Wall Streeti kaupade kuninganna: Bitcoin tech on tulevik | Estonian.lamareschale.org

Wall Streeti kaupade kuninganna: Bitcoin tech on tulevik

Wall Streeti kaupade kuninganna: Bitcoin tech on tulevik

Blythe Masters on hüppas üles peale Bitcoin bandwagon

Või vähemalt Bitcoin tech bandwagon. Viimastel nädalatel näinud valang huvi ja kiitust Bitcoin on blockchain tehnoloogia ja rahalised juhte, kes kirjutas kord cryptocurrency täielikult välja usuvad digitaalne raha on elulise tähtsusega tehnoloogilise revolutsiooni, mis võiks ümber kujundada kogu rahanduse valdkonnas.

Blythe Masters, kui nimetatakse "kuninganna kaupade" Wall Street, nüüd väidab, et Bitcoin võiks kujundada toimivatele turgudele. Masters on praegu tegevjuht Digitaalne Asset Holdings, firma, mis on spetsialiseerunud pakkuda lahendamise ja pearaamatu teenused alustavatel. Ta on ka kinni majandusteadlane ja endine kommenteeritud kell JP Morgan Chase.

Tegelemine osalejaid SourceMedia on kokkukutsumise konverentsi Manhattan, Masters väitis, et potentsiaali Bitcoin tech on "hiiglaslik". Ta lisas, et peaaegu iga tüüpi finantsvara - kas me räägime aktsiad, võlakirjad või derivaadid - võiks käsitleda samamoodi nagu Bitcoin käepidemed tehinguid.

Masters võrreldes hetkeseisu Bitcoin omaga internetis 1990-ndate alguses, avaldus, mis võib vaadelda omamoodi kahe teraga mõõk. Tööstus on veel noor ja keegi ei tea, millises suunas asjad arenevad, samal ajal maailma ise võib lihtsalt ei saa valmis.

Blockchain tech võiks kannus järgmise tech revolutsioon

Blockchain tehnoloogia võib muuta maailma. Oleme mainitud seda mõned muud korda sellel veebilehel ja teema on olnud väga populaarne üle kogu internet. Palju tähelepanu on kuhjaga blockchain tech üksi peaks teate, et see on tehnoloogia inimesed vajavad, et hoida silma peal.

Mõiste blockchain tech on üsna lihtne, ja igaüks, kes on kogemusi või tuttav Bitcoin on kogemusi või tuttav blockchain. Bitcoin keskuste ümber hiiglasliku avaliku Ledger, nimetatakse blockchain, mis jälgib kõiki tehinguid ja anon kõigi BTC.

Nagu võite ette kujutada, jälgimise kõik, et andmeid on keeruline ja intensiivne ülesanne. Selle asemel, et luua keskne server ja töötlemise keskus, Bitcoin oma blockchain süsteemi, mis julgustab teisi inimesi ja ettevõtteid kasutama oma arvuti võimsus käivitada blockchain. Bitcoin kaevurite kompileerida andmeplokkidele ja premeerida uue BTC ja ka tehingutasud tehes.

Oluline on, et Bitcoin on sisuliselt Ühistöö. See hoiab kulud madalal üldise kogukonna ja tagab stabiilse, nende tegevust digitaalse valuuta. Paljud inimesed usuvad, et seda tüüpi tehnoloogia võib kohandada muudes sektorites, kus kõrge andmeid tuleb töödelda.

Fakt on olemas tohutul hulgal arvutis töötlemise võimsus lebavad üle kogu maailma. Trügimas isegi murdosa sellest võimsus võiks anda ettevõtetele ja tööstusharudele juurdepääsu suure hulga töötlemise võimsus, mistõttu on lihtne koguda andmeid ja teha muid ülesandeid.

Nii paljud inimesed räägivad blockchain tech ja konkreetselt hästi rahakas tööstusharudes nagu rahandus muutumas paeluvad tehnoloogia, võib see olla ainult aja küsimus enne suuri läbimurdeid tekkida.

Seotud uudised


Post ICO

Interneti-arhiiv võtab vastu bitcoini annetused pärast tuletõrje pühkimist 600 000 dollarit varustust

Post ICO

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

Post ICO

Dell aktsepteerib juba Gyftilt Bitcoin-sõbralikke kaarte

Post ICO

Netopia mobilPay võimaldab nüüd 6000 Rumeenia kaupmeesit Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Investeerimine Bitcoini: kas digitaalne valuuta võib olla popi jaoks mull?

Post ICO

Tale of CoinJelly

Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

Novacoin tähistab oma esimese sünnipäeva: aasta turbulentsi ja üllatusi

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Esmalt vaadake Gems Messengerit

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info