Mikromaksete ja Bitcoini rolli mõistmine | Estonian.lamareschale.org

Mikromaksete ja Bitcoini rolli mõistmine

Mikromaksete ja Bitcoini rolli mõistmine

Üks tuntumaid kasutamise eeliseid Bitcoin on võimalik saata raha üle maailma, ilma probleemideta, nii vähe kui üks sent koguni miljoneid. Enamik traditsioonilisi finantsteenused on piiratud, kui tegemist on saates micropayments või suurte maksete tohutu tasud neile lisatud, kuid Bitcoin on väga erinevad.

Internet on võimaldanud meile kõigile olema ühendatud reaalajas. Kuid (vaadata pilti paremal) enne Bitcoin aidates seda "Bitcoin usklik" ei oleks teostatav või mugav. Niisiis, kuidas ühendatud olid meil tegelikult enne cryptocurrency?

Enamik maailma rahvastikust elab vähem kui $ 2,5 päevas. Need inimesed on tõesti mõjutatud viisil ülekandmise turul tegutseb, sest see on võimatu neid saata või vastu võtta väike makseid. See on tõeline takistus arengumaades, kus isegi ühe dollari saab teha suur erinevus.

Samuti võtame näiteks eeliseid micropayments mittetulundusühingute ja heategevate. Olles võimeline talle dollari või vähem kui dollar keegi võimaldab rohkem inimesi aidata, aidates kõrvaldada vaesuse ja haiguste kauges maailma nurgas.

[Tweet_box disain = "box_02"] Micropayments annaks iga üks meist teha muutusi, ükskõik kui vähe meil. [/ Tweet_box]

Praegune probleem micropayments

Suurim probleem on seotud saates micropayments on tasu, mis arvatakse maha vahendajad, kuid selle probleemi saab vähendada nüüd tänu Bitcoin. Kuid isegi cryptocurrency oma praegusel kujul ei ole täielikult võimaldavad micropayments tuleb saata regulaarselt. Probleem on selles, et enamik ettevõtteid, mis võimaldavad microtransactions tuleb teha ei saa postitada neid blockchain avaliku juurdepääsu. Nad kasutavad sisemise haldamise süsteemi, et jälgida nende tehingutega.

Blockchain on nurgakivi Bitcoin, kasutajad peavad saama tugineda oma turvalisuse ja läbipaistvuse. Peamisi põhjusi ettevõtted tsiteerivad ei kasuta blockchain on oma piiratud suuruse ja asjaolu, et mikro tehingute paistetama süsteemi. Nad väidavad ka, et tasud on kõrgemad micropayments ja standard ploki kinnitus aega teha mikro tehingute väga aeglane.

Võimalikku lahendust

Üks võimalikke lahendusi ilmus vormis API BlockCypher API võimaldab mikro tehingud toimuvad blockchain. Nad on lahendada probleemi kasutades adaptiivne arvutamise meetodit teenustasusid.

Nad lisavad sobiva tasu iga tehingu, nii et see on teostatav kaevurite kinnitada tehingu asemel edasilükkamine seda.

Nad on välja töötanud ka süsteemi, mis neile meeldib, et helistada usaldust tegur ", mis on võimelised ennustama kuni 99,9 protsenti täpsus, mis mikro tehingud kinnitatakse, aidates neil arvutada ja maksta kaevurite teenustasusid. See tulemus võimaldab inimestel saada täpset summat, mis saadetakse.

Tehingute saab vaadata ja jälgida mistahes plokk explorer.

Kasutab micropayments

Micropayments on suur, kui tegemist on online ettevõtetele, peamiselt need, kellel on suur hulk liiklust nagu uudiste saidid ja blogid. Monetiseerimisseaded sellise liikluse muutub lihtsamaks micropayments.

Oli isegi katse teha Chicago Sun-Times koostöös BitWall et näha, kas inimesed maksaksid mikro summad BTC sisu vaadata kohapeal. Katse näitas, et inimesed on nõus maksma juurdepääsu sisule, kasutades cryptocurrency. See näitab, et digitaalne raha jõul sisu rahaks tegemise on tohutu potentsiaal.

Teine väga kasulik micropayments on maksta streaming veebilehed, mida saab võta väike kogus vaatajatele streaming sisu, aidates kunstnikud ise raha näiteks muusika. Tegelikult Shopify arvutab autoritasu maksed kunstnikud makstes murdosa senti oja.

põhjus langus muusika tööstus on mitte ainult seetõttu, et inimesed ei taha maksta muusika, kuid kuna seal pole palju taskukohaste ja tõhusamaid viise selle eest maksma. Inimesed tahavad maksta, mida nad arvavad sisu on väärt, isegi kui see on üks senti laulu. Krüptofail-lähenemine sellele probleemile võimaldaks tulemas kunstnikud ja muusikud rahaks nende sisu.

Teine tööstuses, mis võib hästi ära kasutada micropayments online reklaam. Enne Bitcoin ei olnud võimalik nõuda näitamise kohta - miinimum maks oli tavaliselt 1000 kuvamise kõige reklaami saite - ja see on põhjus, miks see suur tööstus peab astuda samm edasi, kasutades cryptocurrency.

Palju uusi stiimulipõhine mudelid saab nüüd kasutusele onlinewhere inimesed saavad maksta mängida mänge, lugeda sisu, anda uuringute ja mida mitte.

Võimalikud väljavaateid sisu loojad on piiramatud. Mida rohkem internetikasutajaid, iga kasutaja loeb ja on võimeline laadima isegi sendi murdosa kasutaja kohta / action saab olema kasumlik pikas perspektiivis.

Just hiljuti firma nimega Zapchain kasutusele sisu rahaks tegemise mudel, kus kasutajad saavad teenida Bitcoin luues sisu. Teenus võimaldab inimestel otsa üksteisele põhineb küsimustele või antud vastuseid ühenduses.

Isegi Adam Draper tegevjuht Boost.vc nõustub. "Microtransactions võib olla uus viis veebi sisu loojad raha teenida. See võib olla mäng Box," ütles ta.

Micropayments ka võime lõpetama paljud probleemid internet praegu seisab

Nagu spämmimine. Tulevikus mõned teenused, mis on tasuta - ja pidevalt rünnanud rämpsposti, nagu e-kirju - võiks asendada kasutades micropayments.

Tasulised murdosa senti talle ei viitsinud enamik inimesi, kuid rämpsposti oleks täiesti olla tegeleda kaitselüliti.

Micropayments kindlasti on suur roll ka tulevikus, kuid kuidas asjad muutuvad, sest see üleminek ei ole selge. Igal juhul selleks micropayments ülimuslikud, vastuvõtmise cryptocurrencies vaja suurendada ja et ainult juhtu, kui inimesed mõistavad võimalikke rakendusi ja väljavaade, et see tehnoloogia pakub.

Seotud uudised


Post ICO

Las Vegas saab oma esimese Bitcoini ATM

Post ICO

Mitte isegi Bitcoini pole pettusteta

Post ICO

Kaks Bitcoini alustamist võidab Citibanki edutatud mobiilset väljakutse

Post ICO

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Post ICO

Santander uurib Bitcoini plokkhaiti, et säästa 20 miljardit dollarit aastas

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Gyft käivitab punktide programmi ja annab 3% tagasi Bitcoini ostudele

Post ICO

Serbiast ja Portugalist anti anti-bitcoini hoiatus, samal ajal kui hinnatõus on uus

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu