Top 5 kogu aeg Cryptocurrency Hacks | Estonian.lamareschale.org

Top 5 kogu aeg Cryptocurrency Hacks

Top 5 kogu aeg Cryptocurrency Hacks

Cryptocurrency on nii ahvatlev. See on nagu kuld Wild, Wild West. See meelitab parim ja halvim inimkonna. See kannab lubadus rikkusi ja vabaduse kaugemale oma wildest kujutlusvõimet. Selle lubaduse, seal on võimalus kurjategijate miljoneid kiire taala kaudu lihtne rööv, mitte pihta saada (või poos) ta. Hell, kui nad saaksid ohutult pesta raha, nad ei pruugi kunagi sattuda.

In krüptooperatsiooni maailma tänapäeva highwaymen on must müts häkkerid.

Siin on 5 nende suurim heists:

5. Kinnitusrihma, $ 30,9 miljonit, 19. November 2017

Köidis ühendab parima fiat valuuta ja blockchain tehnoloogia, et luua vormi digitaalse raha tuntakse USD Märgid (USDT). Võite kasutada USDT kauplemise oma "reaalses maailmas" raha Bitcoin, Litecoin või Ethereum.

Põhimõtteliselt, kui sa hoiule $ 1 oma Köidis konto, siis on antud 1 USDT. Võid kasutada ka Köidis teisendada cryptocurrency külma ja raske raha.

19. Novembril 2017 välise ründaja pääsenud konksuga Treasury rahakott ja sifooniga välja $ 30.900.000 aastal märgid. See ründaja kasutas Bitcoin aadress tehingu, nii et vargus põhimõtteliselt pöördumatu.

Pärast

Enne rikkumise Köidis oli tule all oma mollycoddling koos Bitfinex, mehe vahetada ettevõte, mis oli kaotanud palju investorite raha. Väga tõsine väiteid visatakse ümber, kaasa arvatud Bitinfex kasutada Köidis varade pettuse.

Olukorra parandamiseks, Köidis panna raskeid meetmetest, mis tegi võimatuks ründaja lunastada varastatud Kätkö muutes selle fiat valuuta või Bitcoin. Lõpus päeval, oli laialt levinud paanika, mis viis väärtust Bitcoin väheneb.

4. Ethereum, $ 31 miljonit, 20. Juuli 2017

Ethereum käivitati 2014. Aastal, umbes 5 aastat pärast Bitcoin. Sellest ajast alates on kasvanud suuruselt teine ​​digitaalne valuuta.

Keskpäeval 20. Juuli häkker kuivendatud $ 31 miljonit (153037 ETH) kolmest väga suur rahakotid, mis kuulus sülem City, ääretu Casino ja æternity. Anonüümne kelm õnnestus muuta omandiõiguse rahakotid, kasutades ära pariteedi täiustatud, multi-allkirja haavatavust. See viga lubatud keegi omanikku vahetama rahakoti.

Pärast

Arendajad on Swarm City olid esimeste seas märgata vargus. Nad kiiresti teatavaks Ethereum Devs, kes ulatasid valge müts häkkerite abi võimaliku tagastamise raha.

Mis edasi juhtus oli nii erakordne, et see väärib koha häkker kuulsuste hall: Valge müts häkkerite loodud vahendite, mida ei saa tagasi, ja hakkasid kiiresti, et tagada teiste ohustatud kontosid.

Nad järgisid kurjategija metoodika: varastada sarnaselt ohustatud rahakotis. Kuid selle asemel, hoides raha ise, nad hoidsid seda ohutu ründaja. Kõik need sündmused toimusid vähem kui üks päev.

3. NiceHash, 4,736.42 BTC, 6. Detsember 2017

NiceHash on Sloveenia firma, mis aitab cryptocurrency kaevurite osta või müüa arvuti võimsus. Tehingud teostatakse Bitcoins. Kaevurid maksma, kui nad minu, võtmata liigset riske. Puuduvad ettemaksu tasud.

Müüjad on ka makstud BTC. 6. Detsembril toimus tõsine turvaauk oma servereid. Kasutajad Reddit teatas, et nad ei pääsenud oma raha või teha tehinguid. Kui nad püüdsid sisse, nad olid saatnud sõnumi, et hooldustööd esinevad.

Uudised lõpuks murdis et tegemist oli kõrge profiiliga küberrünnak kaevandamise teenust. Lõplik ühtivad selgus, et rahakott koos 4,736.42 BTC oli kaaperdatud, mis kadus tietymättömiin.

Pärast

Nagu enamik varastatud Bitcoins ajaloos raha oleks võimalik kunagi tagasi. Kuid vaatamata väga suur hulk kahjum vargus, NiceHash suutnud jätkata oma kaevandustööde. Tegevjuht ja asutaja, Marko Kobal lahkus, et anda wayto värske juhtkond.

Ettevõte on suutnud säilitada investorite usaldus ning on asunud rikastama oma kaitsevõimet tulevikus ärakasutamine.

2. Bitfinex, 119756 BTC, 4. August 2016

Aastal 2016, Bitfinexwas maailma suurim Bitcoin Exchange, kuni see edestas ANX. 4. Augustist teadmata inimesed varastas umbes 119.756 Bitcoin kliendi kontod. Thiefs võttis mündid klientide rahakotid, vaatamata juuresolekul mitmekihiline turvalisus.

Rikkumise toimus läbi mitme allkirjastamise protsess, mis võimaldas rahaülekande. Siin on, kuidas asjad olid setup: Bitfinex takistaks 2 võtmed, samas kui teine ​​blockchain ettevõte, BitGo, takistaks kolmanda klahvi. Koos need võtmed võimaldaks BTC (ja muu digitaalse raha) üleandmiseks.

Ajal, spekulatsioonid olid levinud, et ründaja võib olla rekvireerisime BitGo API võti ja kasutasid seda allkirjastamiseks tehinguid. Kuid BitGo teatas sotsiaalmeedias, et rikkumine ei toimunud igal oma servereid.

Pärast

Bitfinex oli läbipaistev kogu katsumus ja kindlad s (arusaadavalt vihane) klientidele, et nad töötasid luua mingi kompensatsiooni.

Nad ostsid tagasi mõned nende assetsfrom nende ICO, et maksta tagasi mõned mõjutatud klientidele. Aga nad kunagi jälgida kadunud vahenditest. Bitfinex veel käepidemed vahetusi BTC, LTC, ETH ja isegi fiat valuuta.

1. Mt. GOX, 744408 BTC, 19. Juuni 2011

Mt. GOX hack viinud suurima tegeliku kahju BTC ajaloos. On erinevalt teistest rikkumistest eespool loetletud need on tekkinud tänu kõrge profiiliga must müts häkkerite ära kompleksi turvaauke. Kaotus oli kulminatsiooniks aastat koorides ja varastamine mõned põhinäitajad korraga.

Kõige kuulsam neist koorides hacks toimus juunis 2011. Häkker (või rühma häkkerid) väidetavalt külastatud kuuluvasse arvutisse üks audiitoritest ja kasutada turvaauke juurdepääsu Mt. GOX serveritesse. Häkker (s), siis muutis nimiväärtusest Bitcoin 1 sent.

Nad Seejärel asus sifooni off umbes 2000 BTC. Mõned kliendid on teadmatult ostnud 650 BTC, kui hind oli kunstlikult tühjenenud. Kuigi hack tehtud pealkirjad üle maailma, ükski mündid olid kunagi tagasi.

Et luua investorite usaldust, ettevõte kompenseerida varastatud mündid, ning asetatakse lahtiselt ülejäänud mündid külmhoones. Paar aastat hiljem, Jaapani põhinev ettevõte oli kõige jõulisem Bitcoin vahetada maailmas.

Kuid hädad olid hoone all fassaadi. For starterid, see oli koostöös Coinlab selle American tütarettevõte. Kuidagi, Mt. GOX sattus tegutsevad ilma litsentsita USA, mis äratas tähelepanu mendid. Coinlab ka kaevata neid $ 75 miljonit lepingu rikkumise eest. Järgnenud uurimise viisid ära $ 5 miljonit, mis käsitles olulise löök maine firma.

Uskuge või mitte, see oli lihtsalt jäämäe tipp. Selgub, et seal olid suuremad probleemid organisatsiooni ja et ülemine ametikohtade tippjuhid ei pruugi teada midagi.

Tegevjuht Mt. GOX, Mark Karpeles, oli algselt arendaja. Ta oli liiga hõivatud säras soojendada tema loomingu: valuuta vahetamise platvormi. Ta oli wowed asjaolu, et ta oli ehitatud see üles olema suurim platvorm neid kõiki. Tegelikult, Mt. GOX käideldakse rohkem kui 70% kõigist BTC ametitest ajal.

Trouble alustas Õlle, kui ettevõte ei arenenud piisavalt tervislik areng culturefor oma tarkvara. Teisisõnu, ei olnud versioon kontrollida. Kuna tegevjuht pidi andma oma nõusoleku enne enamik asju, mida saab teha, arendajad pidi tegelema kitsaskohtade protsessis.

Nagu iga väga väärtuslik vara, raisakotkad on alati ringilt. Häkkerid võttis ära nõrgad kohad vahetamise platvormi, et pääseda Bitcoins. Ja nad tegid pakkumise: Sa võiksid "küsida" jaoks BTC iga hinna eest.

Mõne minuti jooksul oli suur müügi miljoneid dollareid väärtuses münte, millest enamik müüdi penni. Üldine globaalne hind BTC stabiliseerunud pärast veel paar minutit. Kuid kahju oli juba tehtud.

Pärast

Lõppude lõpuks oli öeldud ja tehtud, Mt. GOX kaotanud umbes 850,000 BTC. Vahetamist ettevõte oli kuulutada pankrot. Sajad tuhanded inimesed kaotasid raha. Jaapani ametiasutused vahistatud tegevjuht Mark Karpeles, pettuse. Ta palunud ei ole süüdi, ja hiljem vabastati.

2014. Aastal ametiasutused tagasi mõned Bitcoin, mis oli salvestatud vanemad aadressid. Kuid nad ei saa saata see tagasi Exchange. Pigem nad leidnud seda usaldust tagasi maksta võlausaldajatele.

Bonus Hack: Bitcoin ise, 2010

Aastal 2010, ründaja märkas viga Bitcoin tarkvara ja kasutada seda. See ründaja suutis luua ühe ploki (# 74638), mis looks tehingu väärtusega 184 miljardit BTC. Jah, sa loed seda õigust: See oli 183958000000 BTC rohkem kui oli kunagi peaks kunagi olemas.

Tehing jagati kolme ossa:

  • Oli 2 võrdse outputvalues ​​umbes 92000000000 BTC.
  • Kolmas näitas tehingutasu.

See oli kohe selge, et keegi oli kasutanud tarkvara viga, mis oleks hiljem nimekirja ühist kohti ja säri. Ründaja püüdnud teha suuri kasumeid (või massiivne narrus) välja BTC on blockchain.

Ühenduse liikmed kõlasid äratus vea. Nad sundisid loomine raske kahvliga. Põhimõtteliselt nad pressitud restart nuppu ja kõik jooksis jälle normaalselt. Noh, see on seotud rohkem kui: Nad läbi plaastri Vea parandamiseks, mis tähendas tehingu muudeti kehtetuks, ja kõik valtsitud tagasi normaalseks.

Ütlematagi selge, et see oleks olnud Kvadriljoona-dollari tehingu. Kuid Bitcoin investorid on teadlikud, et on raske kork 21 miljonit BTC.

Seotud uudised


Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Post ICO

Roger Ver käivitab häkkerite vastu võitlemise algatuse Bitcoin Bounty Hunter

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

Anneta Bitcoin ja aidata Nepaali maavärina ohvreid

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Mt. Gox peatab maksed USA dollarites kahe nädala jooksul

Post ICO

Hispaanlased ameeriklased on etnilised grupid, kellel on suurimad teadmised Bitcoini kohta

Post ICO

Krüptokursus Dark Market Evolution Vanishes

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Bitcoin petturid