Vietnam esitab bitcoini vastu hoiatuse - kasutab Mt. Goxi näide | Estonian.lamareschale.org

Vietnam esitab bitcoini vastu hoiatuse - kasutab Mt. Goxi näide

Vietnam esitab bitcoini vastu hoiatuse - kasutab Mt. Goxi näide

Riigipanga Vietnam lihtsalt välja teise hoiatuse vastu cryptocurrency ja otsustas lõigata kõik võimalikke seoseid Bitcoin ja riigi krediidiasutustele. Need ettevõtted on keelatud pakkuda mis tahes Bitcoin seotud teenused nüüdsest.

Vastavalt Vietnam News Agency, Bitcoin ja muud cryptocurrencies ei ole klassifitseeritud õigusliku tenderor pidada maksevahendid Vietnam ja krediidiasutused ei ole lubatud kasutada digitaalset valuutade teenuste klientidele.

See on teine ​​hoiatuses Vietnami institutsioon. Esimene, mis samuti märgitud Bitcoin ei tunnustatud õiguspärase makseviisi riigis anti välja 14. Veebruaril. Samuti loetletud "traditsiooniline" ohte, nagu rahapesu, maksudest kõrvalehoidumise, kõrge volatiilsuse ja kõrge riskiga spekulatsioon.

Nagu paljudes teistes riikides, vietnami Bitcoiners ei kaitstud finantsasutuste puhul raha kaotus. Ikka dokument ei sõnaselgelt keelatud Bitcoin ainult juhul panganduse seotud ettevõtteid.

Kuigi kaks avaldusi riigipanga Vietnam on üsna sarnased, saidi Coindesk reportsan oluline uudsus käesoleva aasta teises document.The ametliku hoiatuse viitab hiljutine kokkuvarisemine Mt. Goxand loetletud ka teiste häkkimine katsed, mis on eelnevalt mõjutatud vahetamist nagu Bitstamp.

Avaldus viitab ka teiste hoiatusi riikides nagu Tai või Hiina "tõestada", et Bitcoin on kindlasti ohtlik kasutajatele.

Soovitatavad pilt WikimediaVirtual Expo krüptokuuluvuse tulekulCryptocurrency konverentsid toimuvad üle kogu maailma ning paljud inimesed saavad kokku, et rääkida, kuulata arutelusid ja õppida mõned ettevõtted ruumi, kuid selle aasta detsembris rühma cryptocurrency harrastajatele ja arendajad kogunevad tuua virtuaalse konverentsi mis võimaldab inimestel paikneda kõikjal maailmas võimaluse osaleda virtuaalne konverents.

Kasutades MMORPG nagu tehnoloogia korral võimaldab osalejad praktiliselt suhelda konverentsi ruumi ja osaleda juhtmõtted Peter Todd, Bitcoin põhiarendaja; David Johnston ja Sam Yilmaz alates DApps fondi; Matthew Roszac alates Tally kapitali; JR Willett alates Mastercoin; Kirk Johns alates Merchantcoin; ja teised arendajad ja visionäärid alates krüpto kogukonnas.

Juhul sobivalt nimeks salastatuse raha Virtual Expois toimuvad 5. Detsember ja 6. On avatud kõigile ja pakub tasuta juurdepääsu loengud ja virtuaalne näitusesaalid, kus kümneid alustavale ja projektide esitab oma ettevõtted virtuaalsete kabiinid - kasutades video, digitaalne brošüürid ja muud informatiivsed meetodeid.

Sisenemine korral on sama lihtne kui brauserit avada ja liitumine online. Ilma kallis sõidu-, muutes broneeringuid hotelli või vaeva leida konverentsi või näitusekeskus. Üritus on tasuta ka, et sa ei pea muretsema kulude pileteid või neid täiendavaid hassles.

"Virtual valuutade väärivad virtuaalne expo" ütles Eyal Abramovitch asutaja krüptopluginat raha Virtual Expo. "On aeg avada krüpto kogukond maailmas, ja see Expo pakume lõbus ja tasuta moodus seda teha otse oma arvutist."

Sa võid õppida rohkem üksikasju ja informatsiooni eelseisva ürituse: http://cryptomoneyexpo.com/


VMC kuulutab välja 28nm ASIC kiibid 24,5 TH sec mineraatoritega, mis tuleb novembris tarnidaMõned Bitcoin kaevurite võib olla oma käed uue Fast-Hash Üks niipea novembril alates Virtual Mining Corporation (VMC) on hiljuti suletud tegeleda eASIC, firma spetsialiseerunud tootmise fabless pooljuhtide. VMC läheb kasutada oma partneri 28 nm ASIC kiip luua uuenduslikke kaevandamise karbid, mida saab laiendada kuni 24,5 TH / sek.

Missouri põhinev kaevur tootja kasutab eASIC on Nextreme-3 disaini toota oma Fast-Hash Üks kaevandamise kastid. Vastavalt ettevõtte, platvormidele - tekib kolm erinevat kaevurite - võib vedada viimase poole novembris.

Mis hash määr 16 GH / sek või 20 GH / sek overclocked ja tarbivad all 12W killu, see seade tõrjub mitu kaevurite turule, isegi KnCMiner on rig koos 28nm kiip. "EASIC on arendada oma 28 nm protsessi alates 2010. Aastast ning nende kogemus on ületamatu. Nagu näiteks, VMC kiip areng on palju väiksem risk kui teised ettevõtted, eriti seoses energiatarve ja usaldusväärne soojuse hajumist, mis on sageli tähelepanuta, kui võrrelda toores numbrid ", VMC tegevjuht ütles Coindesk.

Kenneth Tapmine lisab, et ostjad saavad kohandada nende süsteemide kuni 96 lauad per süsteemis: igaüks neist sisaldab kuni 16 kiipe maksimaalselt 256 GH / sek per pardal, kus on kokku 24,576 TH / sek.

Kui VMC ilmus turule, eelmise aasta mais, et ettevõte, kes on osa Active Mining Cooperative teatas koostöös eASIC. Aga ajal Kevin Tapmine rääkinud kaevur põhineb eASIC on 45 nm Nextreme-2 kiip, sest laeva 31. Detsembril Teiselt poolt, 28 nm ühikut oleks laeva juuni lõpus 2014.

Kuid juulis Tapmine teatas, et ettevõte oleks valida lühim tee ja minna otse 28 nm kaevurite 256 GH / s $ 4000, laevandus oktoobris või novembris. Aga täna firma pakub Platinum Edition Bitcoin kaevandamise masin 256 GH / sek pardal $ 5699, mida saab laiendada kuni 1,5 TH / sek.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu

Post ICO

Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub

Post ICO

Bitcoin Trailer tõus ja tõus

Post ICO

Bitcoin Slides: siin on möödunud nädalal (10.-16. August) jäänud vastamata

Post ICO

New Yorgi kuulamised Bitcoini poolt algasid sellel teisipäeval Shremi arreteerimisel

Post ICO

Bitstamp kinnitab deposiidi aadressi probleemi

Post ICO

Kahe mehe reegel ja Bitcoin Security

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Primecoin: krüptovõre, mis võib kasumit muuta

Post ICO

Symbian ja Bitcoin: kaks rakendust, mis teevad ühenduse võimalikuks

Post ICO

GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support

Post ICO

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides