BitcoinDark, Gavin Andreseni vastuoluline arvamus ja Bitcoini sihtasutuse uus partner | Estonian.lamareschale.org

BitcoinDark, Gavin Andreseni vastuoluline arvamus ja Bitcoini sihtasutuse uus partner

BitcoinDark, Gavin Andreseni vastuoluline arvamus ja Bitcoini sihtasutuse uus partner

Bitcoin Eksamineerija nädalas vooru up on siin kõige olulisem uudis viimase nädala jooksul.

BitcoinDark eesmärk on muuta cryptocurrency täiesti privaatne

on uus avatud lähtekoodiga projekti seal, et kavatseb täita originaal ideaale cryptocurrency: detsentraliseerimise, avatust ja anonüümsust. Kogukonna juhitud projekti, mille eesmärk on luua detsentraliseeritud valuuta ja maksesüsteemi, mis sisaldab kaevandamise basseinid ja vahetus, nimetatakse BitcoinDark.

Vastavalt oma arendajad, BitcoinDark hakkab koosnema kogum teenuseid ja toetab "otsene P2P kauplemise, vara vahetada, era spordikihlvedude ja palju muud", alati keskendudes idee privaatsust.

Kogu artikkel

8000 lähikauplused Argentina nüüd müüa Bitcoin

BitPagos on käivitanud Ripio uus Bitcoin maaklerteenust, mis võimaldab tarbijatel Argentina osta väikestes kogustes Bitcoin rohkem kui 8000 mugavuse kauplustes.

Selle eesmärgi saavutamiseks, Ripio integreerida TeleRecargas, populaarne mobiiltelefoni teenus, mis võimaldab tarbijatel ettemaksu mobiiltelefoni plaanid võrgustiku partnerite mugavuse kauplustes üle Argentina.

Allikas: Coindesk

Rakuten Super Logistics võtab Bitcoin laevaliine

kuu pärast esialgset spekulatsioone laine, tellimuse logistikaettevõte Rakuten Super Logistics, mille omanikuks Jaapani põhinev elektroonilise kaubanduse hiiglane Rakuten, teatas, et ta nüüd vastu Bitcoin maksed oma laevaliine.

Ameerika tütarettevõte, mis pakub tellimuste täitmise teenuste online jaemüüjatelt, teamed maksemenetlejalt BitPay et lihtsalt aktsepteerida cryptocurrency maksed pärast mitmeid taotlusi klientidele kogu maailmas.

Kogu artikkel

BitAccess käivitab teha Bitcoin sularahaautomaadid üldlevinud

Proovin teha juurdepääsu maailma suurim cryptocurrency automaat inimestele, BitAccess tahab ehitada võrgu automatiseeritud Bitcoin pangandus masinad olemas kogu maailmas.

Mõiste Bitcoin ATM ei ole uus. Ettevõtted nagu Robocoin Technologies, GenesisCoin, Lamassu Bitcoin Ventures ja BitXatm on varem käivitatud variatsioone Bitcoin tehingu riistvara. Aga BitAccess touts uskumatult lihtne liides, laiem nägemus, kuidas uue riistvara saab kasutada, ja asjaolu, et see on ainus mängija tootmis oma tehingu riistvara.

Allikas: TechCrunch

See hiiglaslik Bitcoin Hiina kaevanduses paljastab kõik oma saladused

Valmistage ennast näha haruldasi pilte Bitcoin kaevandamine asub Kirde-Hiinas. Pilte avaldas hiljuti TheCoinsman.com ja näidata hiiglaslik kaevanduse vanem, repurposed tehases.

Operatsioon hõlmab 2500 masinaid ülessulamise minema 230 Gh / s, mõlemad, mis tähendab 230 miljardit arvutused sekundis, ühiku kohta. Ilmselt koht tarbib tohutu hulk energiat, mis maksab operaatorite midagi ¥ 400,000 kuus (umbes $ 60.000).

Kogu artikkel

Nõu aktsepteerib oma esimese Bitcoin makse

Nõu aktsepteeritud esimese Bitcoin makse sel nädalal makseviisi on nüüd saadaval kõik Nõu klientide kaudu mydish.com. Avatseremoonia Bitcoin tehingu järgmiselt Nõu hiljutise avalduse, et tema kliendid võiksid maksta omapoolse igakuine arve koos Bitcoin alates kolmandas kvartalis.

Austin ja Beccy Craig, tähed uue dokumentaalfilmi "Elu Bitcoin", olid esimesed Nõu kliendid maksta digitaalse valuuta. Craigs veetis esimese 101 päeva jooksul pärast nende abielu maksavad iga kulul üksnes Bitcoin. Dokumentaalfilmis varsti vabastatakse kroonikat oma seiklus ja harida vaatajatele Bitcoin.

Allikas: The Wall Street Journal

Ülejääk tegevjuht paljastab Bitcoin müük keskmiselt $ 15.000 päevas

USA online-jaemüüja Overstock müüb nüüd keskmiselt $ 15,000 väärtuses kaupu Bitcoin iga päev, vastavalt ettevõtte tegevjuht. Patrick Byrne ütles ta loodab Bitcoin müük $ 6m kuni $ 8 miljonit sel aastal ja kinnitas, et ülejääk kumulatiivne Bitcoin müük on nüüd möödunud $ 2 miljoni piiri.

Byrne lisas, et ta ootab Bitcoin müügi jõuda $ 1 miljon kuus poolt lõppu, üles ülespoole $ 300,000 kuus varem sel suvel. Jaemüüja jõudnud oma esimese miljoni dollarit Bitcoin müük märtsi alguses ja teatatud kokku $ 1,6 miljonit Bitcoin ostude mai lõpus.

Allikas: Coindesk

Gavin Andresen kahtlustab kõige pilv kaevandamist ei Ponzi skeemid

Gavin Andresen, juhtivteadur hetkel Bitcoin Foundation ja üks kõige austada ja tuntud krüpto-arendajad, hiljuti tehtud väga huvitav avaldust Bitcoin pilv kaevandamise, süüdistades enamik neist tegevuse olemise Ponzi skeemid.

Avaldus, avaldatud Reddit, peaaegu märkamatult. Kõik algas siis, kui Reddit zapt0 küsis Bitcoin kogukond oma arvamust kaevandamist käsitlevate lepingute. Kuigi enamik vastused olid negatiivsed, Gavin vastus oli kõige ootamatu.

Kogu artikkel

Saksa käivitamisel ütleb oma uue kiibi poolitatud Bitcoin kaevandamise energia

Saksa start-up otsib rahastades toota uue suure jõudlusega mikrokiip, et see ütleb muudaks Bitcoin kaevandamise oluliselt vähem energiat ja seega odavam.

See on oluline, sest "kaevandamise edaspidi cryptocurrency - sisuliselt protsessi lahendada keerulisi matemaatilisi probleeme - nõuab suurt arvutusvõimsust ja jahutussüsteemid, et selleks otstarbeks ehitatud töötlejad, mida nimetatakse kohaldamise konkreetsete integraallülitused [ASIC], ei küta.

Allikas: The Wall Street Journal

Bitcoin Fondi esimese partner Lõuna-Aasias on Bangladesh

Bitcoin Foundation teatas hiljuti uus partner, seekord Lõuna-Aasias. Asutuse uus partner on Bangladesh ja liitub sihtasutus oma missiooni edendada cryptocurrency üle maailma.

"Liitu meiega sisse Bitcoin maailma ning aidates kaasa selle jätkusuutlik areng", loeb sihtasutuse veebilehel. Paistab vähemalt üks Bitcoin seotud organisatsiooni Lõuna-Aasia kuulnud helistaja pärast seitse teiste tütarettevõtete liitus Sihtasutuse missioon viimase kaheksa kuu jooksul. Teised tütarettevõtete asuvad Austraalia, Kanada, Mehhiko, Saksamaa või Madalmaad.

Kogu artikkel

GoCoin sihib telekommunikatsiooni e-posti ja SMS arveldussüsteemi

GoCoin on välja uue funktsiooni, mis võimaldab selle kaupmehed maksmist nõuda klientidelt e-posti teel ja tekstisõnum.

Nimetatakse selle "Click-to-Bill" funktsioon on Bitcoin, Litecoin ja Dogecoin tasumise töötleja raamitud vabastamist üks, mis võimaldab kaupmehed pakkuda Bitcoin ostjaid veelgi mugavamaks, pakkudes samas olemasolevaid kliente mõjuv põhjus Maksevõimaluste.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Post ICO

Homero Joshua Garza erinõukogu avaldus

Post ICO

Coinbase aitab Bitcoinersid osta Fiverriga teenuseid krüptokursiga

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Post ICO

Chain Raadio käivitamine 28. juulil

Post ICO

Esimesel Austraalia pubil, kes võtab krüptokuuluvust, hostiks oodatud sündmus Beers4Bitcoins

Post ICO

Jon Matonis selgitab, miks ta kiitis Bitcoini sihtasutuse heaks

Post ICO

Turvarikkumine viib Bitcoini varguse vastu

Post ICO

SEC alustab uurimislippude saatmist

Post ICO

Jon Matonis astub ametist lahkudes - valimiskogu istungjärk 2015. aasta jaanuariks