EBay tõenäoliselt võtab Bitcoini, Krakeni, et aidata Mt. Gox ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

EBay tõenäoliselt võtab Bitcoini, Krakeni, et aidata Mt. Gox ja palju muud

EBay tõenäoliselt võtab Bitcoini, Krakeni, et aidata Mt. Gox ja palju muud

Bitcoin Kontrollija tervitab teid meie viimase nädala ringis välja kõik olulised pealkirju viimase nädala jooksul.

Ebay on "tõenäoliselt" järgida PayPal: Bitcoin integratsiooni võib juhtuda varsti

EBay.com nüüd "tõenäoliselt" järgida PayPal samme ja integreerida Bitcoin. Uudised kuulutas Ebay president, Devin Wenig, kes ütles, et ettevõte on "väga avatud" e cryptocurrency. Ta lisas thateBay "Tõenäoliselt eksperimenteerida" digitaalse mündi lähitulevikus.

Wenig arutanud intervjuus Wall Street Journal. "Nii eBay ja PayPal on avatud [Bitcoin] - PayPal on katsetanud seda - ja meie suhe me tõenäoliselt sama tegema. Olen väga avatud seda, "lisas ta.

Kogu artikkel

American Red Cross nüüd aktsepteerib Bitcoin annetused

Ameerika Punane Rist on teatanud, et ta saab nüüd Bitcoin läbi koostöös BitPay. Asutatud aastal 1881, Ameerika Punase Risti on ametlik USA partneriks Rahvusvahelise Punase Risti ja Punase Poolkuu. Humanitaar- organisatsioon annab katastroofiabi ja hädaabi USA ja postitatud kokku äritulud ja kulud $ 3.4bn oma eelarve 2013. Aastal.

Ühes teises avalduses, BitPay mittetulundussektori haardega liider Elizabeth Ploshay väljendanud oma veendumust, et partnerlus aitaks näidata suuremeelsust Bitcoin tarbijatel järjekordne heategevusorganisatsiooni ja seeläbi ka Ameerika Ühendriikide avalik.

Allikas: Coindesk

1200 Kaupmehed teha selle aasta Bitcoin Must reede suurim veel

Kui sa arvasid Bitcoin Must reede oli suur 2013. Aastal, selle aasta Internetis juhul tõenäoliselt puhuda oma mind.About 1200 kaupmehed osa järgmise Bitcoin Must reede, haldab saidi BitcoinBlackFriday.com, kus kõik müük on loetletud.

Kuigi üritus loodi alles kaks aastat tagasi, siis kiiresti kasvas ainult 50 kuni 1200 kaupmehed. Ning vastavalt sündmuse asutaja on üllatusi ootab ostjaid 28. Novembril. "Meil on kaks asja planeeritud. Esiteks on võime koheselt osta Bitcoin oma krediitkaardiga: väike kogus, näiteks $ 25 väärt. Enamiku inimeste jaoks, et ei ole liiga palju riski. Ja me ka saab olema osa [saidi] kus saab osta midagi väike rahasumma ", Jon Holmquisti ütles CNBC.

Kogu artikkel

Kohtunik kaalub võimaldab Bitcoin kaevur Butterfly Labs uuesti

Pärast kaks päeva argumente, föderaalse kohtunik kohaselt võtnud advisement kas lubada Leawood põhinev Bitcoin firma Butterfly Labs tegevust jätkata pärast FTC sulgemist käesoleva aasta alguses.

Kohus varem väljastatud sätestatud ajutise korralduse, mis võimaldas ettevõttel uuesti ja täita valige äritegevuse oodates küsimused.

Allikas: BizJournals

Vahetada Kraken, et aidata lahendada Mt. GOX "mistery kadunud Bitcoins"

Kraken ja Mt. GOX on liitmise uurida kokkuvarisemine Jaapani Bitcoin vahetada. Partnerlus on juba heaks kiitnud Tokyo-põhine pankroti kohus.

Uudised hiljuti ilmnenud Ayako Miyaguchi, kes juhib Kraken tegevust Jaapanis. Vastavalt Miyaguchi avalduse Payward Inc., Kraken San Francisco põhinev ettevõtja, aitab uurida kokkuvarisemist vahetada Mt. GOX, samuti saamata jäänud sadu tuhandeid Bitcoins.

Kogu artikkel

Western Union seisab lõtku üle eemaldamist paroodia Bitcoin reklaam

Western Union on väidetavalt võtnud vastu Bitcoin paroodia ühe oma reklaame käivitavad lõtku pooldajad digitaalse valuuta.

Paroodia kõnealuse oli pilt postitatud "Bitcoin Facebooki lehel Bitcoin entusiast Dave Aiello, kes ka seda asetatud Reddit. Narritamine, mis teeb humoorikas võrdlus hind saates raha Western Unioni kaudu ja Bitcoin osutus populaarne redditors, kes olid kiired jagada pilti.

Allikas: Coindesk

CoinsForTech käivitab Bitcoin ainult turul OneWallet.io

uus Bitcoin ainult turul varustatud digitaalse rahakoti käivitati sel nädalal Austraalias. OneWallet.io loodi Queensland põhinev CoinsForTech, elektroonika poe, kus eksklusiivne makseviisi on ka digitaalne raha.

Uus Bitcoin shopping portaal on juba registreerunud üle 600 toodete ja praegu Saatmine üle maailma. Hinnad on väga konkurentsivõimeline, kuid platvorm tagab ka kõrge tase ostja kaitset kõigile oma tooteid, mis sisaldavad riided, lõhnad, kellad või isegi Kaevandustehnika, muu hulgas elektroonika.

Kogu artikkel

Ferguson rahvaraamatukogu hõlmab Bitcoin annetuste keset rahutused

Keset protestide rahutused ja üldine rahutused pärast žürii otsust mitte süüdistus ametniku Darren Wilsoni surma eest relvastamata 18-aastane Michael Brown, elanike Ferguson, Missouri, leiavad lohutust ebatõenäoline Koht: linna avaliku raamatukogu.

Esitlused protestiks Žürii otsus on toimunud kõigi nädalal Ferguson ja kogu USA, kuna inimesed suurlinnade piirkondades kogu rahvas näidata oma solidaarsust. Selle tulemusena paljud kohalikud ettevõtete St Louis äärelinnas on sulgenud oma uksed ja koolid valdkonnas on sulgeda nädalas.

Allikas: Coindesk

Arnhem põhinev Spar on esimene hollandi supermarket vastu Bitcoin

Üks supermarket osa Hollandi ahela Spar on nüüd ametlikult nõustudes Bitcoin kaudu kiire ja lihtne makse töötlemise süsteem. See on esimene brändi supermarketites Hollandis vastu cryptocurrency makseid. Selle sammuga supermarketis tahab suurendada vastuvõtmise digitaalne raha linna Arnhem (lähedal Central Station) ja riigis.

See frantsiisi Spar kauplus on nüüd osa Arnhem Bitcoincity projekti käivitati mais julgustada linna kaupmehed võtta Bitcoin makseid ja samuti tohutu riigi jõupingutusi, mis sisaldab loomine Bitcoin Boulevard Haagis, näiteks. Arnhemi supermarket on üks 40 ettevõtete linn, mis võtab digitaalse raha, muljetavaldav hulk isegi Hollandis.

Kogu artikkel

Bitcoin mägrad edasi poole Peterburis Bitcoin konverentsil

Vastupidiselt kardab, et Venemaa vaenulikkus Bitcoin takistaks selle kasvu ja vastuvõtmine, Peterburi Bitcoin konverents toimub 4. Detsembril 2014.

Peterburi Bitcoin Conference elavdatuna edu eelmisel sügisel on Cryptoforum konverents korraldati ka Peterburis. Juhul võõrustab mõned targemaid tööstuse mõtetes, eksperdid ja mõtte-juhid maailmas cryptocurrency samuti õigus- ja välismaiste ekspertide, kes jagavad oma nägemust cryptocurrency arengut Venemaal ja maailmas detsembril.

Allikas: CryptoCoinsNews

Seotud uudised


Post ICO

Londonis on teise krüptokuulendusega seotud sündmus: Bitcoin Focusi kohtumine

Post ICO

Taobao teeb oma Bit-Cointi staatuse ametliku hinna - Hiina hind langeb 16%

Post ICO

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Post ICO

Jason Williams: Austraalia Bitcoini Assotsiatsioon soovib, et Bitcoin muutuks dollaritena mainstreamiks

Post ICO

Pangad, ole valmis! Blockchain on umbes rokima oma maailma

Post ICO

GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support

Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Wall Streeti kaupade kuninganna: Bitcoin tech on tulevik

Post ICO

Bubblei või Ponzi skeem: hiina meedias hoiab Bitcoini nalja

Post ICO

Bitcoin läheb üle $ 1,000, alustades samas ruumi ja võites PayPali

Post ICO

PayPal avab Bitcoini ukse: Hubi platvorm ühendab BTC makseviisi

Post ICO

Poker Stars täidab bittiini integratsiooni