kõigile oma Bitcoins ja olulisi andmeid hoitakse offline.

  • Tegevjuht, Bitrefill, Sergej Kotliar

Mitmekesistada oma äri

ühine narratiiv on, et vaatamata oma praeguse edu Bitcoin ei pruugi olla usaldusväärne pikemas perspektiivis. Seda seetõttu, et on ka teisi cryptocurrencies mis võivad kasvada ja võtta üle FINTECH ruumi. On palju põhjusi, et ehitada mitmekesine ärimudel, mis võimaldab teil areneda vastavalt muutuval maastikul. Üks on võimalus Bitcoin kaotada kasuks kasutajate hulgas ja seetõttu kaotada raha. Lisaks sellele on olemas suur tõenäosus, et tulevikus, tööstus-spetsiifiliste cryptocurrencies võib oluliselt kahaneda Bitcoin turuosa, eriti seas Millennials.

  • Asutaja Toast, Aaron Siwoku

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Post ICO

Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso

Post ICO

BitcoinTalk Server on kompromiteeritud

Post ICO

Georgia Tech staadion ja krediidisüsteem BuzzCard on nüüd Bitcoin-sõbralikud

Post ICO

Bitcoini maksete töötleja Egopay külmab fondi ebahariliku kuulsuse kuulujuttudes

Post ICO

Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Kanada tehnoloogiaettevõte Robertsoni robotid aktsepteerib ja müüb bittiini

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima

Post ICO

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust

Post ICO

SEC alustab uurimislippude saatmist

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest