UTorrent-i versioon salvestab teie arvutisse varjuliku krüptokursuse mineraatori | Estonian.lamareschale.org

UTorrent-i versioon salvestab teie arvutisse varjuliku krüptokursuse mineraatori

UTorrent-i versioon salvestab teie arvutisse varjuliku krüptokursuse mineraatori

Kõige uuem versioon populaarne uTorrent on ilmselt rohkem kui "lihtsalt" torrent klient praegu. Vastavalt Internetis aruannete kasutajad, kes on hiljuti paigaldatud või uuendatud tarkvara märganud juuresolekul soovimatu cryptocurrency kaevur nimetatakse Epic skaala.

Olukord oli kõigepealt teatas uTorrent online foorumites, vastavalt saidi Engadget.com, kuid lõime ei olnud kättesaadavad ajal kirjalikult. Kommentaarid hoiatas teisi kasutajaid, et versiooni 3.4.2 uTorrent sisaldas tükk kood, mis muutis kasutaja arvutisse sisse cryptocurrency talu, peamiselt teeniva Bitcoin ja Litecoin kolmandatele osapooltele.

Research tehtud sait NewsBTC.com leitud tarkvara lähtekoodi ja töömeetodid. "Me leidsime, et see programm kasutab sama hash funktsioonid - SHA256 ja MD5 -, mida kasutatakse Bitcoin kaevurite lahendada plokid. Skaneerimise mitu viirusetõrje programmid, sealhulgas Kaspersky ja Norman, samuti liigitada Epic Scale olla Bitcoin kaevur; ole viirus küll. "

Olukord kinnitas foorum vanem toetust manager pärast esimest aruanded. Ekspert ütles, et kuigi rakendus ei "paigaldada ilma loata", oli "kunagi hoiatuse see" vaatamata sellele, et ta loobunud kõigist komplekteeritud tarkvara.

BitTorrent, uTorrent emaettevõtja on eitanud võimalust "vaikiv paigaldada". Esindaja rääkis Vergethat firma "vaatas küsimuse tihedalt ja võin kinnitada, ei ole vaikne paigaldada juhtub," lisades, et "tõenäoliselt kasutajad võttis pakkumise installimise käigus."

Kui Epic skaala on paigaldatud kasutaja arvutisse, see võtab kuni protsessori ja aeglustada seadme tarbivad võimsust, et luua cryptocurrency.

Kaevurite on ilmselt lihtne eemaldada vastavalt toele, kuid mõned kasutajad ei nõustu. "Üks ütles, et see ei näita üles" Programmid ja funktsioonid "nimekirja Windows ja teine ​​[user] vaja anti-nuhkvara tarkvara tuleb lahti," Engadget.com teatatud.

Tagasi novembris 2014 tegevjuht Epic Scale arutatud rakenduse funktsionaalsust Kaspersky foorumist. Tim Olson ütles app saab desinstallida normaalselt. Kuid ta kinnitas ka, et "me jätta üks registri võti taga, mis on juhuslik UUID. Me peame selle ID anda nõuetekohase arvestuse meie jaotamine partnerite kui otsustate uuesti installida. See registri võti võib kunagi eetrisse pärast sa uninstall- on ainult lugeda uuesti, kui te uuesti installida. "

Enamik viirusetõrje firmad on varem kinnitanud, et Epic skaala ei ole ohtlik, kuigi see võib kindlasti vähendada jõudlustase tahes seadmes.

BitTorrent ei ole kavatsust jättes Epic Scale taga. Ettevõte ütles, et tarkvara on "suurepärane partner meid jätkuvalt tulu ettevõtte, aidates samal ajal kaasa raha [heategevusliku algatusi]."

Seotud uudised


Post ICO

Cryptocurrency kehtib maksureeglitest, ütleb Kanada Tuludirektoraat

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Post ICO

Saksamaa teine Bitcoin Boulevard on sündinud Hannoveris

Post ICO

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Norra ja Rootsi ootavad Euroopa suuniseid bitcoini maksustamise kohta

Post ICO

Uus TerraMiner IV saab hinnatõusu peaaegu 2000 dollarini

Post ICO

Indie komöödia Dope muutub esimeseks filmiks, et Bitcoini vastu võtta piletite makseviisina

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema