Kaks Bitcoini alustamist võidab Citibanki edutatud mobiilset väljakutse | Estonian.lamareschale.org

Kaks Bitcoini alustamist võidab Citibanki edutatud mobiilset väljakutse

Kaks Bitcoini alustamist võidab Citibanki edutatud mobiilset väljakutse

Bitcoin alustavatel GetGems ja Billon on kaks võitjat tänavuse Citi mobiiltelefoni väljakutse, algatus edendab Citibankthat aitab arendada innovatsiooni FINTECH piirkonnas.

GetGems, et Blockchain-põhiste suhtlusvõrkude app loodud Iisraeli peeti "Enamik Visionäär Sotsiaalmeedia Lahendus". Teine cryptocurrency käivitamisel jooksul sõlmitud väljakutse oli Poola Bitcoin rahakoti Billon, mis võitis auhinna " enamik Uuenduslikud Blockchain Lahendus ".

Citi mobiiltelefoni väljakutse, mille korraldajaks New Yorgis asuva Citibank ja toetab gigantide nagu IBM ja MasterCard, eesmärk muuta nii üksikisikute ja institutsioonide suhelda raha ja finantsteenused. "Me ei kavatse üle maailma otsides arendajad ja projekteerijad, kes saab meid järgmisele tasandile ja tõeliselt muuta seda, kuidas maailma pangad," loeb programmi leheküljel.

Väljakutse on jagatud kolme geograafilise kategooriad: Euroopa, Lähis-Ida ja Affrica (EMEA); Ühendriigid; ja lating Ameerikas. Asuvad Iisraeli ja Poola, nii GetGems ja Billon olid osa esimese grupi ja võistlesid jooksul Citi Mobile Challenge EMEA.

Alustavatel "tooted olid algselt osa grupist, mis sisaldas 77 FINTECH ideid. Tooted esitleti nelja demo päeva võõrustas Citibank neljas eri linnades: London, Varssavi, Jeruusalemma ja Nairobi. Alustavatel siis võistlesid kahte erinevasse kategooriasse nimega "Business Solution" ja "Consumer Solutions".

"Tarbija Solutions - Tarbijad nõuavad suure teene oma panka. Kuidas saab teha, mida pakume isegi parem? Solutions selles kategoorias peaks aitama meil pakkuda neile personaliseeritud, intuitiivne tooteid ja teenuseid, mis muudavad, kuidas nad mõtlevad pangandus.

Business Solutions - Arendada järgmine suur FINTECH lahendus Citi äriklientidele. Need kliendid ulatuvad väikeettevõtted suurettevõtted ja sisaldavad asutuste, organisatsioonide ja valitsused. Tahame pakkuda rahalist tehnoloogia vahendeid ja teenuseid, et aidata neid kliente kütuse edusamme oma konkurentsivõimet. "

võitjad Citi mobiiltelefoni väljakutse, GetGems ja Billon lisada, pääsenud Citibanki API (application program interface), kus nad saavad nüüd kasutada ehitada toodete finantssektoris. See oli lihtsalt üks auhindu hulgas raha ja muid auhindu pakutud juhul sponsorid nagu uber, IBM, MasterCard või Intel.

Pealegi, "finalisti on ka võimalus kutsuda üles uurima kaubandussuhe Citi, samuti võimalus olla valitud kiirendatud osalemine meie sponsor kiirendi programmid, mis võivad hõlmata ka mentorlust, kontoriruume ja / või investeeringuid."

Seotud uudised


Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

Mis Ross Ulbrichti vanglakaristuse lause tähendab ebaseaduslikku Interneti-jaemüüki ja Bitcoin

Post ICO

SeeBit lööb panganduslitsentsi, muutub esmakordselt reguleeritud Bitcoini vahetuseks USA-s

Post ICO

Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset

Post ICO

Elu Kreekas, nagu räägib kohalik Bitcoini aktsepteeritud restorani omanik

Post ICO

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad