Hiina on endiselt kahtlane, teeb ZipZap tuhandeid uusi vahetusi ja Alderney plaane korvab füüsilisi bitcoineid | Estonian.lamareschale.org

Hiina on endiselt kahtlane, teeb ZipZap tuhandeid uusi vahetusi ja Alderney plaane korvab füüsilisi bitcoineid

Hiina on endiselt kahtlane, teeb ZipZap tuhandeid uusi vahetusi ja Alderney plaane korvab füüsilisi bitcoineid

Bitcoin kogukonna jälgis Hiinas hiljuti paljastused Bitcoin nendel viimase seitsme päeva jooksul. Alates koosolekutel BtcChina tegevjuht regulaatoritega otsuse teatavaks Rahvavabariigi Bank of China, palju juhtunud riigis.

Kuigi mitte kõik uudised on täiesti positiivne, nädala algas kuldne number: kogu sooritatud BitPay jooksul Bitcoin Must reede, mis oli oivaline edu. See oli ka kuldne nädal muudel põhjustel: esimest korda, Bitcoin oli rohkem väärt kui kuld, nagu näete siin.

Ja vahel uusi ettevõtteid nüüd vastu cryptocurrency, eriline teadaanne tegi väikese plaadifirma Monstercat. Nüüd on võimalik osta oma muusikat Bitcoin. Nii pannakse rekord ja saada valmis mäleta, mis juhtus ajal viimastel päevadel abiga Bitcoin Eksamineerija Weekly Round Up.

Division of China Telecom võtab Bitcoin Samsung telefon

Jiangsu Telecom tütarettevõte China Telecom tegutseb Ida provintsis Jiangsu, teatas sel nädalal, et tema kliendid saavad ette tellida uue klapiga Android telefon Samsung kasutades Bitcoin asemel jüaani.

Kuigi andmeid selle otsuse veel vähe, Jiangsu Telecom kodulehel on nüüd spordi Bitcoin sümbol, eks pildi all näitleja Jackie Chan. See võib olla lihtsalt reklaam stunt, nagu paljud ütlevad, kuid see on oluline üks turule, sest see peegeldab usku, et oluline avalik ettevõte (või tema osakond, antud juhul) paneb cryptocurrency.

Kogu artikkel

Mitmeotstarbeline NIO Card saab Bitcoin funktsionaalsus

Briti käivitamisel nimetatakse Bluenio on näidanud maailma esimene Bitcoin makse kiipkaardiga, mis algab vedada märtsis saidi GigaOM aruandeid.

Bluenio on juba keset Kickstarter kampaania NIO Card, mis algselt lõi nagu turvaahelast vähendama kaotuse nutitelefonid ja rahakotid. Kuid firma ütles, et see oleks ka toimida Bitcoin rahakott-slash-makse-kaart, mida saab kanda raha "ühe kraani" kasutades lähivälja (NFC) tehnoloogia.

Boston võib saada Bitcoin ATM 2014. Aasta alguses

Pärast Vancouver ja muud Kanada linnades, uus Bitcoin ATM toodetud Robocoin võib olla saabuvad Boston (Ameerika Ühendriigid) alguses 2014. Seade võimaldab linna cryptocurrency kogukond vahetada Fiat jaoks Bitcoin ja muud teistpidi.

Mees taga plaan tuua selle eri ATM Boston on Alex Peterson, et Bitcoin kasutuselevõtja ja kohalik ettevõtja, mis on nüüd soovib saada täielikult litsentseeritud raha saatja, et hallata korralikult masin. Peterson on praegu püüavad otsustada, kuhu paigutada seadme sees Cambridge ja Harvard Square piirkond.

Kogu artikkel

Hiina ajakirjanik paljastab saladusi ASICMiner kaevandamine rajatis

Ajakirjanik Xiaogang Cao Hiljuti kutsuti külastada ASICMiner on keelekümblus jahutus kaevandamise rajatis, Hong Kong, ja jagas oma kogemusi Bitcointalk.org foorum, kus ta avaldas mitu pilti. Struktuur on olemas alates augustist 2013, kui ASICMiner asutajad "ostetud parim jahutus masinad ja pumbad Hiina".

Vastavalt Cao, kaevandamise rajatis asub tööstuspiirkonnas ning "koosseisus kümneid kastidesse leiate iga ühise andmekeskuse. Iga hammas sisaldab kolme suletud vedelik klaasi tank, noad on kõik tegutsevad vaikselt vedelik, samas lülititest rippuvad eespool ".

Kogu artikkel

CoinJar tagab esimene suur investeering Austraalia

   Bitcoin vahetada ja rahakoti teenuse CoinJar lihtsalt tagatud ringis Aktsiainvesteeringu väärt $ 500,000 AUD, antud mitme tuntud Austraalia tehnoloogia investorid.

Platvorm, hallata Melbourne ja loodud Asher Tan ja Ryan Zhou, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa Bitcoins, tehingute tegemise hõlpsamaks ja aitab ka kaupmehed cryptocurrency. Aga see investeering tõotab suurendada CoinJar teenuste ja teha iga Bitcoin seotud tehingu rohkem lihtne.

Kogu artikkel

Hollandi Rabobank blokeeritud Bitcoin jaoks "eetilistel põhjustel"

Rabobank, Holland "kolmas jaepangal, blokeeritud oma klientide ülekandeid Bitcoin vahetusi" eetilistel põhjustel ", vastavalt kliendi aruanded ja panga dokumendid lekkinud Hollandi uudiste saidid.

Vastavalt Coindesk, kui küsiti plokid, Rabobank ilmselt rääkinud mõned kliendid olid "tehnilised probleemid" üleminekuga, kuid ütles teised panga enda sisemine eetika komisjon oli otsustanud keelata Bitcoin kauplemise. Dokument avaldatakse Publeaks kinnitab Eetika Komisjon teatas oma oksad ei hõlbustada Bitcoin kauplemise klientidele.

Briti saarel tahab olla maailma esimese Bitcoin keskus

väike saar Alderneys Manche'i väina, tahab saada Bitcoin keskus ja maailma top sihtkoht Bitcoiners.

Väike Briti saarel, kus pikendati kolme miili ja ainult 1900 elanikku, teatas hiljuti oma plaani saada esimese pädev mint füüsilise Bitcoins.

Alderneyl on rääkinud briti Royal Mint, sest suvel sellest võimalusest.

Kogu artikkel

BitPay töötleb 6296 Bitcoin tehingute käigus Bitcoin Must reede

Bitcoin Must reede oli vastutav kõrgeim rekord cryptocurrency tehingute kunagi. Kaupmees platvormi BitPay töödeldud arvestust 55288 Bitcoin kaupmehe tehingute novembris, mis tähendab kasvu 165 protsenti alates oktoobrist.

Viimase reede (29) eriline sündmus üksi, maksemenetlejalt käideldakse 6296 Bitcoin tehinguid. Numbrid teha sellel päeval kõige hõivatud kuupäev ajaloos cryptocurrency kaubanduse siiani. Nagu BitPay, 29. November rohkem kui kuus protsenti kõigi tehingute kohta Bitcoin võrgu kulutati kaupade ja teenuste kaudu seda platvormi.

Kogu artikkel

Auburn õpilane saab 22 BTC viipab Bitcoin märk TV

üliõpilane, Auburn University, Alabama, sai staar viimaste ESPN College Gameday, kolledži jalgpalli näitavad, et on filmitud erineval ülikoolilinnaku iga nädal. Ta lihtsalt lokkis Bitcoin märk TV, et ütles: "Hi Mom, Saada [Bitcoin]", mille Bitcoin logo ja QR koodi esindavad oma rahakoti aadress. Mõne tunniga oli ta sai 22,33 BTC.

Pärast mees ilmus televisioon, mõned redditors tõhustatud QR koodi ekraani ja tuvastatud tema rahakott. Varsti pildi sai viiruse ja sain Reddit esiküljel, julgustada inimesi annetama Bitcoins. Kokku on tudeng sai rohkem kui 100 tehingut.

Kogu artikkel

Tween autorid käivitada "Bitcoin lastele" raamatusarja

Sabra õed - 13-aastane JuJu Sabra, 12-aastane GiGi Sabra ja 10-aastane JoJo Sabra - on elav tõestus, et alternatiivsete valuutade võiks olla kestev mõju maailmale, Coindesk teatatud sel nädalal. Õed, kes olid juba autorid teiste aimekirjandus pealkirjad, mis on loodud raamat sarjas "Bitcoin lastele", mis peagi müüki müügil Amazoni Kindle, Barnes ja Noble on Nook Broneeri ja rohkem.

BtcChina kõnelusi regulaatorid Bitcoin tunnustus

Maailma suurim Bitcoin vahetada tahab muuta seda, kuidas ametiasutused vt Bitcoin vähemalt Hiinas, kus cryptocurrency võiks olla juriidiline makseviisi kaupu ja teenuseid. Sellepärast BtcChina on olnud madala arutelusid regulaatorid, et taotleda tunnustamist digitaalse valuuta.

Vahetamist hiljuti rääkinud esindajad Rahvavabariigi Bank of China, China Banking Regulatory Commission ja Hiina Securities Regulatory Commission Shanghais. Kuid BtcChina tegevjuht Bobby Lee, on endiselt otsin korraldada kõrgetasemelisi kohtumisi direktoritega need agentuurid.

Kogu artikkel

Zipzap võib osutuda 265k kauplustes Ühendkuningriigis ja Venemaalt vahetus

Ülemaailmne makse võrgu zipzap teatas hiljuti Londonis, mis on nüüd lisades cryptocurrency oma ärimudel. Ilmutus tehti konverentsi ajal BitcoinExpo, mis juhtus eelmisel laupäeval (30). Zipzap uus projekt kavatseb muuta seda, kuidas inimesed vahetavad oma fiat valuuta Bitcoin ja teistpidi.

Konverentsi ajal pressiesindaja võrgu ütles, et tänu zipzap otsus, 25000 poed Suurbritannia ja 240,000 ettevõtete Venemaa muutub väike cryptocurrency vahetust.

Kogu artikkel

Satoshi võiks valida eestkostja Isiku 2013. Aastal

Ajaleht The Guardian on korraldada uus väljaanne oma aasta inimeseks valimiste ja seal on tuttav nimi kandidaatide hulgast: Satoshi Nakamoto, Bitcoin looja. Nimekiri on ainult kaheksa isiksused, soovitas ajalehe kirjanikke, kuid lugejad saavad ikka esitada oma ettepanekud.

Rühm nominendid koosneb peamiselt inimesed, kes tegi uudised aasta jooksul ja olid olulised oma valdkonnas. Sel juhul Satoshi Nakamoto on ikka anonüümne "isa" cryptocurrency kandideeris Charles Arthur, The Guardian tehnoloogia toimetaja.

Kogu artikkel

Trezor laeva füüsilist Bitcoin rahakotid jaanuaris

Riistvara rahakoti tootja Trezor kinnitas ta toob oma esimese partii rahakotid järgmisel kuul, pärast edukat Ühisrahastuse kampaania, mis algas juunis, Coindesk teatatud sel nädalal.

Trezor varem lubanud esitada oma esimesed tellimused oktoobris, kuid otsustas, et lisada rohkem funktsioone seadme ja hilisemad täitmise kuupäev jaanuarist. Pavol Rusnak, Trezor tema asutaja, nüüd selgus, et eelnevalt tellimusi on suletud.

KnCMiner müüb $ 8 miljonit väärt kaevandamise käik vaid 24 tundi

Rootsi-põhine Bitcoin kaevandamise käik tootja KnCMiner loonud uue rekordi cryptocurrency maailma: müüs ettevõte $ 8 miljonit väärt oma uue Neptune seadmed 24 tunni jooksul, eelmisel kolmapäeval (27).

Esimese viie tunni müüa uus üksus, tootja tehtud $ 5 miljonit, müües igal rig $ 10.000. See on üks miljon tunnis, kui sa ei märganud. Kliendid saavad nüüd ootama, kuni teises kvartalis 2014 kuni saavad oma kaevandamise seadmed.

Kogu artikkel

Hiina keelab pangad tegelevad cryptocurrency

Rahvavabariigi Bank of China on väljastatud ametlik dokument sel neljapäeval (5) seoses põhikirja cryptocurrency riigis. Regulaator teatas, et kuigi ta ei pea Bitcoin ohtu riigi finantssüsteemi ja see ei keela kauplemise tehtud "tavalised inimesed", see ikka usub Bitcoin kannab riski finantsasutustele.

Selle põhjal otsustas järelevalveamet keelata igasugune seos digitaalse valuuta ja Hiina pankade ja teiste samalaadsete institutsioonidega. Dokumendis avaldatud Rahvavabariigi Bank of China veebilehte, see on võimalik lugeda, et "selles etapis, finants- ja maksete töötlemise institutsioonid ei ole lubatud kaubelda Bitcoin".

Kogu artikkel

Väike-Ameerika linna, et maksta politseiülem palgast Bitcoin

Hazard politseiosakond, Põhja-Ameerika Kentucky osariigis, on murdmas piirid: linna Komisjon kiitis hiljuti heaks uue meetme, mis võimaldab kohaliku politseiülema Tony Vaughn, et saada oma palk Bitcoins.

Liider linna komisjon Vicco, Claude Branson, kinnitas, et kohalikud ametnikud pidid tegema oma kodutöö ja teha mõned uuringud umbes Bitcoin. Hiwever, Branson ütles, et ei paista olevat mingit logistilisi või juriidiliste küsimuste osas muutusi.

Kogu artikkel

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Post ICO

BitPay Powers uus müügikoht Riistvara

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Matt Allen, BitcoinStarteri asutaja: uus funktsioon võimaldab teil Redditis redigeerida Bitcoinide kaudu

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

BTC.com müüb $ 1M eest, Venemaa Bitcoini vastu ja häkkerite hõivekaevandamise võimsus

Post ICO

Blockchain lülitab nende API-d ilma hoiatuseta Mt.Goxist välja

Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse