Ühendkuningriik kavatseb saada ülemaailmseks Bitcoini rummiks | Estonian.lamareschale.org

Ühendkuningriik kavatseb saada ülemaailmseks Bitcoini rummiks

Ühendkuningriik kavatseb saada ülemaailmseks Bitcoini rummiks

Enamik riike on äärel rakendusmeetmed reguleerida Bitcoin ettevõtted. Ühelt poolt, mõned valitsused on valmis rangelt reguleerida ettevõtted, samas kui teised valida paindlikum hoiak. Aastate jooksul on UK on jäänud rahalise Rummu Euroopa ja nagu see praegu on, riik tundub olevat trendid sama teed Bitcoin.

Briti peaminister David Cameron naudib praegu oma esimese kaubanduse missiooni Kagu-Aasias, kuna ta valiti ta mainis "tavaline süüdlased" nagu Rolls-Royce ja Londoni Lloyd, vaid ka Bitcoin firma Blockchain.

Mainimine on positiivne märk Briti Bitcoin tööstuse, kuna valitsus on veel võtta range seisukoha krüpto-ettevõtetele. Kõik sama, Bitcoin ettevõtted peaksid ootama rahapesu määrus kiiresti, isegi kui Bank of England on hiljuti jagas julgustav statementsabout cryptocurrency.

Asjaolu, et Ühendkuningriik otsustasid kutsuda Bitcoin ettevõte kaubandus ülesanne on selge märk sellest, et riik on valmis toetama Bitcoin alustavale ja muutub cryptocurrency kaubanduse sõlmpunkt. Esmapilgul Blockchain ei ole äriühing liigist ootate olema kantud ametlikku valitsuse reis Malaisia, Singapur ja Indoneesia ja Vietnam.

[Tweet_box disain = "default"] Aastate jooksul UK on jäänud rahalise Rummu Euroopa ja nagu see praegu on, riik tundub olevat trendid sama teed Bitcoin. [/ Tweet_box]

Bitcoin käivitamisel on üha kasvav kõrval areng Bitcoin. Üle kuue kuu jooksul, seotud tehingute Blockchain API ja rahakotid on kahekordistunud ja ettevõtte kogunud umbes neli miljonit kasutajat.

Väljavaade FINTECH 2020

Kuigi Suurbritannias mängib olulist rolli arengu ülemaailmse FINTECH tööstuse (mis aitab £ 20 miljardit riigi igal aastal) ja õnnestus meelitada 42 protsenti kõigist FINTECH seotud investeeringud 2014 David Cameron on veel olema täidetud. Selleks on ta võõrustas FINTECH 2020 sündmust, mille eesmärk on muuta Suurbritannia top location umbes 25 rahvusvahelist FINTECH juhid (olgu see globaalne turuosa, hindamise või IPO).

Aastate jooksul on Ühendkuningriigi ja eriti Londonis, on teretulnud mitu rahalise tehnoloogia ettevõtted. Vastavalt Accenture raporti, Suurbritannia võtab kaasa Euroopa kui tegemist FINTECH investeeringuid. Riigis, investeeringu tõusis 136 protsenti 2014 - alates $ 264,000,000 2013. - kuni $ 623. Siiski Silicon Valley võtab lõviosa sektoris, kus $ 2 miljardit võrreldes Euroopa $ 1480000000.

UK eesmärk kasutada FINTECH 2020 platvormi purustamiseks normiks ja tuua mitme tehnoloogia ettevõtted. Cameron on optimistlik selle eesmärgi ja tema esimene samm oli lisada FINTECH alustavatel kaubanduse missiooni Kagu-Aasias.

Cameron toob temaga 31 ärijuhte koostatud kogu Suurbritannia, sealhulgas oluline delegatsioon FINTECH ettevõtted, nagu Innovate Finance'i Iwoca ja Ratesetter, samuti Al Rukies.

Kas Bitcoin aimata?

See on keeruline küsimus. Kuid poliitikutele UK on valmis alustama koostööd cryptocurrency ja Bitcoin ettevõtted London. Nad on juba meelitades Bitcoin tööstuse erinevate pakkumiste ja FINTECH 2020 võib olla vaid üks neist. 2014. Aasta alguses, rahandusminister George Osborne nimetatud hisspeechat Canary Wharf, London, et valitsus on alustanud võimaluste hindamiseks digitaalse valuutade nagu Bitcoin.

"Need alternatiivsed maksesüsteemid on populaarsed, sest nad on kiire, odav ja mugav - ja ma tahan näha, kas saame teha rohkem neid kasutanud kasuks Ühendkuningriigi majandusele ja Briti tarbijatele. Samuti tahan olla valvas riske, mis kaasnevad iga uue tehnoloogia. Õige toetusega valitsuse, usun, et saame teha Londoni FINTECH maailma pealinn, "Kantsler George Osborne ütles,

Tuginedes mis toimub Suurbritannias ja FINTECH 2020, on selge, et valitsus tahab, et võimaldada cryptocurrencies töötada õigusliku raamistiku piires, samas tõstes cryptocurrency ökosüsteemi riigis.

Seotud uudised


Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Kuidas inimesed rämpsposti sind Bitcoiniga

Post ICO

Kuno Goda: Ma sooviksin kunstimaailma Bitcoinist teada anda ja kunstnikele pakutavaid eeliseid

Post ICO

Rootsi keskpanga poolt läbi viidud uuring näitab, et Bitcoin ei ole majandust mõjutanud

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Aeg tähistada Blockchain.info: platvormil on nüüd üks miljoneid Bitcoini rahakotid

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Cryptocurrency kehtib maksureeglitest, ütleb Kanada Tuludirektoraat

Post ICO

Gavin Andresen räägib versioonist 0.9: mis on lõpetatud ja mida veel teha

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde