USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis | Estonian.lamareschale.org

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

Pärast süüdimõistmist Silk Road peaideoloog paar nädalat tagasi, USA ülemjuhatajat teatanud, et nad kavatsevad oksjonil 50.000 BTC 5. Märtsil. Need Bitcoins on vaid murdosa 173991 BTC leitud 2013. Aastal arvuti riistvara kuuluvate Ross Ulbricht ja Ametiasutuste poolt kinni.

4. Veebruari, Manhattani föderaalringkond leidis Ulbricht - tuntud ka kui õudus Pirate Roberts, tema Internetis pseudonüümi - süüdi omamise ja töökorras ebaseadusliku narkootikumidega Bazaar Silk Road. Veebisait algselt sulgeda USA ametivõimude poolt 2013. Aasta oktoobris.

Vastavalt kohtu poolt noteeritud Reuters, Ulbricht lubatud umbes $ 200 miljonit anonüümsete Internetis ravimite müük kasutades maailma kuulsaim digitaalse valuuta. Ta nüüd seisab kuni eluaegne vanglakaristus, kuid järeldust tema kriminaalasja selguvad mais.

Kohtuprotsessi ajal, 30-aastane tunnistas ta oli vastutav sündi Siiditee turul, kuid ta eitas igasugust edasist osalemist veebisaidi ebaseadusliku tegevusega.

Nüüd kolmanda partii Bitcoins varem salvestatud Ulbricht arvuti on oksjonil USA valitsuse poolt. Saatjad on revealedthat enampakkumise kestab kuus tundi ja et 50,000 BTC pakutakse pakkujatele 10 plokki 2000 ja 10 plokki 3000.

Ostjad peaksid registreeru märtsiks 2. Ja võitjad kuulutatakse avalikult välja üks päev pärast enampakkumise 6. Märtsil. Kõik üksikasjad on kättesaadavad USA ülemjuhatajat "ametlikul kodulehel.

See kolmas oksjon järgmiselt kaks esimest Bitcoin müügi korraldajaks USA ülemjuhatajat. Juunis 2014 ametiasutused oksjonil 29.655 BTC alates Siiditee ja 50.000 rohkem detsembris.

Ajal iga digitaalse mündi oli vastavalt väärt umbes $ 600 ja $ 370. Kui kolmas oksjon juhtus täna, et USA valitsus muudaks peaaegu $ 18 miljonit müües iga BTC at $ 236.

Tuntud riskikapitalist Timothy C. Draper võitis kõik 29655 BTC oksjonil valitsuse juunis. Draper ka ostetud 2000 BTC teistkordsel enampakkumisel, kuid New Yorgis asuva vahetada SecondMarket oli suur võitja detsembris. Ettevõte pühkida kõik teiste pakkujatega, võites 48000 50000 BTC müügil.USA föderaalvõimud eitavad kristluse vastu digitaalse valuuta vastuPärast Mt. GOX ja Liberty Reserve viimastel juhtudel (ja eriti, sest kõik teavad, et valitsused ei ole liiga rahul Bitcoin edu), see võib isegi tunduda, et Põhja-Ameerika Federal asutused üritasid võita digitaalse valuuta. Kuid direktor USA rahandusministeeriumi Financial Crimes Enforcement Network eitab seda võimalust.

Vastavalt Jennifer Shasky Calvery, hiljuti süüdistatakse Liberty Reserve on vaid osa üksikjuhtum, mitte ristisõda kõik mitte-käibevaluutasid. Mis juhtus Liberty Reserve oli hagi "vastu üks finantsasutus ja ühte tüüpi finantsteenust. Vastu kriminaalasja konkreetse rikkuja", ütles Calvery.

Direktor FinCEN meelde, et märtsis institutsiooni väljastatud hoiatus ettevõtted käitlemise suurtes kogustes digitaalse valuutades, mis ütles, et nad peavad kinni pidama rahapesu- standardid nagu kõik teised. See oli lihtsalt "tehnilised juhised" olemasolevate MSB normid, nii et nad võiksid kursis uute tehnoloogiatega.

Jennifer Shasky Calvery väidab, et ainult ettevõtted ja teenuseid, mis ei tööta "läbipaistvust ja terviklikkust piires õigus" on "läheb on konto selle". Noh, loodame, et Liberty Reserve võib näitena.

Via calvinayre.com


USA valitsus ei tea ikkagi Bitcoini kohta piisavaltMaailma hoiab hoides oma hinge, ootab, et näha järgmist sammu valitsused võtma Bitcoin suuna. Kuid vastavalt sellele, mida öeldi konverentsil digitaalse currencythat juhtus hiljuti San Jose Convention Center, poliitikud Washingtonis silmitsi tõsise probleemiga, kui tegemist on muuta Bitcoin süsteem: nad lihtsalt ei tea piisavalt seda veel.

See oli vähemalt üldine järeldus on ekspertide, et sõnavõtt konverentsil. "Kongress on looduses kaardi siin," ütles Jerry Brito, direktor Technology Policy hetkel Mercatus Center George Mason University, kes töötab Washington DC tehnoloogia küsimustes. Kuid ekspert ütles, et ta on "väga optimistlik reguleeriv kliima Bitcoin... Sest seadusandjate ja inimesed Hill lihtsalt ei saa sellest aru."

Vastavalt Jerry Brito, "nad püüavad sobitada see olemasolevatesse ämbrid ja Bitcoin on väga segane neile. Aga potentsiaal on olemas, et seda mõista, et ta saaks areneda". Rainey Reitman, juht Electronic Frontier Foundation on aktivismi meeskond, kokku: "Ma olen läinud DC ja lobitööd ja oli tõeline segased tunded, kui tõhus see on. Enamik seadusandjate ei saa sellest aru. Nad ei ole tehnoloogia meeskonnad neile kättesaadavaks ".

Need märkused tuli paar päeva pärast vahetada platvormi Mt. GOX asuva Tokyo, olen hädas Department of Homeland Security, väidetavalt ei täida USA finantseeskirjad. Kas authoroties täitmisel seaduse või lihtsalt üritavad peatada somethinf nad tõesti ei mõista?

Igatahes, seadusandjate teadmatus võib anda võimaluse hariduse. Rob Banagale, tegevjuht ja asutaja on Gliph, väidab, et "otsene tegevus on tähtis," ja Jeff Britto lõpetab idee, öeldes, et "mis puudu just praegu asukohas DC on hariduse". Rainey Reitman lisab, et hoida tehnoloogia ohutu poliitilise manipuleerimise, "meil on vaja neid vestlusi seadusandjad" ja mitte poliitikud.

Hea, sest seal on juba mõned õigusaktid tablethat võiks mõjutada Bitcoin kuudel ja aastatel.

Via techhive.com

Seotud uudised


Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Bitcoin Price Prognoosid 2018. aastaks: Expert Roundup

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Bulgaaria rahvuslik tulubaas teatab Bitcoini maksudest

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Tale of CoinJelly

Post ICO

Bitcoin platvorm Cex.io teatab pausi pilve kaevandamisest madala kasumi tõttu

Post ICO

BitGo pakub ettevõtetele maksevõime kontrollimise programmi

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni