BTC sõbralikud sularahaautomaadid Lõuna-Koreas ja Hispaanias, uTorrent varjates Bitcoin mineraator ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

BTC sõbralikud sularahaautomaadid Lõuna-Koreas ja Hispaanias, uTorrent varjates Bitcoin mineraator ja palju muud

BTC sõbralikud sularahaautomaadid Lõuna-Koreas ja Hispaanias, uTorrent varjates Bitcoin mineraator ja palju muud

See on Bitcoin Eksamineerija nädalas ringi koos kõige olulisem pealkirjad viimase nädala jooksul.

Bitcoin Investment Trust saada esimene avalikult kaubeldavad cryptocurrency fondi

Tundub Winklevoss kaksikud kaotab rassi käivitada esimene avalikult kaubeldavad Bitcoin fondi. Ja võitja seda sõitu on tõenäoliselt Barry Silbert ja tema Bitcoin Investment Trust (BIT).

Silbert fondis just heakskiitu FINRA suurim sõltumatu väärtpaberite regulaator Ameerika Ühendriigid. Finantssektori peamiste isereguleeruv organ ka määratud sümbolit ettevõttele. Vastavalt Silber, FINRA tema taotlusesse alaliseks kasutamiseks sümbolit GBTC, mis "peaks olema tõhus varsti."

Kogu artikkel

Tihendid klubidega avas nagu SwCPoker

Bitcoin põhinev pokkeritubade Tihendid klubidega on lõpetanud oma liikuda uue tarkvara platvormi ja uus kaubamärgi taaskäivitamine reedel SwCPoker. Üleminek uuele platvormile varem planeeritud, kui versioon 2.0 vana tihendid Klubid pakkumine, kuid kiirendas ja kokkupanemist alusel uue kaubamärgi pärast Nevada Gaming komisjon RAID vastu endise tihendid Klubid esimees Bryan Micon.

Micon, endine Las Vegas elanik, kiiresti teatas oma ümberpaigutamist online-hasartmängude sõbralik Kariibi mere saarel Antigua ja Barbuda pärast RAID. Micon märkida, et kuigi paljude elektrooniliste seadmete konfiskeeriti, ta ei vahistatud ja ta lubati lahkuda USA, misjärel ta kiiresti teatas oma kodumaalt lahkumise Antigua ja peatset käivitamist uue SwCPoker kohas.

Allikas: FlushDraw.net

Üle 7000 regulaarse sularahaautomaati Lõuna-Korea saab nüüd kasutada osta Bitcoin

uus partnerlus Bitcoin firma Coinplug ja Korea juhtiv ATM tootja Nautilus Hyosung võimaldab Lõuna-Korea Bitcoiners osta digitaalse valuuta kasutades krediitkaarte ja regulaarne sularahaautomaadid.

Töötatud lahendus nii ettevõtted on "transformeeritud" üle 7000 regulaarse seadmete kogu riigis cryptocurrency pakkujad tänu Coinplug on ettemakstud okBitcard, esimene krediitkaart BTC teenust riigis.

Kogu artikkel

Private "haihtub" sõnumsiderakendusena Puhasti lisab Bitcoin rahakott

Sotsiaalne sõnumsiderakendusena Puhasti lisatud sisseehitatud Bitcoin rahakoti eelmisel kuul, mis võimaldab instant tehingute hulgas kontakte, samuti põhilised rahakoti funktsiooni.

Puhasti on kõige sagedamini võrreldes Snapchat, kuid erinevalt populaarne app, see ei ole täielikult keskendunud haihtub sõnumeid. Puhasti erinevalt Snapchat ei kustuta sõnumeid vaikimisi. Selle asemel, saavad otsustada, millal kustutada sõnumeid nii oma telefone ja adressaadi telefoninumber.

Allikas: CoinTelegraph

USA kolmanda Bitcoin oksjon kannustab rohkem nõudlust 34 pakkumised

USA ülemjuhatajat Service neljapäeval pidas oma kolmanda oksjonil Bitcoins arestitud Ross Ulbricht, süüdi mõistetud tegutsevad mustal turul veebilehel Silk Road, mille müük 50,000 ühikut meelitada suurem nõudlus kui eelmine oksjon.

Valitsus oli 14 registreeritud pakkujatele 34 saadud pakkumiste ütles ülemjuhatajat Service pressiesindaja Lynzey Donahue. See oli suurem kui saadud pakkumiste viimasel Bitcoin oksjon detsembris, kui vaid 11 ostjad esitatud 27 pakkumised. Esimene oksjon juunis meelitas 45 Pakkujate ja 63 pakkumised.

Allikas: Reuters

Jaapan saab uue Bitcoin vahetada järgmiste investeering $ 835K

Tech Bureau Inc. Lihtsalt lisada Bitcoin võimalus oma cryptocurrency vahetada Zaif. Ettevõte uuendatud online platvormi pärast tõsta $ 835,000in rahastamist Nippon Technology Venture Partners.

Zaif praegu maailma juhtiv Monacoin vahetada, nüüd on potentsiaali saada suurim cryptocurrency vahetada Jaapanis. Platvorm võimaldab nüüd oma klientidele kaubelda Jaapani jeen, BTC ja Monacoin, riigi kõige olulisem altcoin.

Kogu artikkel

Politsei vahistab viis MyCoin Bitcoin vahetada kava puhul

Viis inimesed on vahistatud Hongkongi politseijõudude seoses kokkuvarisemine MyCoin väidetav Bitcoin kauplemise platvormi.

Arreteerimised tehti osana laiemast jahtima seotud isikute MyCoin, mis usutakse olevat kulude investorid miljoneid dollareid kahjumit pettusi. Viis vahistati vandenõu petta, vastavalt Lõuna-Hiina Morning Post.

Allikas: Coindesk

UTorrent uuendatud toimetab varjuline cryptocurrency kaevur arvuti

Kõige uuem versioon populaarne uTorrent on ilmselt rohkem kui "lihtsalt" torrent klient praegu. Vastavalt Internetis aruannete kasutajad, kes on hiljuti paigaldatud või uuendatud tarkvara märganud juuresolekul soovimatu cryptocurrency kaevur nimetatakse Epic skaala.

Olukord oli kõigepealt teatas uTorrent online foorumites, vastavalt saidi Engadget.com, kuid lõime ei olnud kättesaadavad ajal kirjalikult. Kommentaarid hoiatas teiste kasutajate poolest, et versiooni 3.4.2 uTorrent sisaldas tükk kood, mis muutis kasutaja arvutisse sisse cryptocurrency talu, peamiselt teeniva Bitcoin ja Litecoin kolmandatele osapooltele.

Kogu artikkel

Blur, kasutada Bitcoin kõikjal MasterCard on aktsepteeritud

Tarbijad ja kaupmehed Ameerika Ühendriigid on kasutanud krediitkaarte nii kaua nüüd, et mõte, millel loobuda plastist Bitcoin: on raske pill alla neelata. Bitcoin, kuigi parem ja turvalisem süsteem kui kõik deebet / krediit põhineb maksete väravaid - ikka veel laialt aktsepteeritud makseviis kogu Ameerikas veel.

Abine, privaatsuse-kesksemaks rahalist lahendusi firma asub Boston, üritab tühimik MasterCard ja Bitcoin, nende Blur mobiilirakendus. Blur rakendus võimaldab tarbijatel kasutada oma Bitcoin vahendite kaudu "maskeeritud krediitkaardi", mis on loodud iga ostu.

Allikas: BTCFeed.net

Top Jaapani investor: Cryptocurrencies võti rahalise revolutsiooni

Veteran Jaapani VC Kazutaka Muraguchi ütleb cryptocurrencies on võti "ülemaailmse finants- revolutsiooni" pärast tema firma ¥ 100m ($ 828,000) investeeringuid Jaapani hiljemalt krüpto vahetada.

Rääkimine CoinDesk, Nippon Technology Venture Partners (NTVP) täisosanik ütles ta hüppas võimaluse investeerida Osaka-põhine platvorm Zaif kui ta oli huvitatud valuuta innovatsiooni 15 aastat.

Allikas: Coindesk

Nüüd saate vahetada Bitcoin rohkem kui 10000 sularahaautomaadid Hispaanias

Hispaania Bitcoiners on uus põhjust olla õnnelik. Nüüd on lihtsam vahetada oma digitaalse münte fiat valuuta riigis tänu partnerlusele BTCPoint, National Bank Banc Sabadelland Hal-Cash.

Tehing on põhjustanud uue Bitcoin teenus, mis nüüd võimaldab kasutajatel saada raha eest oma BTC on rohkem kui 10000 sularahaautomaadid Hispaanias. Pealegi Banc Sabadell, haarab partnerlus käitatavad Banco Popular, Abanca ja EVO Bank.

Kogu artikkel

Süüdimõistetud Silk Road peaideoloog Ross Ulbricht nõudmisi kohtuprotsessi teha üle

Ross Ulbricht, süüdi eelmisel kuul süüdistustega töötab online narkootikumide Bazaar Silk Road, otsib uut kohtuprotsessi eelduseks, mida tema advokaadid väidavad oli valitsuse suutmatus esitada tõendeid võimalike osutades oma süütust "õigeaegselt."

New Yorgi föderaalse žürii 4. Veebruaril leidis 30-aastane süüdi kõik seitse süüdistustega on peaideoloog taga kohas, kus sadu miljoneid dollareid ebaseaduslike kaupade - sealhulgas ravimite ja häkkimise tööriistad - olid kaubelda Bitcoin enne ametiasutused luukidega saidi 2013. A lõpust.

Allikas: Arstechnica

Seotud uudised


Post ICO

Tim Draper ütles VeriCoin, investeerimispangandus ja pangandus hakkavad muutma

Post ICO

Bitcoin inspireerib kullakauplemisplatvormi, seeBit on USA esimene reguleeritud vahetus ja palju muud

Post ICO

Micky Malka ja Bitcoin: raha on küps häireteks

Post ICO

Investorid liiguvad USA aktsiatest - Bitcoin VeriCoin raha tõuseb

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

Startup 21 tõstab $ 116M, et tuua Bitcoin massidesse

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Post ICO

Santander uurib Bitcoini plokkhaiti, et säästa 20 miljardit dollarit aastas

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Dish Network käivitamine IPTV Service bitcoin