Bitcoin saab koodi XBT, Iisrael mõtleb maksude ja Mt. Goxi vastus CoinLabi kaebusele | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin saab koodi XBT, Iisrael mõtleb maksude ja Mt. Goxi vastus CoinLabi kaebusele

Bitcoin saab koodi XBT, Iisrael mõtleb maksude ja Mt. Goxi vastus CoinLabi kaebusele

Kinni nädalas Bitcoin ökosüsteemi! Mõned uued teenused, kaks uut cryptocurrency platvormide ja suuri investeeringuid. Vahepeal me ka saime uue Bitcoin Sõnastik v0.2, kontrollida, mis juhtus ajal TechCrunch lõhustatakse paneel umbes Bitcoin ja nägi Coindesk käivitada oma enda Bitcoin Price Index (BPI). Kui te ei saanud hakkama kontrollima uudised nädala jooksul, siin on kokkuvõte viimaseid sündmusi.

Uus Bitcoin teenust: Gyft teatab oma Kinkekaart Registry

Gyft käivitas oma uue Bitcoin-sõbralik teenindus sel nädalal: kinkekaart Registry. Vastavalt Jan Jahosky, Gyft avalike suhete, tähendab see, et "Bitcoins saab osta kinkekaarte pulmi, sünnipäevi, baby dušid, pühad ja muud erilised sündmused".

Gyft kasutajad saavad valida kuni kaheksa kaupmehed baasi sadu jaemüüjate ja lisage need oma registris.

BitKonan on uus Horvaatia Bitcoin kauplemisplatvormi

Seal on mõned uudised neile Bitcoiners alati küsida rohkem mitmekesisust cryptocurrency kauplemise ökosüsteemi: uus kauplemise platvorm, nn BitKonan. Horvaatia-põhine teenus võimaldab kasutajatel nelja maailmanurkades kaubelda Bitcoin USA dollarit.

Üks platvormi parimad omadused on madalam kauplemise teenustasusid ümber 0,29%, ütleb Sime Bakic, BitKonan tegevjuht. "Bitcoin spekulatsioone saab olema väga konkurentsivõimeline tööstus ja oleme valmis konkureerima", ettevõtja lisab.

Iisrael võib hakata maksustada Bitcoin kauplemise kiiresti

Iisraeli valitsuse ja riigi maksuhalduri ilmselt otsin maksustada teenitud kasum Bitcoin kauplemise. Vastavalt allikas alates institutsiooni asutused kaaluvad Bitcoin kauplemise kui rahaline operatsioon, mis võib tekitada kasumit, nii et tehinguid võib lähitulevikus teostama maksustamise. Praegu seadusega organ uurib cryptocurrency aktiivsus.

Bitcoin kohalolek riigis loob palju segadust pangad: institutsioonid väidavad nad ei tea, kuidas tulla toime uue valuuta. Kahtlused on jõudnud Bank Iisraeli mis analüüsib ka virtuaalne raha stsenaariumi. Riik peaks olema uudiseid sellel teemal lähitulevikus.

Bitcoin võrgu kiirus jõuab uus verstapost: 1 petahash sekundis

Genesis Block rääkis loo varem sel nädalal: Bitcoin võrgu saavutanud ajaloolise eeldatav kogumaksumus arvutuslikke kiirus 1 petahash sekundis. Numbritega, see on nagu 1 PH / s = 1000000 GH / s. See tähendab, et praegune kiirus on 40 korda kiirem kui see oli selle aasta alguses, isegi kiiremini kui 79 protsenti Bitcoin kogukonna oodata vaid seitse kuud tagasi.

Rakkerühm tööd tahab murda seos cryptocurrency ja kuritegevuse

institutsioonid nagu Thomson Reuters ja Rahvusvahelise keskus kadunud ja ärakasutatud lastele (ICMEC) teamed luua rakkerühm, et saab õppida ja loodetavasti lahendada, seost Bitcoin ja cryptocurrency üldiselt ja kuritegevust.

Rakkerühma töötab koos Bitcoin Foundation uurida rolli detsentraliseeritud valuutasid kuritegevuse maailma, püüdes välja selgitada, kuidas peatada kurjategijad rahapesuks kaudu digitaalse maksesüsteemid ja seejärel kasutada rahalisi vahendeid, et toetada tegevusi, nagu inimkaubandus lapsporno.

Butterfly Labs COO reageerib vastastele keset firma pingutab

Tarnete hilinemist ning vabastamist uue 28nm protsessor, Monarch, tõi mitu kriitikud peale protsessori tootja Butterfly Labs (BFL). Niisiis, varem tema nädalal CoinDesk ühendust Butterfly Labs "tegevjuht (COO), Josh Zerlan, rääkida ettevõtte olukorda.

Josh Zerlan väljendas kaastunnet ja mõistmist masendav olukord mõjutab kliente. Vastavalt COO, ettevõte on väga probleemist teadlik ja on keskendunud "suurendada oma tootmisvõimsust, täiustada oma protsessid ja töötavad, et parandada laevandus määrad".

Virtual Doctor Projekt: Bitcoin suurendab tervishoiu Aafrika maapiirkondades

Me kõik kuulnud hämmastav võimalusi cryptocurrency aitab luua Aafrikas, kuid Virtual Doctor Project (VDP) on kindlasti üks parimaid siiani. Projekt on arendatud alates 2008. Aastast, kuid alles hiljuti alustas tööd tõhusalt nimel Sambia tervishoiusüsteemi.

Augustis Virtual Doctor alustas nõustudes Bitcoin annetusi, mis muutis projekti keskele tähelepanu. Kuna maailm on ikka lummatud lihtsuse ja veel hämmastav tulemusi, selle idee.

Täielikul toetusel Sambia valitsus, et projekt on nüüd valmis levinud kogu teistes piirkondades, samuti abiga cryptocurrency.

UNOCS altcoin partnerluse lahti järgmise Feathercoin väljatõmbejõudu

Partnerlus mõeldud võtta mitu altcoins mainstream - projekti Ameerika Open Valuuta Solutions (UNOCS) - on lammutati pärast Feathercoin teatas ta lahkumist kava, Coindesk teatatud sel nädalal. Projekti UNOCS esitati umbes kaks kuud tagasi, kuid see ei ole lõppenud ootamatult pärast üks asutaja mündid, Feathercoin avalikult teatas, et ta oli tõmmatud.

Trezor pakub esimese Bitcoin riistvara rahakoti oktoobris

tarnete esimene tõeline seeriatootmiseks Bitcoin riistvara rahakott peaks algama järgmisel kuul. 99Bitcoins teatatud ettetellimuse perioodi seadme tagasi juunis ja Trezor täitnud oma lubadusi: ettevõte on nüüd lähedal esitab oma esimesel rahakotid klientidele.

Trezor asub Prahas ja juhib Marek Palatinus, mõistus taga koondatud mäetööstuses. Ettevõtte esimene toode Trezor riistvara rahakott on kaks erinevat versiooni ja lubab parandada ohutustaset kogukonnas.

KnCMiner pakub tasuta kiiruse kasv esimese Bitcoin kaevur saadetiste

Coindesk näitas seda weekthat KnCMiner pakub boonust kiiruse kasv klientidele ootab kohaletoimetamise oma Jupiter Bitcoin kaevandamise seade. Vastavalt ettevõtte, rig on kaevanduse oluliselt kõrgem kui 400 GH / s oma klientidele ootavad.

Esimese Australian pubi võtta cryptocurrency hosts juhul Beers4Bitcoins

Vana Fitzroy, üks Sydney kõige ajalooline ettevõtetest, on esimene pubi Austraalia vastu Bitcoin. Ja see juhtub tõesti varsti koos teiste ikooniks hetk riigis: omanik Garry Pasfield alustab uue maksevalikut eriline Beer4Bitcoins juhul 29. Septembril algusega kell 15:00.

Pealegi võimaldab kohaliku Bitcoiners kohtuda ja osta jooke oma lemmik valuuta, kui ka "Luba need tuttavad Bitcoin õppida valuuta, osta mõned Bitcoins välja teisi inimesi neid kasutama hakata, ja muidugi, osta õlut või kaks koos Bitcoin ". Lisateave ürituse siin.

Suur poe, mis aktsepteerib ainult Bitcoin? See BitcoinShop.us

See on ikka töötab selle beetaversiooni, kuid see on juba tegemisel askeldama Bitcoin maailmas. Me räägime uue BitcoinShop.us, lähim asi Bitcoiners praegu hiiglane Amazon, näiteks. Lõpuks cryptocurrency kasutajad saavad vahetada virtuaalne münte kvaliteediga tooteid läbi platvormi, mis loodi mõelda neid.

Platvorm on juba tohutu baasi asjade üle 55.000 tooted levitatakse 19 osakonnad, mis sisaldab raamatuid, elektroonika, mänguasjad või seadmete, ainult nimi mõned näited.

Koinim on Türgi teine ​​Bitcoin vahetada

Koinim on nimi uue Bitcoin vahetada loodud Türgi, mis võimaldab kohaliku Bitcoiners vahetada Türgi liiri eest cryptocurrency ja teistpidi. Teenus pakub Bitcoin rahakott, mida saab kasutada, et liikuda või vahetada oma virtuaalne münte ilma tehingutasud nüüd ja kõrge kvaliteedi standarditele.

Koinim on hämmastav veebilehel suure graafilise esitlus. Pealegi, nende kasutajaliides on väga lihtne kasutada ja toetab mobiilseadmete, siis võite vaadata oma rahakoti ja tehingute kõikjal, ilma risk kaotada hea võimaluse.

Bitcoin Foundation pressid Bitcoin kampaaniaannetusi

Bitcoin Foundation tahab Bitcoin kampaaniaannetusi ametlikult lubatud, nii et see saatis USA Federal valimiskomisjoni. Vastavalt Coindesk dokument toetab väljastatud kiri Konservatiivne Action Fund PAC (CAF) sama asja kohta. Sihtasutus nõuab Bitcoin põhineva osamakse lubatud ja kasutab FinCEN juhtimisel virtuaalse valuutade välja antud märtsis kui tõendab, et valitsus on juba tunnistades valuuta, millel on samaväärne väärtus "päris" valuuta.

Bitcoin muutub turul õiguspärasust tänu oma uue valuuta kood XBT

kuue Interbank Clearing, Zürichis, on koht, kus Šveitsi üksus spetsialistid väidab nimekiri maailma valuuta koodi. Ja nad lihtsalt ei parim, mida nad võiksid võtta Bitcoin, omistades kood XBT ja see muudab "ametlik".

Lugu öeldi Jon Matonis, direktor Bitcoin Foundation, selle nädala jooksul. Vastavalt Matonis see kood, mis standardi ISO 4217 valuuta koodid, "on märkimisväärne siiski, sest selle mõju areng matemaatika põhinev valuuta".

Bigpoint võimaldab kasutajatel osta virtuaalse kaupade Bitcoins

Bigpoint Saksa online mängu arendaja asutati aastal 2002, nüüd võimaldab kasutajatel osta-mängu virtuaalse kaupade Bitcoins, teatas Coindesk. Ettevõttel on hetkel üle 330 miljoni kasutaja ja oli üks esimesi platvorme tutvustada vaba-mängimiseks mudel mängude Euroopas.

Kuidas vaheline liit Mt. GOX ja CoinLab muutunud (juriidiline) sõda

Mis Mt. GOX vastates CoinLab kaebus koos kohtuasi, Bitcoin Kontrollija otsustas mäleta, mis juhtus, sest novembris, mil kaks ettevõtet teinud palju, et loodud sõja vahel ettevõtteid.

Eelmisel aastal Jaapani põhinev vahetada Mt. GOX ja Bitcoin ettevõtlusinkubaator CoinLab otsustas meeskond. Tehing oli kõike Mt. GOX kasutades Coinlab vastavust Põhja-Ameerika õiguse turustada börsi teenuste Ameerika Ühendriigid. Seal oli muidugi eeliseid CoinLab selles loos, samuti.

Kuid Mai 2, CoinLab peale kaebuse Mt. GOX, väites, et vahetada oli varjanud teavet inkubaatorisse vaja turu klientidele. Ettevõte väidab, et selle asemel, vahetamist jätkuvalt müüa Põhja-Ameerikas ennast ja CoinLab väitis $ 75 miljonit kahjutasu. Ja mis oli Mt. GOX vastus? Noh, nad reageerisid kohtuasi, esitas eelmisel reedel (13). Hagi nõuab CoinLab maksta vahetada $ 5,5 miljonit kahjutasu, väites, et inkubaatoris ei suutnud tegutseda seaduslikult oma partneri Ameerika Ühendriigid.

Centralway Ventures investeerib $ 250k sisse Buttercoin

Ettevõte ehitaja Centralway investeerib $ 250.000 Bitcoin käivitamisel Buttercoin, Coindesk teatas paar päeva tagasi. Ettevõte investeerib $ 50m igal aastal umbes 20 või 30 startup ettevõtete stardikapitali või varajases staadiumis pluss suurem seeria rahastamisetappidena. Buttercoin juba Objekte 99Bitcoins, on teenus, mis kavatseb aidata inimestel põgeneda Ruokoton nõutavad tasud kanda raha rahaülekannete turule teenuste kasutamisel, nagu Western Union.

Armory uuendab oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute kindlustamine on $ 600k

Ettevõte Relvapalatis Technologies, looja Bitcoin rahakoti tarkvara, mis firma väidab end olevat kõige turvalisem maailmas, vaid teatas kahe hea uudis paar päeva tagasi: lõpetamist $ 600.000 seemne vooru investeeringute, osaliselt rahastatud Bitcoins, ja ka vabastamist uue ajakohastatud versiooni oma tarkvara.

Investeering juhtis Bitcoin ekspert, ajakirjanik ja investor Trace Mayer ja ka investorite Kevin Bombino ja Jim Smith. Selle $ 600.000 võimaldab asutaja ja juhtiv arendaja Alan Reiner ja tema meeskond pühendada projekti täiskohaga, arendades edasi arsenali Bitcoin rahakott.

Bitpay vallutab 10000 kliente rohkem kui 160 riigis

Üks aasta oli piisavalt võtta Atlanta makse protsessor Bitpay 1000 kuni 10000 kliente, 164 erinevas riigis. Umbes 50 protsenti nendest klientidest asub Põhja-Ameerikas, 25 protsenti Euroopas ja 25 protsenti mujal maailmas. Ka enamik neist on peamiselt pood kaupmehed, "sealhulgas tarbeelektroonika, väärismetallide ja IT teenused". Vastavalt BitPay, numbrid on positiivne, muidugi, kuid see ei ole lõplik märk sellest, et Bitcoin läheb peavoolu... Veel.

Seotud uudised


Post ICO

Bitseed v2 Riistvara sõlme eeltellimised Alusta

Post ICO

Mt. Goxi kliendid meeleheidet, kuna BTC-i tagasivõtmisel miljonid dollarid ebaõnnestuvad või kaovad

Post ICO

Gentoo musta nimekirja kandja, Satoshi Dice jt

Post ICO

New Jersey koolikeskuse arvutivõrk, mis hoitakse bikiinide pantvangis

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise

Post ICO

Populaarne toidu kohaletoimetamine Tšehhi Vabariigis on nüüd Bitcoin-sõbralik

Post ICO

Coinpunk on nüüd beetaversioonis ja ootab arendajaid

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit