Kaks föderaalagenti vahistati BTC varguse eest Silk Roadi uurimise ajal | Estonian.lamareschale.org

Kaks föderaalagenti vahistati BTC varguse eest Silk Roadi uurimise ajal

Kaks föderaalagenti vahistati BTC varguse eest Silk Roadi uurimise ajal

Kaks endist USA föderaalse töötajast Silk Road juhul on laetud traat pettuse, rahapesu ja muude kuritegude varastas väidetavalt BTC ajal föderaalse uurimise, mis tõi alla sügav web suurim ebaseadusliku turul.

Tasud laekus San Francisco föderaalkohtu ja süüdistavad kaks kahtlusalust varastada cryptocurrency omakasupüüdmatult, CNN teatab. Nüüd endine ained olid osa Drug Enforcement Administration ja USA salateenistus ajal.

Kaasamine kaks föderaal agendid ebaseadusliku tegevusega seotud Silk Road võiks lõpuks keerulisemaks juhul vastu Ross Ulbricht asutaja ravimi Bazaar kelle Internetis alias oli õudus Pirate Roberts. Ulbricht süüdi mitu kuritegude 2014, pärast kokkuvarisemiseni Silk Road 2013. A lõpust.

Ajal, USA valitsuse konfiskeeritud üle $ 33 miljonit aastal BTC. Ametiasutused on enampakkumise cryptocurrencythroughout viimase kuu jooksul, kuid tundub, et mõned ta sattus paar sügavat föderaalse taskud.

Identsust agentes laetud Ameerika ametiasutuste on selgunud. Prokurör tuvastas ained nagu 46-aastane Carl Force, eriagent koos Drug Enforcement Administration (DEA) ja 32-yeay vana Shaun Bridges, eriagent USA salateenistus. Kahtlusaluste elas Baltimore ja Maryland, vastavalt.

Carl Force oli tegelikult peamine agent juhtiv uurimise ja vastutab suhtlemise Ulbricht. Shaun Bridges oli digitaalse ekspert määratud puhul.

Aga tundub Force tegin midagi enamat kui lihtsalt suhelda õudus Pirate Roberts. Ta oli väidetavalt pressivad raha välja kahtlustatava kasutades võltsitud Internetis identiteeti, kriminaalmenetluse kaebuse ütleb. Üks neist identiteetide oli "Prantsuse Maid", mis Force kasutada saada $ 100,000 BTC alates Ulbricht. See ja rohkem raha illegaalselt saadud Silk Road hiljem pesta ja deponeeritakse agendi isiklikke kontosid.

Force on ka kahtlustatav kasutades oma positsiooni kui investor on digitaalse valuutavahetus CoinMKT haarata raamatupidamise klientidele ja ebaseaduslikult kandes $ 297,000 in BTC oma isiklikke kontosid.

Shaun Bridges väidetavalt varastas $ 820.000 kaudu seeria ülekannete liikuda Bitcoin et ta oli eelnevalt varastatud Silk Road ja hoiule digitaalse raha endise vahetada Mt. GOX. Kaks päeva hiljem, see oli Bridges kes allkirjastatud garantiikirja ära miljoneid dollareid Jaapani Bitcoin ettevõte. Ta püüdis varjata raha FBI ja üle $ 250,000 oma isikliku konto ühe ta jagas kolmandale osapoolele.

Kuigi Force arreteeriti Baltimore reedel (27.) ja ilmunud kohtusse esmaspäeval (30.), sillad alistus täna ja ilmus pärast kohtusaali San Francisco. Bridges "advokaat, Steven Levin ütles kahtlustatav väidab oma süütust, vastavalt Reuters. Ivan Bates, Force advokaat, on veel kommenteerida puhul.

Seotud uudised


Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

Nüüd saate Bitcoini vahetada Hispaanias üle 10 000 sularahaautomaadi

Post ICO

Venemaa kohus, kes otsustab Bitcoini blokaadi, lubavad saidid apelleerida

Post ICO

ForexMinute nõustab Bitcoini kauplejaid Plus500-le

Post ICO

Idast pärinevad muudatused teevad Bitcoini hinnatõus kahel päeval rohkem kui 30%

Post ICO

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Post ICO

MIT-i teadlased töötavad välja algoritmi, mis võib prognoosida Bitcoini hinda

Post ICO

Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Meie 6 833 kasutajate analüüs näitab tavapärast Bitcoini uustulnukat

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Jason Williams: Austraalia Bitcoini Assotsiatsioon soovib, et Bitcoin muutuks dollaritena mainstreamiks