USA Postiteenistuse 36 000 kontorit võiks tulevikus kasutada Bitcoini vahetusi | Estonian.lamareschale.org

USA Postiteenistuse 36 000 kontorit võiks tulevikus kasutada Bitcoini vahetusi

USA Postiteenistuse 36 000 kontorit võiks tulevikus kasutada Bitcoini vahetusi

Siin on mõned sõnad, mida kunagi arvasin, et sa oleks kuulda samas lauses: Bitcoin ja USA Postal Service. Kuid ilmselt viimane, mida tuntakse ka USPS, kaalub lisades cryptocurrency vahetamist oma teenuste valikut.

Asutuse büroo peainspektor hiljuti korraldatud rahvusvahelise Internetis forumentitled "Virtual valuutades: uurib võimalikku rolli Postioperaatorite". Veebiseminari osalesid alates Ülemaailmse Postiliidu ja Maailmapank, teiste hulgas.

Üheskoos uurisid võimalusi Bitcoin võib tuua postkontoris üle maailma ja arutada, kas praegune postkontorid võiks töötada vahetamist, kasutades füüsilist locationsor kui teenus võiks värvida münte, et hoida Bitcoin väärtus, Coindesk teatatud.

"Seal on suur väljakutse postioperaatoritele viimasel ajal postiteenuste mahust on vähenenud, inimesed ei lähe postimajadesse nii tihti, kui kasutatakse. Kuid postioperaatoritele on säilitada nende võrgustikke, peavad nad otsima uusi viise, kuidas täita oma kontorid üles ja üks potentsiaalne kontaktpunkt on vahetada virtuaalne valuutade teiste valuutade "ütles Christian Jaag juhtivpartner Šveitsi Economics, kes käivitunud arutelu loetledes teatud omadusi cryptocurrency.

Vastavalt Jaag, kui eesmärgiks on arendada Bitcoin vahetus iga või mõne füüsikalise postkontorites, neid struktuure oleks võimalik kasutada oma olemasolevaid raha saatja litsentsid loomise soodustamiseks ütles vahetus, andes uue eesmärgiga suremas teenus.

USPS on olnud tüliõunaks USA aastaid: agentuur praegu maksab föderaalvalitsuse $ 15900000000 aastas, samal ajal toodavad vähem ja vähem.

Tutvustame Bitcoin vahetust teenuse 36000 tellis-ja uhmris post officeswould kindlasti mitte ainult suurendada mainstream vastuvõtmise Bitcoin ja selle väärtus, kuid see muudaks omandamisel või müügil cryptocurrency arvesse lihtsam, kiirem ja mõnikord ohutum protsessi.

Noor Reddit lahkus sellest sõnumi r / Bitcoin: "Ma loodan, et see on tõsi, Olen olnud tahavad osta Bitcoin kõige kauem, aga kuna ma olen ainult 17 [aastat vana] Ma ei saa registreeruda Coinbase ja mu vanemad ei usalda idee kohtumine täielik võõras localbitcoins.com. Ma olen kindel, et mu vanemad oleks usaldada postiteenus ".

Teadlased projektiga seotud alustab tööd valge paber, mis annab aluse loomine vahetusvõimalusi Postal Serviceover järgmise paari kuu jooksul. Bloombergi institutsiooni surutakse vastu rohkem finantsteenuste ja Bitcoin võiks täiesti olla üks neist.

Pilte Bloomberg

Seotud uudised


Post ICO

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Post ICO

Bitcoini firma Coinsilium käivitab Ühendkuningriigi esimese IP-akuga

Post ICO

Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul

Post ICO

Miks eksperdid ja ettevõtted toetavad Ühendkuningriigi otsust Bitcoini reguleerimiseks

Post ICO

NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse

Post ICO

New Yorki börs käivitab Bitcoin indeksi NYXBT

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

Venemaa kohus, kes otsustab Bitcoini blokaadi, lubavad saidid apelleerida

Post ICO

Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara