Uus tume veebi kelmuse, Suurbritannia, et reguleerida Bitcoini ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Uus tume veebi kelmuse, Suurbritannia, et reguleerida Bitcoini ja palju muud

Uus tume veebi kelmuse, Suurbritannia, et reguleerida Bitcoini ja palju muud

Tere tulemast 99Bitcoins "viimase nädala ringis välja kõige olulisem uudis viimase nädala jooksul.

Rakuten vastu Bitcoin kogu maailmas Bitnet abiga

Jaapani hiiglane Rakuten on otsustanud teha kõige oma investeeringuid maksemenetlejalt Bitnet. E-kaubanduse ja Interneti firma teatas, et ta aktsepteerib Bitcoin üle oma ülemaailmset turgudel, alustades Ameerika Ühendriigid.

Pärast integratsioon Bitnet platvormi USA-s asuva Rakuten.com, krüptooperatsiooni makseviisi muutuvad kättesaadavaks Saksamaa Rakuten.de ja Rakuten.at, Austrias. Vastavalt teabele ilmnenud Rakuten, seal on mingit märki, et makseviisi rullima Jaapan - riik, kus ettevõte asub ja kus oma teenuseid on silmatorkavamad - niipea.

Terve artikkel 99Bitcoins

BitVC lõpetab Litecoin futuuride pakub keskenduda Bitcoin

Futuuridega kauplemise platvorm BitVC teatas ta enam pakkuda Litecoin futuuride oma kasutajate, sest see nihutab fookuse Bitcoin. Platvorm tütarettevõte Hiina vahetada Huobi, ütles, et otsus võeti "puudumise tõttu kasutaja nõudlus" ja "kasvav konsensus, et maailma on ainult üks cryptocurrency väärtus".

BitVC teadaannet tuli kaudu Reddit postiga milles märgiti: "Me usume, et on parimates huvides meie kasutajatele ja tööstusele keskenduda 100% meie tähelepanu ja energiat Bitcoin."

Allikas: Coindesk

Intel liitub blockchain tehnoloogia rassi

Intel on liitunud IBM blockchain tehnoloogia rassi. Kuigi IBM võib uurida kasutades blockchain luua oma digitaalse valuuta maksesüsteemi, chipmaker Intel on väidetavalt soovivad ehitada spetsiaalse meeskonna ümber blockchain näha, kus see võiks rakendada jõudu taga Bitcoin tehnoloogia. Intel reklaamib krüptograafiline uurija positsiooni tööd pearaamatu pool tech.

Blockchain on jaotus pearaamatu, et salvestab Bitcoin tehingu üle vahetamise võrgustikku, mis jookseb Bitcoin tarkvara. Blockchain võimaldab raha kantakse kasutades blockchain tehnoloogia, mis lõikab läbi keskel mees (nagu pank) lamavast ülekantud vahendid - vähendades aega ja raha see maksab talle, et raha ühest võrgust teise.

Allikas: Pymnts.com

Dark web ebaseadusliku turul operaatorid kaovad koos $ 12M Bitcoin

Kaks administraatorid vastutab online ebaseadusliku Bazaar Evolution Marketplace on kadunud rohkem kui $ 12 miljonit Bitcoin. Ettevõtjad - tuntud Verto ja Kimble - on kadunud alates teisipäeval (17.) öösel.

Uudised ei ole üllatav, et mõned Bitcoiners ja kasutajate platvormi. Reddit kasutaja NSWGreat, kes väidab end olevat osa ebaseadusliku turul töötajad, tõstis punase lipu enne operaatorid kadumine. Kasutaja avaldas postitust DarkNetMarkets subreddit pealkirjaga "Evolution Exit kelmuse".

Terve artikkel 99Bitcoins

Bitreserve tööriist võimaldab teil vaadata Bitcoin tehingute reaalajas

Bitreserve on käivitanud Changemoney.org, reaalajas visualiseerimine vahend näidata oma kasutajatele, kuidas raha hoitakse, kasutada ja edastada oma platvormi. Mikrosaidile võimaldab kasutajatel filtreerida tulemusi valuutade ja krundid andmeid 3D interaktiivne maailma, pakkudes behind-the-scenes ülevaate tegevust. Kell vajutage aeg, koht näitas, et ladustamise platvorm toimunud $ 1.259.153 aastal Bitcoin oma rahakotis.

Rääkides käivitamist, Halsey Minor, asutaja ja tegevjuht, ütles, et uus vahend oli kooskõlas, mida ta arvatavalt tõekspidamiste digitaalse valuuta - kaasamine, õigluse ja läbipaistvuse.

Allikas: Coindesk

Miks ekspertide ja ettevõtted toetada UK otsuse reguleerida Bitcoin

Pärast UK Treasury teadaannet, et riigil on kavas reguleerida digitaalse valuuta, erinevate organisatsioonide ühendatud cryptocurrency teinud nende arvamusi avalik. Ja üldiselt reaktsioon on üsna positiivne.

Briti rahandusministeerium välja uue aruande, mis sisaldab mitmeid uusi seadusandlikke algatusi. Dokument esitati koos rahandusminister aastaeelarve traditsioonilise kõne kolmapäeval (18.).

Terve artikkel 99Bitcoins

Bitfury nimetab endine justiitsministeeriumi ametnik

Bitcoin kaevandamise seadmete tootja, Bitfury - on hakanud välja endiste ametnike palgal. Jason Weinstein, endine asetäitja peaprokurör hetkel USA justiitsministeeriumi, on liitunud strateegilise nõuandva Bitfury.

Weinstein astus 2012. Justiitsministeeriumi pärast Kongressi uurimise botched "Fast-ja Furious" valitsuse operatsioon relvade inimkaubitsejate Mehhiko - kus USA piirivalve agent lasti maha ja tapeti. Mr.Weinstein saab nõu Bitfury strateegiliste suhete seadusandjate ja õiguskaitseorganite USAs. Jason Weinstein on praegu partner Steptoe & Johnson LLP ja saab nõu Bitfury küljel. Määrusi seoses digitaalse valuutades veel arutatakse kogu USA ja Bitfury loodab saada taktikaline eelis ametisse hr Weinstein.

Allikas: BTCfeed

ChangeTip sulandub mängu striimingteenuse Twitch.tv

Bitcoin ladestamine teenuse ChangeTip on integreeritud video streaming platvormi Twitch.tv. Integratsiooni töötab teel ChangeTip tip bot, mis Twitch.tv streamers saab lubada liituda nende chat kanaleid. Kui aktiveeritud kasutajad saavad alustada aidates Bitcoin vihjeid.

Tõmblema hakkas aktsepteerides otseselt Bitcoin maksete selle Turbo tellimusteenuse eelmise aasta augustis ning hiljem teatas lisamine Dogecoin maksete oktoobris.

Allikas: Coindesk

Credit Suisse usub Bitcoin on tulevikku ", kui koos traditsioonilise finantssüsteemi"

Pank Credit Suisse on liitunud laine finantsasutuste uurimisel kasu Bitcoin. Nagu pank täiendavat Inglismaa ja Goldman Sachs, suuremate Šveits põhinev valdusfirma, mis tegutseb Credit Suisse Bank ja muud finantsteenused on avaldatud artikkel pealkirjaga "Bitcoins - raha ilma füüsilise vormi".

Ja palju nagu oma kolleegidega levinud kogu maailmas, artikkel ilmus Credit Suisse järeldab, et Bitcoin võib olla positiivne mõju traditsioonilise finantssüsteemi, mis peaks ühendama cryptocurrency.

Terve artikkel 99Bitcoins

OKCoin laiendada tarbijate ja kaupmees tooted

Hiina vahetamist saada süüdistatud toidab spekulatiivsus Bitcoin ilma tegelikult osalevad uute, kasulikke rakendusi, mis laiendaks vastuvõtmise valuuta. Vastavalt Jack Liu juht International kell OKCoin, et läheb muutuda.

"Arvestades meie positsiooni suurima Bitcoin Hiina ettevõte, seal ei ole ainult kohustus kasvatada laiema ökosüsteemi Bitcoin kasutamise juhtudel, rahakotid ja maksete vaid ka suurepärane võimalus selle ees," Liu selgitatud talle toBitcoin Magazine.

Allikas: Bitcoin Magazine

Bitcoin võib areneda India tänu Bitcoin India Alliance

Üha enam Bitcoin seotud teenused on avanemise üle kogu maailma, et tuua võimu digitaalse valuuta inimesed, kes oleks kasu kõige rohkem. Mainstream vastuvõtmise Bitcoin on veel kaugel, kuid populaarne mobiiltelefoni Bitcoin rahakotid, et tulevikus on tulemas lähemale iga päev. Just paar päeva tagasi, Zebpay toimunud avaüritusel, mida nimetatakse "The Future of Money".

See ei ole üllatav, et teile, et inimesed elavad läänemaailmas ei ole õige sihtgrupp Bitcoin põhiväärtused. Enamik meist on juba [lihtsat] juurdepääsu rahalistele vahenditele, pangakontode ja krediitkaardid, samas on suur osa maailma, mis jääb unbanked. Need on inimesed, kes saavad kõige rohkem sellest, mida Bitcoin saate teha nende jaoks.

Allikas: BTCfeed

Bitcoin on suur konkurent, ütleb avaldatud uues aruandes MasterCard

MasterCard nimetas Bitcoin kui peamine konkurent oma iga-aastase SEC (US Securities and Exchange Commission) aruande. Ameerika rahvusvaheline finantsteenuste ettevõtte mainib digitaalne raha kolme timesacross dokumendi alati märkides selle "konkurendi" põhikiri.

Dokument algab viidates Bitcoin ja muud altcoins osana MasterCardi rühm konkurente. Koosseisu kuuluvad ka fiat valuuta, kontrolle ja muid krediitkaardiväljastajad muu hulgas teenuseid ja tehnoloogiaid.

Terve artikkel 99Bitcoins

Meet Boost VC noorim Bitcoin ettevõtja

At 17 aastat vana, Louison Dumont on noorim ettevõtja vastuvõtmiseks olema Boost VC, California inkubaatoris, mis on seni rikastab viis partiid enamasti Bitcoin alustavatel, kuid ta ei ole vähe kogemusi.

Olles alustanud kaevandamine Bitcoin aastaselt 13, Dumont uhke küpsemaks kui paljud endiselt vastse tööstuse (teie korrespondent kaasas), peppering tema vestlus märke oma veteranistaatuse ja viiteid katsumused kauplemise (enamik tema varajase Bitcoins olid kahjuks müüdud $ 20 $ 30 vahemikus).

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Crowdfunded dokumentaalfilm Bitcoin: Raha lõpp on elus

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Post ICO

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Post ICO

Bitcoin vahetus Kraken läbib Kanada piiri

Post ICO

Serbia Bitcoini kogukond aktsepteerib BTC-vastast hoiatust ja palub reguleerida

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Post ICO

Bitcoini aktsepteerimine on MovieTickets.comi õnnistuseks

Post ICO

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013