Bitcoini seos eutanaasiaga, FBI rahakott muutub kergemaks ja BitPayil on uued funktsioonid | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini seos eutanaasiaga, FBI rahakott muutub kergemaks ja BitPayil on uued funktsioonid

Bitcoini seos eutanaasiaga, FBI rahakott muutub kergemaks ja BitPayil on uued funktsioonid

On reede, nii et see on Weekly Round Up päeva Bitcoin Kontrollija! Kuigi maailma cryptocurrency on veel toibumas Silk Road sulgemist ja sellest tulenev hind fluctuationsthat mõjutanud virtuaalne mündi, me liigume ka edasi muid küsimusi.

Pealegi pärast vahistamist õudus Pirate Roberts, Silk Road administraator, meil ka on end välja uusi ettevõtteid, et nüüd aktsepteerida Bitcoin nagu Everyday eklektilised, näiteks ja näitab teile, mis on lemmik tegutsevad systemsof Bitcoiners kogu maailmas. Aga vaatame teisi uudiseid, mis tegi nädalas!

Intervjuu Alex Berk, Black Arrow

Pärast hiljutist käivitamine Prospero Bitcoin kaevandamise masin ja ASIC "favoriit", Alex Berk, firmalt Black Arrow, rääkis 99Bitcoins. Brändi, mis asutati 2010. Aastal Hongkongis, on loonud oma kohalolekut Hiinas ja nüüd tahab vallutada Bitcoin maailma oma uue ja võimsa kaevandamise platvormide ja kiipe.

"Me oleme olnud lummatud umbes mõiste ajast," ütles Berk. Intervjuu läks praegusest tooted saadaval Black Arrow tulevaste projektide ettevõte. Alex Berk selgus, et "niipea kui 14NM on saadaval, siis avaldame uue ASIC", mis "edestama muu 14NM kujunduse". Kontrolli täielik intervjuu siin.

Andreeseen ütleb, et Bitcoin on nagu alguses internet

Andreeseen-Horowitz firma on "optimistlik" ja "entusiastlik" umbes Bitcoint, Marc Andreessen ütles Pando Daily hiljuti. Ettevõte valmistab end hakkama tegelema cryptocurrency ja usub, et Bitcoin lõppkokkuvõttes aktsepteeritud ja reguleeritud Ameerika Ühendriigid. Samas, vastavalt Andreessen, virtuaalne münt "saab olema vastu just sellepärast, et see ei ole kontrollitud valitsuse poolt - vali riik - mis on halb poliitika". Praegu "Internet oli natuke nagu, et esimestel päevadel".

Jupiter Bitcoin kaevur esitatud Atlanta

Rootsi KnCMiner on Bitcoin kaevandamise käivitamisel, mis sai tohutu tunnustuse varem sel nädalal tootmiseks maailma esimene 28nm Bitcoin kaevur, esitatakse nende lipulaev Bitcoin ASIC kaevandamine masina nimega Jupiter, on krüptopluginat Valuuta Con 2013 Atlanta.

Bitcoin riigikaitse fondi tahab aidata Silk Road administraator

liige platvormi Silk Road nimetatakse Mike Gogulski loonud riigikaitse fundto aidata Ross William Ulbricht, administraator ebaseadusliku turul tuntud õudus Pirate Roberts, kes oli hiljuti arreteeriti FBI. "Sõltumata sellest, maksud, igaühel peaks olema kirglik ja väga pädev õiguskaitse, eriti kui nad puutuvad vanglas aega vaadeldud antud juhul" ütles Gogulski.

Pärast vahistamist, Ulbricht laeti kuritegelikku rikkumised, sealhulgas vandenõu toime narkokaubanduse ja rahapesu. On ka maksude osas vandenõu mõrva. See tähendab, et Silk Road peaideoloog seisab elu vanglas, vaid narkootikumide eest.

Kogu artikkel

Mis Siiditee asutaja tegi sattuda

"Tõus ja langus Silk Road on asju kino", saate lugeda Motherboard asepresident. Sait on kogutud vigu, mis Ross Ulbricht, kahtlustatava töötab ebaseadusliku turul Silk Road, ei ja arreteeriti ta. "Amatöör vigu ära kasutada metoodiline FBI uurimise", kirjutab leheküljel.

BitPay lisab 150 valuutade ja uute keeleversioonide Bitcoin kassasse

maksemenetlejalt BitPay teatas hiljuti, et on lisanud uusi keeli selle platvormi kassasse kogemus. Pealegi inglise, BitPay teenused on nüüd kättesaadav hollandi, taani, hispaania, soome, itaalia, jaapani, korea, poola ja vene keeles.

See tähendab, et kaupmehed töötavad rahvusvahelised kliendid saavad nüüd esitada Bitcoin maksekorraldusi ostja emakeel, funktsioon, mis on eriti oluline uutele turgudele, kus cryptocurrency on ikka uus teema. Ettevõte on laienenud ka valuutade nimekiri kaupmehed saavad kasutada, et määrata hinnad oma müüki.

Kogu artikkel

"King of Bitcoin" on uus edu maailma erootilise romaani

See on kuum, see ei ole asjakohane lugejatele alla 17 aasta vana, tal on selge seksi stseene: me räägime uue erootilise romaani "King of Bitcoin". 10000 sõna e-raamat on kirjutatud Kayleen Knight ja järgib elu ja seiklusi 19-aastane Atlas Fawkes, nerd Bitcoin kaevur, kes suudab ellu jääda globaalse finantssüsteemi kokkuvarisemist 2019. Aastal tänu oma usku Bitcoin. Loos, ta muutub miljonär ja - no spoilerid siin - pöördub "King of Bitcoin". 

Kogu artikkel

Uus Bitcoin makse parandamine seatud saabuvad mõne kuu

Bitcoin on vaid mõned kuud eemal saada kaupmehe sobiv maksesüsteemi aetud ametlik Bitcoin klient. Paranemine on oodata alates juulist, kui tuum arendajad teatas kehtestamine Bitcoin maksesõnumi spetsifikatsioon, mis hiljuti sai Bitcoin Improvement Ettepanek (BIP).

Saanud formaalse kirjelduse selles etapis - õigus BIP 70 - paranemine varsti siia suurendada Bitcoin makseid. Hea uudis hoiab tulevad pärast tuuma toetaja Mike Hearn postitatud BitcoinTalk foorum, juba septembris, et toetada BIP 70 ja ka kahe teise maksetega seotud piiripunktid (71 ja 72) oli kusjuures voltida Bitcoin-QT.

Kogu artikkel

Foorum BitcoinTalk.org on varundada pärast rünnakut

Pärast suurt hack, mis tõi BitcoinTalk.org alla, foorum on uuesti avada sel nädalal. Platvorm on töötanud nagu tavaliselt, kuid mõned kasutajad on endiselt mures ohutuse veebilehe andmebaasi.

Foorumi administraator, tuntud kui "theymos", teatas kasutada oli leitud ja auk paigatud, kuid mõned Bitcoiners on mures turvalisuse vigu, mis ilmselt mõjutas veebilehel viimase kahe aasta jooksul. Vahepeal "theymos" on vihjanud, et hack oleks võinud selle päritolu foorumis midagi kohutavat.

Kogu artikkel

FBI rahakott, mis hoiab Bitcoins alates Silk Road saab pranked

Kuigi Põhja-Ameerika föderaalse asutused siiani otsustada, mida teha koos 26.000 BTC konfiskeeritud ebaseadusliku turul Silk Road, nende cryptocurrency rahakoti tuvastati ja muutub micropayments väga loominguline sõnumeid mõned nördinud Bitcoiners.

FBI aadress muutub mitu makset umbes 0.00000001 BTC "Eriliste" sõnumeid lisatud.

Kogu artikkel

Kolmteist linnad saavad uue Lamassu Bitcoin ATM sel nädalal

Ühtede Lamassu hiljuti kogenud hämmastav hetk, mil firma veetud oma esimese Bitcoin ATM kliendile Atlanta, Georgia (Ameerika Ühendriigid). Kuid pärast lühikest hetkel au ja uhkus, Lamassu keskendunud saadetiste, mis olid planeeritud sel nädalal, koos masina pihta 13 linna nelja eri mandritel.

Kogu artikkel

BitPay esitleb oma kolme uut kõikehõlmavat hinnakujunduse kavad null tasu

juhtiv tasumise töötleja BitPay kuulutab käivitamist kolm uut kõikehõlmavat hinnakujunduse kavad põhinevad väärtust ja omadusi, mitte tehingutasud.

Alates novembrist, kaupmehed töötavad platvormi saab valida kava koos funktsiooni komplekti nad vajavad, mis võimaldab neil töödelda piiramatu arv tellimusi ei tehingutasud. Kõik nad peavad tegema, on teha kuumakse ja ongi. BitPay on kõikehõlmav plaanid on õigus Professional, Business ja Enterprise ja saate rohkem teada neid siin.

Kogu artikkel

Kuidas USA võla ülempiiri võib esile Bitcoin rolli varaklassi

Ameerika Ühendriigid raskesse olukorda, korraldades arutelusid üle võla ülempiiri teist korda paar aastat, Bitcoin saab nüüd on hetk kuulsus nagu suur varaklassi. Vastavalt Genesis Block see stsenaarium võib pakkuda suurepärase võimaluse mõista Bitcoin arenevasse rolli makromajandusliku maastikul.

Bitcoins olid kasutusel Silk Road osta ravimeid abistab enesetapud

lõpp ebaseadusliku turul Silk Road ei ole lihtsalt mõjutatud Bitcoin ise või ostjad, kes kasutasid saada narkootikumide nagu heroiin ja marihuaana läbi platvormi.

Ilmselt on julm kõrvaltoimeid, mida ei ületanud meie mõtetes seni. Austraalia arst nimega Philip Nitschke teatas sel nädalal, et Silk Road oli oluline allikas kasutatavate ravimite harjutada abistab enesetapu haigete patsientide küsib eutanaasia.

Vastavalt Nitschke mõned patsiendid Austraalia kasutasid Bitcoins osta surmav narkootikumide nembutaal - kasutatud panna loomad maha - ja allalaadimine koopiad e-raamat nimega "vaikne Pill käsiraamat", mis annab juhiseid praktiseerida eutanaasia.

Kogu artikkel

UK kuritegevuse agentuur haarab miljoneid kroone väärt Bitcoins

Kaheksat kahtlusaluseid narkokaubanduse väidetavalt seotud ebaseadusliku turul Silk Road on vahistatud Suurbritannias, Rootsis ja Ameerika Ühendriikides. Just Ühendkuningriigis, riigi uus National Crime Agency (LKS) arreteeriti neli inimest ja lahkus hoiatus: rohkem narkoparunid hakkavad peagi maha.

Vastavalt Briti kuritegevuse agentuur, need neli arreteeriti ainult tunni pärast Ulbricht peeti kinni. Ametiasutused on nüüd paljastavad, et kahtlusaluseid olid "olulised kasutajad" Silk Road ja et miljoneid kroone väärt Bitcoins konfiskeeriti. Kolm meest on nende kahekümnendates on Manchester, samas kui neljas mees on oma viiekümnendates ja on Devon. Kaks muud vahistati kahtlustatavad USA ja kaks viimast püüti Rootsi.

Kogu artikkel

BitFunder.com on sulgeda kõik tegevused Ameerika Ühendriigid kasutajad

Bitcoin fundraising ja kauplemisplatvormi BitFunder.com on sulgeda kõik tegevused kasutajatele põhineb Ameerika Ühendriigid. Ettevõte teatas uudiste kaudu oma veebilehel, kuid ilma et tõeline seletus, kuigi see on lihtne ära arvata, miks nad teevad seda otsust, kuna riik hoiab rakendades tugevat survet iga cryptocurrency seotud äri.

Esimene osa nende väljakuulutamist ütleb, et "alates 8. Oktoober [eelmisel teisipäeval] BitFunder ei aktsepteeri uute registreerimiste igast Ameerika Ühendriigid isikud või üksused".

Kogu artikkel

Taru uus app võimaldab kasutajatel annetada Bitcoins otse Sean Outpost

Loojad Bitcoin rahakoti Mac OS X, kenasti kujundatud taru, on uudis: meeskond välja uue rakenduse, mis võimaldab rahakott kasutajatel kergesti annetada cryptocurrency et tuntud heategevusorganisatsiooni Sean Outpost, mis põhineb Pensacola (Ameerika Ühendriigid).

Eesmärgiks on väga lihtne: aidata toita kodutu ja toetada hämmastav töö Sean Outpost. Taru loojad teatas käivitamist uue rakenduse kaudu BitcoinTalk.org foorum ja sub-Reddit. "Me jaotavad see [rakendus] koos taru alustades esmaspäev [14 oktoober]" kirjutasid nad.

Kogu artikkel

In-isik Bitcoin vahetus levida üle kogu maailma

Coindesk kirjutas palju in-isik Bitcoin exchangesthat ikka korrutades neli nurka planeedi. New York City - kui Satoshi Square on koostatud nii palju kui 60 inimest - Berliini, maailma on vallutanud cryptocurrency.

Silk Road administraator on üle ja hinnatakse New York

Ross Ulbricht, mees tuntud õudus Pirate Roberts virtuaalses maailmas ja vastutab ebaseaduslike turul Silk Road, ei kavatse tuleb hinnata California, kus ta arreteeriti. USA kohtunik kohtunik Joseph Spero tellitud Ulbricht üleviimise New York ajal viimastel kohtuistungit San Francisco.

Kahtlustatav vahistati pärast arestimist ebaseadusliku platvormi transporditakse New York "millalgi varsti", kus ta neile kriminaalsüüdistus nagu narkokaubanduse vandenõu, arvuti häkkimise vandenõu ja rahapesu, ütles tema advokaat ja avaliku kaitsja Brandon LeBlanc.

Kogu artikkel

Seotud uudised


Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

Post ICO

Värsked bitcoiinid on paremad: BlockTrail Mint müüb värskelt kaevandatud BTC

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

Esimene bitcoini baasil asuv turvalisus alustab kauplemist Stockholmi turul

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Mured 2. osa

Post ICO

Mt.Gox krahh ja Tai läheb flip flop Bitcoin. Nädala uudiste ajakohastamine

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Jon Matonis selgitab, miks ta kiitis Bitcoini sihtasutuse heaks

Post ICO

Häkkijad müüvad nelja miljoni AdultFriendFinder kasutaja andmeid 70 BTC kohta

Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad