Dorian Nakamoto süüdistab Newsweekis, Bitcoini ATM-s konfiskeeritud Austraalias ja muud | Estonian.lamareschale.org

Dorian Nakamoto süüdistab Newsweekis, Bitcoini ATM-s konfiskeeritud Austraalias ja muud

Dorian Nakamoto süüdistab Newsweekis, Bitcoini ATM-s konfiskeeritud Austraalias ja muud

Tere tulemast Bitcoin Eksamineerija viimase nädala ringis välja kõige olulisem uudis eelmisel nädalal.

Euroopa projekti võitleb ebaseadusliku online-turud, kus BTC on lemmik

ebaseadusliku kaubanduse Online turud (ITOM) on nimi käivitatud projekti rühm Euroopa prokuröride, et kavatsevad võidelda ebaseaduslike interneti turgudel nagu kurikuulus Silk Road. Aga kas sa arvata, mida on asi, et need tumedad bazaars on ühist? Jah, Bitcoin on õige vastus. Mis tähendab, et projekt on suunatud ka rolli cryptocurrency arengus need platvormid.

Sarnaselt Silk Road - mis suleti USA ametivõimude 2013 -, enamik neist digitaalse turgudel müüa narkootikume ja relvi, muu hulgas (peamiselt ebaseadusliku) tooteid. See on põhjus, miks projekti käivitunud Hollandi prokuratuur on Openbaar Ministrie, kavatseb võidelda ja võibolla isegi kustutada neid.

Kogu artikkel

Miks Euroopa jaemüüja Showroomprive otsustanud omaks Bitcoin

Showroomprive on Pariisis asuva online shopping veebilehel riided, kosmeetika ja majapidamistarbeid, mis pakub allahindlusi 30-70% off juhtiv bränditoodetele.

Ettevõtte rohkem kui $ 500 miljonit aastatulu oleks üks juhtivaid e-kaubanduse ettevõtted Euroopas, kus need näitajad 2013. Pannes ta lihtsalt maha LVMH Moët Hennessy ja suuruselt teine ​​erasektori müügi veebilehel taga vente-PRIVEE. Need arvud võivad suurendada, firma loodab, et nüüd, see on integreeritud Bitcoin arvesse oma maksevõimalused.

Allikas: Coindesk

Dorian Nakamoto on Ühisrahastus Oikeusjuttu vastu Newsweek

Dorian Nakamoto, mees Newsweek "süüdistatakse" olemise looja Bitcoin on nüüd plaanis kaevata ajakirja. 65-aastane mees, kes elab Californias, on Ühisrahastus tema vastu hagi Newsweek, mis seisab veel oma artikkel ja Leah McGrath Goodman, ajakirjanik, kes kirjutada.

Dorian Nakamoto Õiguslik Defense Fund või online-versioon NewsweekLied.com, on annetuste kaudu krediit- ja deebetkaardi, samuti Bitcoin, muidugi. Pealegi raha kogumine Nakamoto on põhjus, kodulehel on ka nimekiri süüdistused againts artiklis "Bitcoin Face", trükitud märts 2014.

Kogu artikkel

Imperial College London pakkuda krediiti Bitcoin projektide

Imperial College London ja Entrepreneur Esimese (EF), eelnevalt Alginvesteerimise programmi teatanud uue partnerluse keskendunud tuues Bitcoin tehnoloogia õpilast.

Kokkuleppe kohaselt institutsioonid toetavad õpilase innovatsiooni valdkonnas cryptocurrency, sealhulgas Bitcoin. Programm on saadaval õpilastele erinevaid osakonnad, sealhulgas matemaatika, arvutiõpetus, inseneri- ja äri. Vajaduse korral õpilased julgustada jätkama Bitcoin seotud ideid krediidi-laager elemente oma kraadi kursused. Näiteks üliõpilased saavad taotleda teostada Bitcoin projektide rühma projektide või üksikute projektide, mis mõlemad on kohustuslikud elemendid mitu kraadi kursused.

Allikas: Coindesk

Bitcoin Peterburi Bowl: Bitcoiners saada eksklusiivne juurdepääs eelmüügist piletid

See Bitcoin ajalugu: mitte ainult maailma kuulsaim cryptocurrency nüüd sponsorid eriline spordiürituse - 2014 Bitcoin Peterburi Bowl -, kuid Bitcoiners on nüüd esimene rühm on juurdepääs eelmüügist piletite konkursile.

Bowl, et Postseason kolledži jalgpalli mängu sobitamine up Atlandi rannik konverentsil vastu American Athletic konverentsil, on kavandatud 26. Detsember. Pileteid saab osta läbi theevent ametlikul kodulehel, mis sisaldab ka teavet saabuvatele fännidele Peterburi ja uudiseid mängu ja meeskonnad, mis osaleb.

Kogu artikkel

Austraalia: Bitcoin ei ole võimalik vältida pankade Labor senaator Ühendriigid

Sam Dastyari, Austraalia Labor senaator hoiatas Austraalia pangad, et neutraalse positsiooni Bitcoin vastuvõtmist ei ole tark otsus. Senaator on teinud avalduse taustal kutsudes ettevõtted anda tagasisidet senati uurimise, kuidas reguleerida väga kõikuv digitaalse valuuta.

Uurimine hindab asjakohase määratluse cryptocurrencies kohalikes maksuseadused, samuti kuidas Austraalia ehitab reguleeriva raamistiku, mis tasakaalustab vajadustele kasvav digitaalse valuuta tööstuse ja laiema finantsteenuste sektoris ja majanduses. Sellele eelnesid Austraalia maksuamet (ATO) määratletud Bitcoin kui "immateriaalne vara" 2014. Aasta augustis, lükates tööstuse nõuab seda liigitada valuuta.

Winklevoss kaksikud käivitada uus Bitcoin app: vasta WinkDex

Kuulus Bitcoin sobiv duo, Winklevoss kaksikud, on käivitanud uue cryptocurrency seotud app nimega WinkDex. Rakendus, mis on kooskõlas operatiivne süsteem iOS, jälgib hind Bitcoin reaalajas.

WinkDex app annab kasutajale keskmiselt hinnad näidatakse erinevate Bitcoin vahetust. Vastavalt rakenduse lehele iTunes, see on tegelikult "kõige täpsem hind Bitcoin reaalajas".

Kogu artikkel

Alex Green paljastab ennast scammer Ryan Kennedy

Neli päeva tagasi, Jackson Palmer ja Ben Doernburg lekkinud info, et Bitcoin vahetada tegevjuht Alex Green võiks olla pikaajaline Interneti scammer Ryan Kennedy. Ajal, ainus tõend esitatakse põhines korrelatsiooni ja ei asjaolu.

Pärast nende süüdistused, endine armuke tulid väites, et Alex Green oli tegelikult tema partneri Ryan Kennedy. Teine ohver Kennedy petuskeemid avaldas pärast, kes väitis, et ta oli Kennedy arreteeriti 2013. Aastal pettuse. Samuti eristab Alex Green et Ryan Kennedy nad teadsid. Neid väiteid ka järgnevad kaks lekkinud tegu Küsitlused, võimalik kasutada tõendina, et mees nimega Ryan õrn muutis oma nime Ryan Kennedy.

Üks tunnistajatest esimesel tegu Küsitlus oli Elliot Szarvas tuntud sõber Alex Greeni. Kuulujutud selgus, et Green viibis Jaapanis Szarvas, kuid olid kinnitamata. Ainult ristviitamist sotsiaalmeedia postitusi andis vihjeid tõendavad mõlemad olid riigist välja, Szarvas kinnitust Tokyo, Jaapan.

Allikas: CryptoCoinsNews

Bitcoin ATM arestitud Austraalia asutuste miljonär narkootikumide büst

Bitcoin ATM haaras Austraalia politsei keset juhul seotud mootorratta jõugu, mis kindlasti minna riigi kriminaalse tausta ajaloolise operatsiooni.

Masin tabati ajal sõjakäik kohvikus Roastery Cafe, mis asub Lõuna-Brisbane. Hagi lõpp ravimiga seotud uurimise, mis kestis kaks aastat. See oli vaid üks 19 reide teostatakse kogu Brisbane, Logan, Cairns, Ipswich ja Gold Coast.

Kogu artikkel

Bitcoin kaupleja klientidele kahjudega pärast juhtimine kaob

Populaarne Bitcoin arbitraaži teenus on kokku varisenud, mille tulemuseks on kahjum klientide raha ja äriühingu lõppemine, mis oli märkimisväärne kohalolekut tööstuses. Uudised tähistab teist korda viimaste nädalate jooksul, et tulevikus tuntud ettevõte Bitcoin ökosüsteemi on sattunud ohtu, pärast ilmutuse, et digitaalse valuutavahetus Moolah oleks pankrotiavalduse keset rahalist mured.

Küsimused platvormi maksevõime hakkas tekkima juunis, kui kasutajad palus Bitcoin Trader juhtimisel avaldada finantsauditi, kuigi selline avalikustamine ei ole väljastatud. Lõpuks 6. Oktoober kasutajad hakkas aru, et digitaalse valuuta kõrvaldamine jäi tööta enam.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

CEX.IO peatab toiminguid

Post ICO

Ülevaade: palju muresid GAW Miners Hashlet Service

Post ICO

Putin räägib Bitcoinist, tunnistab, et digitaalvaluutadel on oma kasutusviise

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Tale of CoinJelly

Post ICO

Uus krüptokursus Scotcoin plaanib saada Šotimaal peavoolu

Post ICO

LOT Poola lennuettevõtjad hakkavad Bitcoini aktsepteerima

Post ICO

FinCEN palub pankadel pankrotti lõpetada MSB pangakontod

Post ICO

Top 4 pettused viimase aasta jooksul

Post ICO

Jaapan soovib rahvusvahelist koostööd, et töötada välja Bitcoini õiguslik raamistik

Post ICO

Bitcoin pakub tarbijatele valikut ja see hirmutab neid

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi