Bitcoin on Interneti-täht, Blockchain ostab ZeroBlocki ja India näitab oma tõelisi tundeid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin on Interneti-täht, Blockchain ostab ZeroBlocki ja India näitab oma tõelisi tundeid

Bitcoin on Interneti-täht, Blockchain ostab ZeroBlocki ja India näitab oma tõelisi tundeid

Mis 2013 peaaegu lõpus, oleme juba mõelnud, mis juhtub järgmisel aastal. Kui see aasta oli Bitcoin on "avastus", 2014 kindlasti aasta oma suurim buum.

Jaemüügi hiiglane ülejääk, näiteks on plaanis vastu võtta Bitcoinin teises kvartalis 2014. Vahepeal me vaatame tagasi ja mäletan, mis juhtus viimase seitsme päeva jooksul. See Bitcoin Eksamineerija nädalas vooru up.

Teie digitaalne münte saab nüüd kasutada, et aidata Tor Project

Tor Project on nüüd vastu Bitcoin annetusi, tänu koostöös tasumise töötleja Bitpay. Projekti otsustanud saada cryptocurrency sobiv pärast palju taotlusi on viimase aasta jooksul.

Nüüdsest "Bitcoins saab lihtsalt ja otse annetatakse toetada Tor käimasolevat missiooni on ülemaailmne ressurss privaatsust tehnoloogia propageerimine, teaduse ja hariduse jätkuva tegutsemiseks sõnavabadus, õigus eraelu puutumatusele online, ja tsensuur kõrvalehoidmise".

Kogu artikkel

Coinbase läbib 650000 kasutajad vähem kui aasta

Bitcoin platvormi Coinbase teatas hiljuti, et kasutajaskonda oli ületanud 650000 kaubamärk, Coindesk aruandeid. Ettevõte on kasvanud enam kui 20 korda viimase üheksa kuu jooksul. Teenus algas juba 2013. Aastal vaid 30000 kontosid.

Kuberner ütles Bank of Japan on "väga huvitatud" on cryptocurrency

Kuberner Jaapani keskpank ütles hiljuti, et institutsioon on "väga huvitatud" Bitcoin. Haruhiko Kuroda rääkinud cryptocurrency ajal pressikonverentsil.

"Võrreldes traditsiooniliste rahaülekande ja olemasolevate elektrooniliste raha Bitcoin on nii sarnased ja erinevad aspektid", Kuroda ütles umbes digitaalse mündi, mis on praegu uurinud keskpanga Instituut raha- ja majanduspoliitika uuringud.

Kogu artikkel

Bitcoin vahetada Bex.io saab $ 525,000 rahastamise

Vancouver põhinev Bex.io on saanud riskikapitalirahastusest vastavalt Coindesk. Ettevõte, mis on ehitatud Bitcoin vahetamise platvorm, on saanud $ 525,000 rahastada oma tegevust. Ümmargune rahastas CrossPacific Capital Partners, mille osalemist Brian Cartmell ja HootSuite asutaja Ryan Holmes. Plug and Play ja Praalima Capital ka aidanud.

Väike rühm 47 inimest omab peaaegu 30 protsenti kõigist Bitcoins

Nagu iga valuuta, Bitcoin on ka selle grupi väga rikkad inimesed. Kuid cryptocurrency puhul on see kontsern koosneb 47 isikud, kes omavad 28,9 protsenti kõigist digitaalse münti.

Numbrid paljastus Soome ettevõtja Risto Pietilä, mis põhineb Blockchain andmed eksponeeritud kohapeal Bitcoinrichlist.com. Vastavalt numbrid, väikese grupi 47 inimest omab 28,9 protsenti kõigist Bitcoins, mis on ligikaudu 12 miljonit siiani.

Kogu artikkel

Uus Bitcoin vahetus tekkida Indoneesia, India ja Rumeenia

Bitcoin võitis hiljuti kolm uut vahetust eri turgudel. Indoneesia, India ja Rumeenia on riigid, mis on nüüd uus cryptocurrency platvormid: Bitcoin.co.id, Unocoin ja Btcxchange.ro.

Kogu artikkel

"Tihendid Klubid" Bitcoin pokkerituba häkkinud

Bitcoin pokkerituba "Tihendid klubidega" kinnitas, et selle andmebaasi rünnati, kuigi see ei maininud, et ta kaotas 42.020 räsitud paroolid protsessi vastavalt Coindesk. Räsisid postitatud foorum mõned 24 tundi varem.

OKCoin süüdistatakse faking andmete Huobi väldib Hiina keeld

Bitcoin vahetada OKCoin, peetakse suuruselt teine ​​Hiina krüpto-platvormi mahu pärast BtcChina, süüdistati teeskles oma tehingute maht andmeid. Kahtlus tuleb pärast Rahvavabariigi Bank of China hiljuti otsustas keelata kõik seoseid cryptocurrency ja riigi pangad, samuti kolmanda osapoole tasumise teenuseid.

Vaatamata sellele, et OKCoin tuli peatada oma tegevuse, vahetuse tehingute maht jäi kummaliselt kõrge, isegi kui Bitcoiners müüakse sisu oma rahakotid ja ostjad ei saanud teha deposiidid nende kontod.

Kogu artikkel

Ettevõtetel Singapur vabalt valuutat Bitcoin

Rahandusametit Singapur (MAS), riigi keskpank teatas hiljuti, et digitaalse valuutades ei reguleerita linnriik. Teave kanti teel saadetud teade selle võimu Bitcoin kauplemisplatvormi CoinRepublic.com.

Asutuse ütles, et "kas ettevõtete nõustuda Bitcoins vastutasuks nende kaupade ja teenuste kaubandusliku otsuse, milles MAS ei sekku". Teisisõnu, kohaliku ettevõtted ja kaupmehed on võimalik aktsepteerida ja valuutat cryptocurrency.

Kogu artikkel

Bitbar aitab kõik baarid ja pubid lihtsalt aktsepteerida Bitcoin

on uus mobiilile optimeeritud veebilehekülg, mis võimaldab nüüd reaalse maailma baarid vastu cryptocurrency maksevalikuna. Nime see innovatsioon, mis on loodud online Social Club rühmitajat, on Bitbar.

Kõik tarbijad peavad tegema, on leida üks baarid, kasutades süsteemi kaudu integreeritud Google kaardil ja tellida läbi bitbar.io kasutades saladus nimi, mida programmi. Siis nad maksta Bitcoin ja saada juua pseudonüümi all.

Kogu artikkel

SkyCraft Airlines aktsepteerib digitaalne raha

Ettevõte SkyCraft on nüüd vastu Bitcoins oma lennukid. Otsus oli tingitud ettevõtte "soov tuua Üldlennundusele 21. Sajandil", samuti "säde huvi lendavad Bitcoin omanikud, kes ei pruugi olla muutunud juba tuttav oma ilu".

SkyCraft teatas hea uudis kaudu avaldatud pressiteates ettevõtte kodulehel. Äri võtab cryptocurrency vastutasuks oma SD-1 Minisport, tulemus "seitse aastat Tšehhi inseneri ja disain", sõiduk, mis sobib mis tahes algaja piloot ja nüüd peetakse esimene õhusõiduk, mis saab osta Bitcoin.

Kogu artikkel

Bitcoin app ZeroBlock omandatud Blockchain.info

ettevõte arenenud populaarne Bitcoin app ZeroBlock, mis hiljuti sai saadaval Android seadmeid, mis on omandatud maailma populaarseim rahakott Blockchain.info.

Rakendus, vabastatakse sel suvel, on muutunud üheks kõige populaarsem mobiilne ja veebiteenuste Bitcoiners, ühendades live krüptopulk andmed uudiste ja uuendatud graafikuid. Dan leidis ZeroBlock arendaja liitub Blockchain meeskond tootejuht.

Kogu artikkel

Reserve Bank of India hoiatab kasutajat vastu Bitcoin kauplemise

India, üks riikidest, mis võiks saada suureks cryptocurrency rummu lähitulevikus on näidanud oma ametliku seisukoha virtuaalne raha. Reserve Bank of India on hiljuti hoiatas avaliku kasutamise vastu digitaalse valuutade nagu Bitcoin, rõhutades ohtudest nagu kokkupuudet potentsiaalsete finants-, õigus- ja turvalisusega seotud riske.

Vastuvõtmine Bitcoin levib juba kogu rahvas. Selle asjaolu arvesse, kui institutsioon on olnud "küsimuste uurimist seotud kasutamine virtuaalne valuutade" vastavalt riigi õigusraamistik ja otsustas vabastada avalduse teemal.

Kogu artikkel

Bitcoin on üks kõige uurinud sõnu 2013.

2013. Aastal Bitcoin sai üks uuritud sõnad kogu maailma platvorme nagu Google või Wikipedia ja seal on juba uuringu teinud tuntud majandusteadlane, mis näitab, kuidas inimeste uudishimu eksponentsiaalselt kasvab, kui cryptocurency hind tõuseb.

Vastavalt majandusteadlane Ladislav Krištoufek alates Praha Karli ülikooli, mõistmist Bitcoin nõudlus on oluline samm, et korralikult analüüsida virtuaalne raha. Ja oluline osa nõudluse (ja selle areng) on ​​hulk inimesi huvi teada rohkem.

Kogu artikkel

1911 Ameerika PAC on esimene toetada cryptocurrency

1911 Ameerika super PAC esimene afroameerika Poliitiline tegevus komitee (PAC), et toetada president Obama aastal 2012, on otsustanud samm edasi ja saada esimene rühm omataoline koristada toetust, mida komitee kutsub "Bitcoin kandidaadid". Teisisõnu, demokraatia poliitiliste kandidaatide, kes toetavad cryptocurrency.

Pealegi varundusmeetodid Bitcoin, 1911 Ameerika on ka nõustuda Bitcoin läbi "ainulaadne programm". Süsteem võimaldab doonoreid aidata Bitcoin kandidaat toetab PAC kaudu Bitcoin sobiv Ühisrahastuse veebilehel. Sel juhul komitee töötab Coinfunder.

Kogu artikkel

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Mitte isegi Hiina hiljutist teadet pidutsema vastu Bitcoin on jätnud riigi võimas investorid mõelda, et cryptocurrency võiks olla halb investeering. Võtke Li Ka-Shing viimane äriotsuste näitena.

Üheksas rikkaim mees maailmas, samuti Aasia rikkaim ettevõtja on investeerinud maksemenetlejalt BitPay kaudu Horizons Ventures, tema riskikapitali ettevõte.

Kogu artikkel

Seotud uudised


Post ICO

Jaapan soovib rahvusvahelist koostööd, et töötada välja Bitcoini õiguslik raamistik

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Kuidas õpetada lapsi Bitcoini kohta? Minecraft on vastus

Post ICO

USA Postiteenistuse 36 000 kontorit võiks tulevikus kasutada Bitcoini vahetusi

Post ICO

Breaking: USMS Oksjonivõitjad on teavitatud

Post ICO

Hashfast failid peatükile 11

Post ICO

Arvamuste tutvustamine

Post ICO

Andreseni plokkide suuruse ettepanek, Nasdaqi blokkide projekt ja muud

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

100 000 BTC lambaparkide turg võiks olla tõepoolest suurim Darknet pettus

Post ICO

Esimene bitcoini baasil asuv turvalisus alustab kauplemist Stockholmi turul

Post ICO

Jamie Dimon Marc Andreesseni ja teiste vastu: Bitcoini esimesed oponendid ja toetajaid 2014. aastal