Autorid arutavad reguleerimist, Zeroblock jõuab Android-i ja Atlanta hosti krüptokonverentsi | Estonian.lamareschale.org

Autorid arutavad reguleerimist, Zeroblock jõuab Android-i ja Atlanta hosti krüptokonverentsi

Autorid arutavad reguleerimist, Zeroblock jõuab Android-i ja Atlanta hosti krüptokonverentsi

Sel nädalal Bitcoin Kontrollija keskendunud uusi ettevõtteid, uusi funktsioone ja uusi teenuseid. Alates kauplemisplatvorme uute kaevandamise seadmete ja ärge unustage laienemine esimese Bitcoin uudiste lugeja Zeroblock, kõike, mis loeb, on siin, meie viimase nädala ringis üles.

Btc.sx on uus Bitcoin ainult marginaal kauplemisplatvormi

Nimi Btc.sx võib tunduda tuttav, kuna ettevõte on üks sponsoreid Aussie sündmus "Beers4Bitcoins" seatud tekkida Sydney. Aga käivitamisel, asutas endine pankur Joseph Lee, silma paistnud sel nädalal pärast väljakuulutamist oma kauplemise platvorm, mis teeb koostööd ainult Bitcoin jõudnud kasumlikkus vaid ühe kuu ja pool tööd.

Lee tahab kõigil on võimalus spekuleerida väärtus cryptocurrency nõuetekohast tööriistad, kuid ilma suuremate riskidega. Sellepärast Btc.sx sisaldab kõiki tehinguid, väljamaksete ja hoiused.

Arendaja loob Raspberry Pi Bitcoin Hotspot

Arendaja Richard Green hiljuti postitatud sõnumi Reddit teatas, et ta oli valmis töötava prototüübi uue Bitcoin lubatud WiFi hotspot toiteallikaks on Raspberry Pi. Leviala saab identifitseerida SSID (Service Set Identifier) ​​BitcoinWifi ja võimaldab ühendusi Bitcoin sõlmede kaudu port 8333, mis võimaldab makseteenuse anda täielik juurdepääs teenust.

Autori sõnul on seade nõuab null konfiguratsiooni tööle, kuid see tuleb lisada olemasolevale infrastruktuurile (5V USB toiteadapteri ja ruuteri Etherneti kaudu). Sa saadTere tulemast tulevikku: kohtumiseks cryonic Bitcoini kaevandusmasinagaKuna me nägime seda, me teame, et see on peaaegu võimatu keskmine arvuti minu Bitcoins tõhusalt. See on peamine põhjus, miks kaevandamismasinad on õitsev nagu seeni ja täna me tuua teile veel üks näide arengust.

Meet Cryonic FrostBit alates Cryoniks Inc., masin, mida saab pidada vaid PC kui me räägime oma nime. Seade on mõned futuristliku funktsioone: see sisaldab vedela lämmastiku generaator, erilist ASIC chipsand ärge unustage thespecial hind umbes $ 15.000. Väärtus et te ei saa, kummaliselt, maksma Bitcoins.

"See on esimene kord, kui" PC "on ehitatud tarbijate sisseehitatud vedela lämmastiku generaatorid. Me kasutame heelium compression tehnoloogia super-cool kondensaatorid, mis omakorda koondada lämmastiku õhku oma vedelal kujul. Pole midagi isegi eemalt sarnane kättesaadavaks tarbijad ", ütleb Fahadi Koumaiha, tegevjuht Cryoniks.

"Säilitades cryonic temperatuuridel suutsime saavutada ülijuhtivus meie kohandatud projekteeritud ASIC protsessorid. Mitte ainult meil saada tohutu tõuke kiirus, kuid me kärpima energiatarve ligikaudu 2800W ühiku; oluliselt vähem kui midagi praegu turul" lisab ta.

Kuigi keskmine PC tabab ainult 200W, see kaevandamine masin saab löögi tipud 2800W ja täita 1000 Gigahashes sekundis. Ettevõte kavatseb laeva Cryonic Bitcoin FrostBit juulis, nii et kui sa oled tõsiselt Bitcoin kaevandamise ja soovivad investeerida hea masin, mõtle selle peale.

Via techcrunch.com


Western Unioni tegevjuht viitab Bitcoini kasutuselevõtule, kuid ainult siis, kui krüptokuune on reguleeritudÜks võimsamaid mehed remiteerimisteave turul Hikmet Ersek, tegevjuht Western Union, ütles sel nädalal, et tema firma olla otsivad võtta Bitcoin, kuid alles siis, kui maailma kuulsaim cryptocurrency reguleerib (vähemalt mõned 200 riigis, kus ettevõte tegutseb).

Uudised käigus selgus Bloombergi show "Street Smart", mille korraldajaks Trish Regan. Ersek tunnistas Western Union võiks hõlmata Bitcoin võimalus oma teenuste paketti.

Kuid tegevjuht ootab kliente näidata huvi ja nõudlus võimalus esiteks taotluse, et loetakse, kui cryptocurrency on reguleeritud.

"Me elama ja välja maksma 121 valuutade [...]. Kui Bitcoin tuleks reguleerida, reguleerija, mis peaks olema õige valuuta, miks me ei peaks kasutama Bitcoin?", Vastas ta, kui kahtluse alla Trish Regan, kes seisavad Ersek kõrge tasu Western Union küsib raha kanda.

Ta lisas, et ettevõte ei pööraks selga sellise innovatsiooni kui kliendid tõendama, et nad tahavad seda kasutada.

Kui Bitcoin on reguleeritud ja kliendid soovivad, siis miks mitte?

Vahepeal hind Bitcoin tundub olevat stabiliseerunud umbes $ 600 kaubamärk, pärast kahenädalast mõningast kõikumist, vastavalt BitcoinCharts.com.

Soovitatavad pilt Wikimedia


Mida saab 1 BTC osta? Vastake Sean Outpost Meal IndexileBitcoin üldsus on üha enam muutumas nii mõõdab võimu oma lemmik virtuaalne raha. Digitaalse mündi vallutavad oma "isiksus", palju kasutajaid peatunud mõtlema, kui palju USA dollarit Bitcoin on väärt. Nüüd on küsimus reaalostujõud capacityand et on ilmne, kui vaadata viimaseid Bitcoin seotud indeks seal: Sean Outpost Meal Index.

See lihtne lehekülg, mis avaldati Reddit "ryepdx" siin on üks esimesi samme, et alustada nähes Bitcoin unikaalne cryptocurrency ilma võrdlusi fiat.

Põhimõtteliselt ta ütleb teile, kui palju sööki saab Sean Outpost, Pensacola Kodutud Outreach, osta 1 BTCaccording et Coinbase uuendatud vahetuskurss. Iga söögikorra keskmine kulu $ 1.25 juba kõik tootmise ja kohaletoimetamise kulud sisalduvad.

Ajal meie külastamisel, 1 BTC võiks maksta 234 sööki, mis hiljem pakutakse kodututele piirkonnas Pensacola, kus Satoshi Forest asub, üheksa-aaker pühakoda inimestele ilma koju.

Kõigi Bitcoiners seal huvitatud loomise protsessi, "ryepdx" avaldatud kood siia.

Seotud uudised


Post ICO

Kuidas luua parem ja turvalisem Bitcoini rahakott

Post ICO

Nädala bitcoini hindade analüüs ja prognoosimine 4

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

Mõista, miks Bitcoini saab pidada raha

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Filmide turustaja Lionsgate võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Hiinas ja Prantsusmaal Bitcoini küljel, NBA pöördub krüpto ja BitPay võimaldab tööandjatel maksta digitaalse palga

Post ICO

UTorrent-i versioon salvestab teie arvutisse varjuliku krüptokursuse mineraatori

Post ICO

Uudiste ajakohastamine: miks peaksite Islandi bikiinide matmiseks, India BTC-i vahetusse sulgemiseks ja muuks

Post ICO

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

Post ICO

Venemaa ja Argentina tõstavad Bitcoini takistusi, samal ajal kui Prantsusmaa kavatseb reguleerida

Post ICO

Bitcoin ja rahaülekanded: kas see toimib?